niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

nie potrafie zapomnieć, nie potrafie zamknąc etapu i rozpocząc nowego.. to jest tak, ze nawet jak nie chce mysleć to snie.. a jak nie snie to mysle, non stop, bez przerwy .. nawet inne rzeczy , problemy nie sa w stanie pomoc w zapomnieniu...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Albotani albo dobry. Za fachowcaz trzeba płacić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

ulala, to musiało być bolesne.. jak ktoś próbuje przezyc nie swoje zycie za kogoś .. starsznie niesprawiedliwe :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

steamboy - przeciez wyraźnie napisane, że chętni proszeni o zgłaszanie się na maila. Dostałbys dokładne wskazówki gdzie się spotykamy. A dlaczego nie zrobiliśmy zgrupowania pod halą? Przeczytaj co Riposta napisał.

Swoją droga tęsknotę za rozumem to sam reprezentujesz. W którym miejscu łamiemy prawo? Że goinimy Kozojebców do pracy? A napisz tutaj jasno : KTO TO SĄ KOZOJEBCY WG CIEBIE. No napisz , śmiało.
Uważasz, że niechęc do utrzymywania Agresywnych Pasożytów to faszyzm? Jesteś chory.

Spotkanie przebiegło bez zakłóceń - nioestety nikt nowy się nie przyłączył - było nas tylko 8 osób. Poszliśmy na piwko. Omówiliśmy plan działań:

- roznoszenie ulotek, szczególnie w okolicach gdzie Agresywne Pasozyty dostały mieszkania socjalne.
- wyślemy kilka donosów na Kozojebców - podamy dokładne adresy i wyslemy zdjęcia ich samochodów - niech Urząd Skarbowy zainteresuje się skąd maja kase na te beemki ( niektórzy maja po kilka samochodów). Czy handlarzom przysługują zasiłki socjalne? Zarabiaja spora kasę, więc powinni płacis podatki.
- w środe obrzucimy butelkami z benzyna mieszkania socjalne Kozojebców ( mamy adresy, które ludzie nam przysłali0
- wpadł pomysł, żeby zrobić taki flash-mob - przebrać się w worki na śmieci, tak jak chodzą Muzułmanki - otwór na oczy, z poduszki zrobić ogromny brzuch - faceci przebrali się za Agresywnych Pasożytów - noiże, czarne spodnie, przetłuszczone włosy, buty z czubem. Takie cos odbiłoby się na pewno echem w mediach, ale do tego potrzeba za 20 ludzi. W 8 osób nie ma sensu.

A o tej benzynie to napisałem, żeby dac radość debilom z Wybiórczej, na pewno dostali erekcji czytając, że zamierzamy ich ulubieńców benzyna obrzucią. Prawda jest taka, że to Kozojebcy się benzyną obrzucają - pamiętacie jaki był rwetes jak mieszkanie socjalne Czeczena ktos podpalił? Idioci pisali "rasizm" "ksenofobia". A jak się okazało, że to drugi Czeczen zaatakował rodaka - takie porachynki przestępcze - to żadna gazeta nie sprostowała kłamstwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

A dlaczego nigdy się tego nie dowiesz czy jest ktoś inny ? Wcześniej czy później raczej tak .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Spoko czytałem te linki, nie wszystko tam jest, ale troche jeszcze poszukam.
Czy karta pojazdu i dowód rejestracyjny pojazdu, wystarczą jako dowód o ubieganie się zwrotu opłaty, tak w urzędzi jak i w sądzie, wiadomo że rachunku opłaty juz nie mam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

thin_lizzy1 ABW MA WAS GDZIEŚ . CZEMU NAZYWACIE SIĘ FUNDACJA JAK NIE MOŻNA WAS ZNALEŹĆ W KRAJOWYM REJESTRZE SADOWYM?





Windowsowy klient Skype odczytuje zawartość BIOSu, otrzymując dostęp między innymi do numeru seryjnego płyty głównej.

Mimo wszystko nieco niepokojące jest to, że producent Skype'a do tej pory nie wypowiedział się na temat zachowania swojej aplikacji. Podobnie dotąd nie wyjaśniono, dlaczego edycja Skype'a dla Windows czyta zawartość BIOS-u płyty głównej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Ale musisz to sobie powiedzieć,że dla niej z Tobą nie są już piękne .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Przegoniliśmy Warszawiaka. Ale niewiele pkt różnicy (około 78). Z kolei jak patrzyliśmy spośród około 1000 uczestników na 3689 możliwych na dzień , to właśnie ten Warszawiak miał najwięcej. Mamy nadzieję, że wśród tych kolejnych 2000 nir znajdzie sie nikt z wyższym wynikiem. Z góry dziękuję za głosy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Znaczy czemu chamy oni sa ?

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Kolega zawsze taki odważny czy tylko przed monitorem?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

wiezbom ? nie wiem ...

ale kolo 3 tysiency trzeba liczyc za 50 metry ;)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

W przypadku tego, konkretnego wezwania wystarczy jedno. Zaznaczasz w nim, że po siedmiu dniach, od dostarczenia go do UG, kierujesz sprawę do sądu.

