niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

TO NIE SA ZADNE FANABERIE. ODPOWIEDZ MI W TAKIM RAZIE DLACZEGO POPRZEZ INDUKCIE <PODANIE JEJ W CIUT MNIEJSZEJ ILOŚĆI NIŻ NORMALNIE> ROZWARCIE DOCHODZI DO JEDYNIE 6 CM, A PO 30 MIN SPADA ONO DO 4 CM??? NOI JAK MA SIE ODBYĆ NATURALNY PORÓD Z TAKIM ROZWARCIEM? A ZDAŻAŁY SIE TAKIE PRZYPADKI W NASZYM ŁOMŻYŃSKIM SZPITALU;P ALE CÓŻ CZEKANO...AZ ROZWARCIE BEDZIE 10 CENTYMETROWE, AZ TU NAGLE DZIECKU PULS ZANIKA, I OSTATNIA DESKA RATUNKU JEST CC :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

Z tego co wiem, Cosmeo jest jedyne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

do mała _eol - odnośnie kliniki i płatności: miałam 4 wizyty, czwarta ze względu na to, że jestem już po terminie. Każda wizyta z usg,po 150zł, z tego, co wiem - naturalny 1,5 tys, a cc -2tys zł. Oprócz kliniki jest też przecież państwowy szpital w Białym i wszystko za free. Więc albo dla spokoju wybierz się do kliniki na taką 1 wizytę, by poznać ich opinię na temat Twojego przypadku albo przyjedź urodzić do tamtejszego szpitala - wtedy masz tylko koszt dojazdu. Ja wiem, że klinika do tanich nie należy, ale ja z mężem podjęliśmy taką właśnie decyzję. Nie chcę zrazić się za 1. razem, skoro mamy mieć dwoje lub troje :)
Nie wiem, jak wygląda sytuacja w innych szpitalach w okolicy, np. Zambrów, Kolno itd. - może lepiej niż w Łomży (?).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

mialem JBL Tr,straszny badziew!!! 2 lata temu zamienilem je na obecne ldm z moja doplatą i bardzo sie ciesze ze sie ich pozbylem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

Też się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale na tym poprzestałam :) może Tykocin?/

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wypowiedzi polityków pis są potem tłumaczone na język polski. Dlaczego?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org