czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

szuka kolegów haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

wchodząc na strone zwykłą pracuj.pl są dziesiątki ofert pracy .. trzeba próbować ile sił.. a na pewno coś się znajdzie, nie mozliwe że są ogłoszenia a nie ma pracy ?? ogłoszenia tylko dla picu ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

a w bonarze tyle wlezie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

mi się nie podoba, drastyczna antyreklama ! i jeszcze te twoje 100 tematów, rzeczywiście k***a ważne !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

a mercedesa nie chcesz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

a zajedziemy na bladzie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

ok, ale jak nawet teraz patrze.. to szukaja przedstawicieli handlowych -- masa ogłoszeń, oraz na innych stronach też sa inne ofery, czyli rozumiem, że oferta ofertą, musiała zostać puszczona a i tak maja już kogoś z polecenia na to stanowisko ? czy tak dziala rekrutacja w Łomzy ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Greg23 Szczerość to podstawa, szacunek bezcenny! A nie ma sensu szukania w sobie dowodów winy. Bo nasuwają się co zrobiłem złe czy mogłem w tej sytuacji postąpić inaczej. To do niczego dobrego nie prowadzi a czasami lepiej nie wiedzieć dla jednej osoby mały problem w związku dorasta do rangi problemu nie do pokonania. A jak nie możesz doszukać w drugiej osoby szczerości i wsparcia przecież nie każdy jest mądry potrafi odpowiedzieć na każde pytanie jakie stawia nam los życie. Czasami jest tak w życiu że trzeba poradzić się tej drugiej osoby a jak nie można znaleźć wsparcia w tej drugiej osobie to nie ma taki związek przyszłości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Monis po 7 latach odkryłaś, że go nie znasz ? Czy tak dobrze się maskował, byś nie miała okazji go poznać ? A po takim związku 7 letnim i planach małżeńskich, jak długo trwała u Ciebie przerwa, czy od razu po skończeniu jednego weszlaś w nowy związek ?

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Nina, to co piszesz jest totalną bzdurą. Nie da się pilnować dziecka bez przerwy. Ja spędzam czas ze swoim, kiedy wracam z pracy i nie wyobrażam sobie, jak mogłabym chodzić za nim krok w krok i uważać, żeby się przpadkiem nie przewróciło. A do tej pory nie zrobiło sobie krzywdy.
Kiedy idziesz za potrzebą, to też zabierasz ze sobą pociechę? Jeśli tak, to gratuluję stosowania tak nowatorskich metod wychowawczych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Ja się chętnie zabiorę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Greg23 jak zaczęłam spotykać się z poprzednim chłopakiem miałam 16 lat - wiadomo byłam młoda i głupia.... Później to było przyzwyczajenie i łudzenie się, że jednak On się zmieni, że będzie dobrze. Zaręczeni byliśmy rok czasu a do ślubu zostało ponad 8 miesięcy kiedy padła decyzja o rozstaniu się. Z jego strony były próby naprawienia wszystkiego itp ale było już na późna.
Z obecnym narzeczonym poznałam się pół roku po rozstaniu z poprzednim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Wiesz, kiedy miałam możliwość zatrudnienia się na stanowisku przedstawiciela handlowego, to już wolałam iść na staż i zarabiać mniej, ale przynajmniej mieć zapewniony spokój i normalne traktowanie.
Jeśli chodzi o paujące realia, nie znam nikogo, kto mając możliwość wyjazdu gdziekolwiek, pozostał tu. Szkoły w większości nędzne, brak możliwości rozwoju kariery zawodowej, puby zamykają, za to budują kościoły (zresztą, nie wiem po co).





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Witam, mam pytanie czy któraś z was miała w szpitalu w Łomży podczas porodu opłaconą swoją położną? W jaki sposób załatwić taką sprawę?
Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

nie pytam nawet, ale w sumie tak sledziłem przez ostatni rok ogłoszenia w Łomży i nie widziałem żadnego ogłoszenia z ww. firm.. dlatego pytam, a mysle nad sprowadzeniem sie do Lomży, podoba mi się to miasto, tak jak jestem tam, to czuje sie naprawde doskonale..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

W Wiomarze co tydzień szukają ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

lub na maila kamilekower93_93@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

HEHE, słyszałem o kilku ciekawych interesach, ale może pomysł jest jeden dobry, utworzenie specjalnej strefy ekonomicznej, może to urozmaiciłoby i podniosło wartość regionu... w wielu miejscach się sprawdzilo.. trzeba działać, nie ma na co czasu tracić, inne miasta uciekają..

