piątek, 07 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Obiektywizm 4lomza

Chyba się nie doczekamy Pana Dyrektora i jego odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Najwygodniej siedzieć i brać pieniądze ze swoją ekipą, A wie Pan, że najbliżsi Pana pracownicy szukają pracy i chcą uciec z tego tonącego statku i składają CV w innych firmach bez Pana wiedzy. Coraz to więcej wiem o tej waszej firmie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

7angelfree chyba nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

7angelfree na swej drodze spotykamy ludzi dobrych i złych , uczciwych i uczciwych inaczej hehe ,nie wrzucaj wszystkich do jednego worka .Nie ma znaczenia ,gdzie nawiązujemy znajomość ważne jest co z tego wyniknie ...można się poznać w maju w tramwaju (chociaż z tym to u nas ciężko hehe),w autobusie czy na ulicy tylko nie każdy ma odwagę podejść i zagadać ,poza tym nikt nie ma napisane na czole : jestem wolny ,wolna i szukam miłości ;) w necie jest łatwiej wykonać pierwszy krok . Nie wiem w jakim przedziale wiekowym szukasz ,ale trzeba łapać swoje szczęście ,bo można przegapić ,albo zmarnować .
Masz rację nie wszystko co ktoś pisze przez internet jest prawdą ,ale i nie wszystko co ktoś mówi w realu ,to zależy od człowieka i jego wartości życiowych :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

Jeżeli potrzebny jest tobie "kwit" do pracy, że masz wyższe wykształcenie to owszem polecam, bo to i blisko i spokojnie dasz sobie radę (każdy), natomiast jeżeli jesteś młodym człowiekiem to polecam jakąś bardziej ambitną uczelnię, których w Łomży nie ma. Obecnie wyższe wykształcenie po woli staje się normą i pracodawcę interesuje, jaka uczelnia, gdzie, jaki kierunek, dzienne, czy zaoczne, co umiesz itd. Zależy więc co planujesz w życiu robić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

To kiedy spiszę jest bez różnicy, przecież i tak zakładają ci kolejne. Jeżeli odparowuję ci z tego co masz teraz to z kolejnego nie. Sensowne rozwiązanie było by takie że teraz zdejmują a dopiero powiedzmy pod koniec września zakładają kolejne (w okresie letnim nie ma mierników i nic nie odparowuje)..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

a.b.c mogła byś odebrać poczte



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

W9GTH33 wyślij na 80101 - kod na 15 minut do orange działa przez 4 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

83JE7KAY - 5 minut do wszystkich sieci ważne 2 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

ale dowciapny, myslałby kto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

Proszę bardzo:
W9GTH33, 42K754SW, S85JHCM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

ja znalazłam te :)

Tajemniczy kod Orange na dziś to: 42K754SW. Po wysłaniu można otrzymać 10 minut do wszystkich sieci ważnych przez 2 dni.

: Tajemniczy kod Orange na dziś to: 83JE7KAY - przekazał TELEPOLIS.PL Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci Orange. Tym razem na użytkowników czekają minuty do wszystkich sieci.

Tajemniczy kod Orange na dziś to: S85JHCM. Po wysłaniu można otrzymać 20 minut do Orange, które sa ważne przez 4 dni.

fajna sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

PWSiP się ostro rozwija i myśle że za pare lat jak się troche wyklaruje tam będą uczelnią z wyższej półki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

Figa nawet nie wiesz jak mylisz sie w swoich stwierdzeniach... Najlepiej przyjrzyj sie temu na podstawie ras powszechnie uznawanych za niebezpieczne i poczytaj lub popytaj osoby pracujace z psami co sadza na ten temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Obiektywizm 4lomza

ja śmigam często na 2 kółkach po mieście i okolicy. brak miejsc do parkowania rowerów...



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org