czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

...popieram
a co do plyt z allegro, to czesto ocena ich jest bardzo zawyzona, albo ludzie uwazaja ze skoro to winyl TO MUSI TRZESZCZEC, nieraz ,,smazy,, jak cholera! niewiem skad to po......ne myslenie
nieraz opowiadam ludziom jak traktuje swoja kolekcje, myje plyty recznie( zanosi sie na zrobienie jakiejs myjki z odysaniem, bo nie tedy droga) wspecjalnie przygotowanym roztworze,po wytarciu mikrofibra plyta laduje w nowej antystatycznej kopercie.
np mam Chrisa Brbera z 58 roku i gra wysmienicie, prucz jazz band orkiestry, istna cisza,zero trzaskow, slowem miodzio
ps a ja zabieram sie rozpakowania przesylki, niespelna pol godziny temu listonosz przyniosl 8 nowych plytek...
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

A czy się wsławił bo nie wiem o co chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

jakiej mapy szukasz?

polecam automape - moge ci wyslac na maia

oryginalna? heh nie przesadzaj po co przeplacac :) uzywa sie tzw scrakowanych - czyli oryginalnych dla wszystkich :)

a swoja droga idz do jakiegos serwisu to ci wgraja za 40zl - i myslisz ze to oryginal? czy poprostu swietna kopia sciagnieta z torrenta :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Witam,poszukuję osoby ,która zawiezie do ślubu mercedesem S lub E klasą,proszę o jakieś informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

98 rok e klasy moze byc ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

downtube.eu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

hym

zdecydowana wiekszosc poleci ci automape - niezawodna dokladna prosta - najlepsza :]

a ty masz juz nawigacje - odbiornik ?

wiesz czy nie ma blokady i czy dasz rade wrzucic tam mapke?

ostatnio widzialem gdzies ulotke biedronki - byl tam gooclever 5" za 229zl - dobra nawigacja w dobrej cenie - to tak jakbys nie mial

hymm wyslac to ja ci moge tylko... to az 2.2 giga :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Szukałem takiej nav ktora by miala gniazdo AV w przyszlosci bym podlaczyl kamerke cofania do przyczepy kempingowej.
Ale ostatecznie chyba zdecyduje sie na to http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13012843
W pelni odblokowana (ciekaawe na czym polega to odblokowanie czy to jest ingerencja w urzadzenie czy oprogramowanie?)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

ojj kolego nie bierz pod zadnym pozorem larka!

widzialem ze 3 modele - i automapa sie poprostu wieszala

a o tym badziewiu mapamap wgranym standardowo juz nie wspominam ;]

jak chcesz tania i dobra to wes gooclevera

jak wszystkie z tanszych nawi maja jeden minus - slabsze trzymaki

osobiscie polamalem juz - nie tyle trzymak - co takie plecki czyli czesc pomiedzy trzymakiem a nawigacja - ale mozna dokupic ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Powinni nadal jeździć polonezami, alfa za szybka,a policjant............



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Jak chesz samą scieżke dzwiekowo zapisac proponuje program AUDACITY ,genialny programik do nagrywania przez karte dzwiekową (nie zapomnij wyciszyc mikrofonu jak masz wbudowany w lapku)Mozesz nagrywac pliki w formacie mp3 zgrywając z radia online ,badz tez zrzędząco mame ktora nadaje live :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Administrator Jak zwykle kasuje moje posty Kierowca i pasażer alfy nie mieli zapiętych pasów a nam kaza mandaty płacić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

ripośta musi być też z psiarni- Polski kodeks drogowy zezwala kierującemu pojazdem uprzywilejowanym (przy zachowaniu szczególnej ostrożności) na niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego - a psiarnia zachowała się nieostrożnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

to idz zapier**** na budowe wtedy bedziesz mial wieksze zarąbki. Nikt nikogo nigdzie na siłe nie trzyma. Myślę,że już sie wyżaliłeś na forum.. wiec skonczony temat, a jak coś Ci nie pasi to idz i powiedz to właścicielowi w 4 oczy, bo sie jak dziecko zachowujesz, takich spraw sie przez forum czlowieku nie załatwia. Twoje EGO- pozdrowienia hakerze hahahahaha myślę,że ten temat jest skonczony,jak macie jakieś żale to se napiszcie do wójta ze Śniadowa hahaha. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

nad miles club czyli na al.legionow na gorze tam gdzie kiedys center mebel byl ... nad 7 kier starym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Niedopowiedziany artykuł droga pomoc administracyjna

Wynagrodzenia w mieście są bardzo niskie,pracy brak i to jest powód upadku biznesów.Ludzie nie mają po prostu co wydawać a więc pracodawcy mało płacąc szkodzą sami sobie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org