niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Apel o kulture na forum

dziadka_kalesony, dobre rady :)
Najgorsze jest to ,że będąc z związku zapominamy o swoich znajomych a potem gdy potrzebujemy ich pomocy, odwracają się od nas. Całkiem słusznie. Nikt nie chce być swego rodzaju zabawką , którą wyciągamy gdy popsuje się inna. Nigdy więcej nie popełnię tego samego błędu i nie poświęcę swoich pasji, przyjaźni dla faceta.
Rozpaczacie a mineło od waszych ( czarna77, Greg23) rozstań zaledwie kilka, kilkanaście dni więc czego oczekujecie? Dajcie sobie czas, musicie po prostu przeboleć, przepłakać,przelamentować innej"złotej" rady nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Zakupy najlepiej zrobić u Kurczaka tz. u p. Edka,tzw. biała buda na przeciwko 4+ też jest niezła, w tych 2 sklepach można dostać spore upusty.
W sklepie za stacją paliw Pryma możesz sporo przepłacić, troche kantują na cenach. Tak jak konsul napisał obsługa do bani, liczy się tylko klient który robi duże zakupy resztę klientów jest olewana.
Życze połamania kija.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

przeboleć, przepłakać, przecierpieć, z czasem przestanie boleć, zapomnisz, znajdziesz sobie innego, może jeszcze wspanialszego faceta ;) może tak miało po prostu być: http://www.youtube.com/watch?v=zZlYif-Z3YU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

i ja zabiorę głos w tej dyskusji-od 4 lat jestem singlem i powtórzę Wam radę którą sam usłyszałem po rozpadzie swego związku :
" Najpierw pokochaj sam siebie "
Nie mogłem długo tego zrozumieć ale teraz widzę sens tych słów więc i Wam to radzę. Dla każdego te słowa będą znaczyć coś innego. A z czasem nabiorą sensu. A na te bolesne sprawy rozstania to czas jest najlepszym lekarstwem.
Jeśli chce ktoś porozmawiać to zapraszam na priv. :
biesspieczny@gmail.com

Rozmowa nie zawsze pomaga ale dobrze jest się komuś "wygadać" Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

To, że rysuje 14-letnie dziewczyna, a zarejestrowane jest na jej siostrę pełnoletnią, to nic nie znaczy. Równie dobrze, może rodzic odebrać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

idź do jakiegoś sołtysa dasz na flaszkę ale będzie grało wszystko, tak się robi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Natepne chamstwo jedzie pokazywac jacy to Polacy wiesniacy sa.Chamstwo niech na polu zostanie u siebie a nie u bauera.Malo truskawek w Polsce jest ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Czy ma ktoś może numer do dr Piskorskiej??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

ProArt na Skodowskiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

jak masz BL to jedz do Śledziewa:) obleją Ci go :) i to za darmo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

cieniaski !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

witam ja mysle ze musisz iśc do Urzędu Gminy w miejscu zamieszkania i od nich dostać pieczątkę,

miłej pracy życze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

do:(nie mam mnie) daj jakies namiary na ten kurs tez jestem zainteresowana pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

za 120 zł mogę Ci ładnego pawia na scianie w pokoju walnąć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Jest ktoś zainteresowany kupnem w/w klawiatury sterującej? Sprzęt jeszcze na gwarancji oczywiście w pełni sprawny praktycznie bez śladów używania, w oryginalnym opakowaniu + program Ableton Live. Zainteresowanych prosze o kontakt w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

polecam ginekologa na Makowej gin.SKRĘTEK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

również polecam foto gabs!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Zapomniałam jeszcze zapytać jaki jest mniej więcej cennik wizyty i usg u dr Piskorskiej i Załęskiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Nic o tym nie wiedziałem, ale poczytałem sobie...

Sprawa nie wygląda tak prosto. To były czasy, w których w umowie wpisywało się "różne" ceny i owszem płaciło 65% akcyzy (obecnie 3,1% lub 13,6%), ale...
Wszystkie wnioski o zwrot nadpłaty akcyzy będą podlegały weryfikacji, będą wyceniane wg. aktualnych na chwilę sprowadzenia stawek eurotax. Jeżeli nie potrafisz udowodnić, dlaczego cena z umowy jest "śmiesznie" niska, a podatek, nawet nadpłacony i tak okaże się zbyt niski w stosunku do wartości auta (eutotax), będziesz musiał DOPŁACIĆ !!!

Wcale nie uważam, że nadpłaciłem i biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, świadomie rezygnuję :)

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

ku*wa prawie jak w pierwszych miłościach z telewizora
wiosna napie*dala i to dlatego ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Dowcip tygodnia :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

7angelfree robisz bledy innym na zlosc? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Apel o kulture na forum

Do abc.
Moze i masz racje,zbyt sie unioslem.Zwracam honor.Nie twoja wina w sumie.
Proponowalbym tylko zamiast wyjezdzac poszukac raczej czegos w PL.Truskawki u Niemca to tragedia,a kasy wielkiej tam nie zarobisz.A szkopy ciagle patrza na nas jak na biednych polaczkow.Wkazdym razie jak masz ciezko odezwij sie do mnie na email : podala@hotmail.com
pzdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org