Sąd przyznał mi odsetki od dnia upłynięcia terminu wpłaty z wezwania, przyznam, że zrobiłem błąd, bo sam wnioskowałem o takie rozwiązanie. Zresztą, czy błąd, tego do końca nie wiem, bo jak sam pisałeś, różnie do tego podchodzą... Gdybym teraz składał pozew, prawdopodobnie wnioskowałbym o zwrot z odsetkami od dnia wpłaty :)

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

a moze wiecie ile biora za pomalowanie calego malego autka 3drzwiowego?

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

ŁKS awans do III ligi ma już zapewniony. Powoli wraca tam gdzie Jego miejsce. Teraz trzeba pomóc chłopakom wygrać półfinał okręgowego pucharu polski który odbędzie się w środę o godzinie 17.00 na Z18. Gramy z III ligową Pogonią Łapy. Mamy nie lada okazję ugrać coś porządnego. Wiadomo że w finale tego pucharu będzie 4ligowy zespół (Włókniarz lub Cresovia) co daje nam duże prawdopodobieństwo wygrania tego pucharu patrząc na tabelę naszej 4 ligi. Trzeba tylko przejść Pogoń. Jak by ktoś nie wiedział co daje wygranie okręgowego pucharu polski poza prestiżem i samym jego wygraniem, to już wyjaśniam - w przyszłym sezonie gralibyśmy już o Puchar Polski - ten "właściwy". Czyli można trafić na zespół z ekstraklasy który to przyjedzie na nasze boisko powalczyć o awans. Możemy mieć w przyszłym sezonie na prawdę fajne mecze na Z18. Mecz jest w środę o 17.00. Namawiajcie jutro znajomych ze szkoły, pracy, podwórka czy czegokolwiek aby w środę pojawić się na Z18 w jak największej liczbie, bo to na pewno pomoże naszym chłopakom ugrać wynik jakiego byśmy sobie życzyli.

Środa godzina 17.00 - ŁKS - Pogoń Łapy.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Dziękuję:) Może odrobina wsparcia...

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Kupuję u Pana Edka od wielu lat i gorąco polecam.
Sklep na przeciwko 4+ też jest dobry, ale rzadko tam zaglądam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Napisz mi na priv ,mi też brakuje przyjaciółki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

A z tymi przyjaciółmi to tak że ja też musiałem zerwać kontakty ze swoimi znajomymi tylko jej znajomi się liczyli. Teraz trzeba to odbudować i szukać nowych. Poradzisz sobie z tym. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Cytat z portalu karta-pojazdu.pl:
"Najczęstszym błędem jest wskazywanie jako podmiotu zobowiązanego (pozwanego) Prezydenta Miasta czy Urząd Miejski. W rzeczywistości Prezydent Miasta jest jedynie organem gminy, natomiast Urząd Miejski (Urząd Miasta) - jednostką organizacyjną gminy i jako takie nie posiadają zdolności sądowej. Pozwanym powinna być gmina, a nie jej organ czy jednostka organizacyjna.

Prawidłowe oznaczenie podmiotu zobowiązanego (pozwanego) w przypadku miasta na prawach powiatu to np. Gmina Miasto Koszalin"


To jest logiczne uzasadnienie. Bardzo ważne jest poprawne określenie strony, w przeciwnym razie sąd odrzuci pozew ze względu na błędy formalne.
Ja miałem prostszą sytuację (w momencie sprowadzania auta mieszkałem w innym mieście), ponieważ auto rejestrowałem w Powiecie i u mnie sprawa była jasna, Powiat ...........
Nałatwiej będzie przejść się, zatelefonować do biura obsługi interesanta odpowiedniego sądu.
Pozdr.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

ariva Jeśli nawiązujesz znajomość poprzez internet licz się że spotkasz osoby które zabawia się w pewien sposób na twój koszt. Kiedyś przychodzi taki moment pragnienie że chciałabyś spotkać się w realu . Niestety 99% osób to jest zabawa.Wiem żebym mógł z budować związek na cale życie z nie którymi kobietami z tego forum . Wszystko ładnie wygląda i brzmi idealnie ale to tylko w necie. Jasne ktoś powie może powiedzieć że jestem mało przekonywający poprzez net. A szukam poprzez net tego uczucia tej jedynej osoby bo nie mogę spotkać w realu...


Nie będę wymieniał z imienia czy z nicka z tego forum kobiet które nie graja nie fer . Jak byście były uczciwe w realu to byście nie musiały ściemniać kolesi poprzez net....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

N8725JY2 - 20 smsów do wszystkich na 4 dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dokończenie Via Baltica w roku 202...?

Półfinałowy mecz o Okręgowy Puchar Polski ŁKS 1926 Łomża - Pogoń Łapy. Pogoda zapowiada się nie źle, więc zapraszam wszystkich na stadion wspomóc Naszych chłopaków w wygraniu tego bardzo ważnego spotkania.

Godzina 17.00

Ceny biletów:

Normalny trybuna A (kryta): 15zł.
Ulgowy trybuna A (kryta): 10zł.
Normalny trybuna B (od rzeki): 10zł.
Ulgowy trybuna B (od rzeki): 5zł.
Kobiety (trybuna A lub B): 2zł.
Dzieci do lat 12-stu (trybuna A lub B): 2zł.

Środa godzina 17.00 stadion przy ulicy Zjazd 18.

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org