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

lauracrow1 spadlas mi z nieba :))) tylko wyjasnij gdzie szyja na miare staniki??? ozloce ciebie :))

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

zapraszam do dodawania ogłoszeń na toplomza.pl

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

A ja widzialem cycki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Ciekawe pytanie. Oby takich więcej...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

W górę w górę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

nenufar z Gaci do Bronowa nie przejedziesz teraz, za duże rozlewiska, tam zdarzało się i w czerwcu/lipcu jechać przez wodę, teraz nie ma szans tamtędy przejechać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Płakać nie ma co,w końcu świadoma decyzja.Odnoszę tylko wrażenie,że niezbyt przemyślana.Można było zrobić kilka dni ,,separacji'' i zastanowić się o co chodzi.W takiej czy innej sytuacji lepiej nie palić za sobą mostów.A ludzie do siebie czasem wracają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Ja mam dużo sugestii i zdaje mi sie o wiele trafniejszych niz poprzednicy. Troche znam sie na tej branży i mogę przekazac wiele cennych inspiracji nie tylko do zachwytu gosci, ale i kieszeni właściciela. Tyle, że proszę o inny kontakt niż na forum, bo to nie miejsce żeby rozmawiać o interesach.

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Gdyby na wszystko były gotowe przepisy, zycie nie miałoby sensu, neistety, a tak jest cięzko, ale mozna wiele spraw przemysleć



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

wreszcie mądre rady a nie jak zwykle głupie docinki , to w jaki sposób sobie poradzisz idzie w parze z wiekiem jeśli jesteś młodą dziewczyną szukaj, poznawaj nowych ludzi, jeśli jesteś nieco starsza pozwól uczuciu odejść powoli nie szukaj wrażeń na siłę, ja po rozstaniu zamknełam się na pół roku w domu, nie miałam ochoty na nic aż pod klatką wracająć ze sklepu poznałam obecnego męża,od chwili gdy się poznaliśmy były wyparował z mojej pamięci,ale musiało minąć 6 bardzo trudnych miesięcy.Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

gdzie można obkleić auto reklamą??oczywiście płatną

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Są świetni.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Dokładnie, tak już jesteśmy skonstruowani. Ja też nigdy nie poświęce znajomych dla kobiety, odnowiłem znajomości wiem, że mogę liczyć na kumpli a dziewczyna, z którą teraz jestem w pełni to rozumie i akceptuje, znajduję czas i dla niej i dla znajomych czasem ten czas spędzamy wspólnie w grupie przyjaciół. jonybe20 hahahahaha ciche poruwchawki, znalazła sobie sposób :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

ja polecam Pana Waldka i jego chłopaków. u mnie zrobili kawał dobrej roboty na dachu naprawdę polecam. chcesz kontakt pisz na e-mail a dam Ci dane kontaktowe:) adriano19892008@wp.pl





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Fajny pomysł,a dla osób ponożej 40 roku życia powinni wprowadzić prawo jazdy na 0,5roku,a potem zaświadczenie od lekarza i ponownie na egzamin i tak aż do 40-tki.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Wie ktoś może na jaka liczbę osób można zrobić wesele w sali w Goku, tak żeby nie było za ciasno?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

hej wszystkim,bardzo poważny temat i nie chce palnąć głupoty,ale chce powiedziec swoje zdanie nie wszystkim sie musi podobać wiec daruje zbednych komentarzy nie pozytywnych ok wszystko co napisane to dobre rady skutkujące owszem ale tylko do momentu gdy nie zapadnie zmrok czas położyc się do luzka wszyscy spią a ty sie zadreczasz tęsknisz i dołujesz lub wypominasz sobie swoje blądy co moglam zrobic lepiej a co inaczej ,nie chce tutaj nikogo urazic nie wiem co sie stalo ze odeszlas ale widocznie mialas powód do spoakowania rzeczy i wyprowadzenia sie to bardzo odwazna decyzja jesli masz ochote mozesz nam opisać co sie stalo czasami to bardzo pomaga widac ze ludzie traktują powaznie temat wiec wierz mi dobra terapia:)nie głupi to wymysli ze na milosc lekartswo to druga miłośc lub czym sie skaleczysz tym sie lecz ja wiem ze jest za wcześnie ale nie odzucaj tego bo nie koniecznie musi u ciebie ten samotny zmrok nastawać a przede wszystkim teraz już nikogo tym nie zranisz jeśli pomyślisz o swoich potrzebach:)gorąco pozdrawiam kochani głowy do góry zycie i tak jest do bani wiec nie pozwólcie na to by milość jeszcze bardziej je pogorszyła bo dzięki niej życie jest pieknie i sie chodzi w skowronkach buziaki:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

698828561
google nie gryzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

Jak chcą tylko panie to podejrzane.Zamiast truskawek mogą robić hotdogi i to nie w gastronomii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Red is bad. Kolejny komuch ujawaniony

troche lipa z tymi zawodami ale i tak dobrze ze przynajmniej cos sie dzieje ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org