środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Ja tam bym się nie zgłaszał, i powiedział, ze nic na samochodzie nie było po sprawdzeniu, czy w okolicy nie ma żadnych kamer. Jak co na samochodzie nic nie było ... Chyba, że zdjęcie robią, może ktoś wie.

HAHAHAHA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

w Łomzy nie przejdzie ta opcja ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Greg zapał masz oszałamiający.
Do firm które wymieniłeś ich strategia jest nam nie znana i nie sadze bys ty ja mógł w skali mikro zmienic decyzje zapadająna samej górze czesto przez osoby co Lomzy na oczy nie widzieli.
Miastem rzadzi biskup oraz kilku jego przydupasow biznesmenow oraz innych osób. Ludzio tym nie zalezy na rozwoju miasta a wrecz przeciwnie na stagnacji by moc czerpac korzysci z tego co jest.
Miasto ma ******** na to czy ty otworzysz biznes czy tez tego nie zrobisz, kwestie dobrych pomysłów i dofinansowań najczęsciej zostaj wprzestrzeni marzen przyszłych przedsiebiorcow przeanalizuj ile osob wlomzy dostalo dofinasowania. ajemnica poliszynela jest ze jesli masz dojscie i po odpaleniu prowizji procentowej sie uda otrzymac. Łomżynskie firmy sie rozwijaja ale nie doceniaja pracowników w miesciejest bezrobocie w granicach16%.A ile z tych osób ma działalnośc gosp ipracuje zagranica lub wogole na czarno?A na targowicy w lomzy juz malo miejsca zostalo dla handlarzy. A ak jest rzeczywiste? Firmy znane w Łomży np. w branzy metalowej od wileu lat zatrudniaja pracownikow nie legalnie wspomniany wiomar, mariola czy tez stacja paliw oreln stosuja rotacje-okres probny 3 mcy i nastepni aby jak najmniej płacić.
Dziwne interesy uredników i strefy biznesu jedynie tajemnica poliszynela. Brak zdrowej elity politycznej nie umoczonej w różnego rodzaju uklady polityczno biznesowe.
Miasto sie nie rozwija niem nic!!!Zobacz jak na przestrzeni ostatnich lat rozwinal sie białystok, grajewo czy ełk i porównaj u nas nie tylko sie miasto nie rozwinelo ale wrecz sie cofnelo w rozwoju. Ja wróciłem do tego miasta i zal dupe sciska jak to w tej chwili wyglada. Chcesz otworzyc biznes, powodzenia. Jednak z tego co tutaj wyczytałem chcesz otworzyc knajpe lub jakis lokal. To twoj pomysł na biznes?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Ogloszenie nadal aktualne, zapraszam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

e tam gadacie ze nie wystarczy dac ze 200 zł w lape i bedzie latac wkolo jak trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

fresz1 dobrze pisze, jeżeli nie chcesz się zrazić do łomżyniaków to za często tutaj nie wchodź:) zresztą tutaj średnia wieku komentujących jest chyba bardzo niska więc czego oczekiwać,co do klubów i pubów to yama, 54, 9, rzymianka, samemu lepiej nie, chociaż pewnie szybko byś poznała kogoś:) wieczorami nie wypuszczaj się sama, łomża w miarę spokojne miasto ale nigdy nic nie wiadomo, z gdyni do łomży? prawidłowa kolejność:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

a ty kamilszaman sam do siebie jusz gadasz?

na akcje miałeś iśc matołku a nie na forum siedzieć i dzieci bałamucić pierdołami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

pasteryzowane i surowe mleko są niezdrowe! Pasteryzuje się tylko żeby pozbyć się bakterii i drobnoustrojów, reszta jest taka sama.
Jedno to jest nietolerancja na laktozę, a czym innym jest jej nietrawienie i tu jak poczytasz, wszyscy dorośli nie trawią laktozy... Organizm dorosłego człowieka nie produkuje już enzymu – laktazy, który potrafi rozłożyć cukier mlekowy na glukozę i galaktozę. Poczytaj trochę, a nie słuchaj akcji typu: pij mleko będziesz wielki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

czy to ten pan Kor........ który pracował w byłym WZGS-ie?to teraz z niego takie panisko,musiał kiedyś nieźle skubać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

Idź od razu do Danaberia Bra - Stary Rynek 12 (na przeciwko hali, budynki obok ratusza).

Nie ma opcji, że gdzieś dobiorą Ci stanik lepiej niż tam - a poza tym masz duży wybór dobrych marek. Byłam tam ostatnio i jestem bardzo zadowolona - nie sądzę, że w jakimkolwiek innym sklepie w Łomży kupisz np. 70HH. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

qaz123 Właśnie patrzę ,że dodali na stronie 2011-06-10 (Piątek) - Łomża :)

Biletowany ?

Łomżyniak45 nie mam pojęcia gdzie ten koncert w Zambrowie będzie , na pewno będą plakaty ;)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

ile dziennie takich kopiejek trzeba zebrac ,żeby przez 3 miesiące odlozyc 16tys zł?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

jest jeszcze dzisiaj kupowalem niecale 8zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

zarobek os zbieracza w sezonie wynosi od 800 do 1500[na tyle to trzeba zachrzaniać]
kolega wyżej nie myśli chyba, bo cena truskawki w Niemczech wacha się od 4 do 7 euro za kg truskawki a zbieracz średnio dostaje 2-2,8euro za 5 kg truskawek

zbyt na truskawkę to tam jest, jedynie to truskawki może nie być

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

A jadź do tej swojej Hameryki tylko PO znowu ogłosi sukces że bezrobocie spada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kto powiedział pisobolszewi ,że oni to większośc?

minister gdzie to jest umieszczone?

http://www.msz.gov.pl/Strona,glowna,1.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org