niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto robi przekręt na śmieciach ?

hej mam pytanie a gdzie się zapisałaś na te truskawki?bo ja mam problem z tym do kogo zadzwonić zapytać w sprawie pracy itp



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Jak długo spółdzielnia będzie nas golić, jak baranów. Od września do kwietnia nikt w mieszkaniu nie mieszkał, grzejniki zakręcone, czyli ogrzewanie nie było pobierane. Teraz temperatura w mieszkaniu 22 stopnie, ogrzane słoneczkiem, a podzielniki parują. Na pytanie "kiedy nastąpi odczyt podzielników?", pracownik spółdzielni odpowiada: "czerwiec". Czyli nadal będziemy płacić za ogrzewanie słoneczkiem. Nie ma to, jak pionierskie praktyki naszej spółdzielni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

do: NINA88 teraz to już jest za późno na zapisy na truskawki, bo niedługo sezon wiec już nie da rady, o listy już są :)


pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

sorry, źle Ciebie zrozumiałem. o co innego mi chodziło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Bardzo proszę Was o pomoc w znalezieniu domu dla pieska, 2 letniego (małego kundelka ), króremu zmarł Pan i ...piesek stał sie bezdomny. .Jest zagubiony i czeka na powrót ukochanego Pana , ale Pan do niego już nie wróci.Bardzo Was proszę , pomózcie mi znaleźć dla niego dom. Może ktoś go przygarnie ?, bo ja już mam psa....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Wyrywanie buraków.Jedziesz i mowisz Is wil buraken arbeiten i juz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Podaj emaila to Ci podam kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Skoro Scani zabrakło na wymianę wszystkich Jelczy to może wart je odnowić, aby mniej więcej wyglądały tak ?

Tak jak zrobili to w Wa-wie:
Na początku wyglądał tak:
http://www.phototrans.eu/14,2001,0,Jelcz_120MM_4290.html

A po odnowie tak:
http://www.phototrans.eu/14,147274,0,Jelcz_120MM_4290.html

Całkiem inaczej, co nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

marcin.maka6@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

NINA88 skontaktuj sie ze mną, dam ci namiary. zozole123@interia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

no nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Bardzo Ci dziękuję , za to ,że się zainteresowałaś.Piesek jest zrozpaczony. Sąsiadka dzisiaj go karmiła.Jest bardzo przestraszony i tęskni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto robi przekręt na śmieciach ?

Może ktoś np. inspekcja transportu drogowego zaintersuje się stanem technicznym tych 25 letnich Jelczów. Kto im podbija badania techniczne? Kłęby dymu z wydechów, łatane spawane naprawiane częściami ze śmietnika, w środku syf i smród spalinami itp ...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org