poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nazwał go \"świetnym gościem\"

w gradach woniecko je


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Szabłowski 608 611 628

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

1. jest na WZGS za stacją LPG
2. na PKSach tam chyba grosze się płaci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Kiedys byl w Piatnicy na terenie obecnego Orlenu,nie wiem czy jest tam jeszcze. a nie masz znajomych co mają kanał w garażu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

megenta

szczerze to powaznie zastanawiam sie nad cc, a to dlatego, ze przy pierwszym porodzie (corka wazyla 2750 g) mialam bardzo duze naciecie i naprawde mocne szycie...

Kazdy lekarz u ktorego bylam zwracal mi na to uwage... Mnie przeraza mysl o tym, ze jesli przy takim niewielkim dziecku mialam duze naciecie, a pozniej powiklania z nim zwiazane to przy wiekszym dziecku (syn ma byc wiekszy od corki) nie chce nawet myslec co moze sie wydarzyc. Porod sam w sobie nie byl taki straszny, ale za to szycie i pozniejszy miesiac spedzony w szpitalu i owszem.

Po tym co przeszlam po pierwszym porodzie, a wlasciwie po szyciu i komplikacjach z nim jedna z kolezanek poradzila mi bym zalozyla dwie karty ciazy u roznych lekarzy... i tak zrobilam. Nie chcialabym jednak zdradzac na forum o jakich lekarzy chodzi... chyba, ze na prv :-)

Jesli chodzi o dr Sciane to ja nie mam o nim zbyt dobrego zdania powiem tylko, ze mam nadzieje, ze nie bedzie on odbieral mojego porodu jesli do tego dojdzie... Z lekarzy ktorych warto polecic to dr Sokol, Pijagin, Zaleska i Pekala (przyjmuje w przychodni na Wyszynskiego i sa do niego ogromne kolejki)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

fordeo: mam ale to po za Łomżą 25km, Hanes na WZGS z tego co widziałem kiedyś to stoi zabezpieczenie by nie wjechać. A na PKS'ach to gdzie tam dokładniej trzeba podjechać ? Tym wjazdem co się wjeżdża na stacje paliw?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Witam, jestem instruktorem pp. Ile masz lat i jaki kurs cię interesuje? Jeśli chodzi o podstawowy kurs pp prowadzi je Polski Czerwony Krzyż a kosztują w granicach 120 zł + cena certyfikatu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji pisz na wiolka8077@wp.pl Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

skręć w drogę do hurtowni Wiomar i po lewej będzie wjazd przed zakładem Window tam masz kanał

ogólnie takie przytulne miejsce....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

jak widzę ,że to caritas to odmawiam wsparcia bo nie dam z siebie robić idioty i w ten sposób paść tłuste tyłki spasionych duchownych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

nowy adolf by się przydał,żeby szczyli powywozić do Treblinki,bo praszczura,jak widać nie zdążył.


Aborcja i eutanazja ewentualnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

I to jest mechanik, bo mu nie zależy na tym żeby zgarnąć kasę jak N... , tylko na tym, żeby wiedzieć co jest, człowiek uczy się przez całe życie. Nieświadomie zapewne zrobiłaś mu reklamę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

I w końcu debilizm osiągnął apogeum dyskusji :) Nikt z Was tak na prawdę nie wie kim byli skinhedzi. Dzisiejszym odpowiednikiem tego są blokersi, ludzie nie jednokrotnie zdolni, ale bez szans na normalne życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Luknij do słownika,jak piszemy ,, nie jednokrotnie''.Znawco ty.A i ze zrozumieniem textu pisanego nie najlepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Ilu piszących tyle opinii. Ja mam lodówkę, pralkę (ponad 10 lat) i zmywarkę (4 lata) firmy BOSCH. Przez tyle lat żadnych awarii. Polecam każdemu!
A pralka Ardo znajomej psuła się regularnie 2-3 razy do roku. Whirpool jest podobno bardzo delikatny. Generalnie, im mniej elektroniki tym lepiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

tak jak napisal Nowik lepiej byc skinem niz lewakiem. Przynajmniej mlody czlowiek -skin poprzez idee tego ruchu dowartosciowuje sie i nabiera milosci do ojczyzny . A mlody punk czy inne niewiadomo co przez idee ktora wybral uwlacza swojej godnosci i sam sie poniza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Dobre firmy w nożach , to Fiskars , Victorinox , lub coś z japończyków. Najlepiej kute.












„Nierozsądnie jest zapłacić zbyt wiele, ale dużo gorzej jest zapłacić zbyt mało.
Kiedy płacisz zbyt dużo, tracisz trochę pieniędzy – i to wszystko.
Kiedy płacisz za mało, czasami tracisz wszystko, ponieważ rzecz, którą kupiłeś, nie nadaje się do celu, w którym została kupiona”.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Nie nie chce robic mu reklemy tylko po protu sie cieszę że jezdziłam rok z tym problemem i nikt nie wiedział co jest Pan Gazownik powiedział żebym podjechała do niego nie znałam człowieka ale zostawiłam tam samochód z nadzieją że rozwiąże problem z którym tylu mechaników nie dawało sobie rady i fajnie że znalazłam takiego który ma głowę na karku i to zrobił znalazłam mechanika który sie interesuje tym chce sie uczyć więcej a nie taki który otworzy warsztat nie zna się prawie nic tylko pewnie jak zbudowany silnik i kase drze no nie stety ale takich mechaników jest co raz więcej ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

mam ardo 8 lat drobne problemy ale spoko i bosch 2 lata narazie bez problemow.Ale jak Cie stac to tylko i wylacznie MIELE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

kapitan bomba - dlaczego tak uogólniasz? W jednym z Czesiem muszę się zgodzić- jest wiele odłamów ruchu skinowskiego.
To trochę ograniczone, kiedy mówisz, że każdy skin to narodowiec, który leje punków.
Nim zaczniesz propagować jakieś idee, poczytaj coś o nich, nawet w internecie- lepsza taka wiedza, aniżeli żadna.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

fordeo - ta okolica to al. legionów więc o co kaman ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Podbijam.

Czy ktoś jedzie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Kto dał im pozwolenie na prowadzenie zbiórki w marketach? Ale te społeczeństwo durne, kogo oni wspierają. Nic tylko zbiórki i zbiórki i to dla kogo dla tych co mają się dobrze a reszta to bieda i pokorne owieczki. Potrafią oskubać biednych nie dając nic w zamian.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

nigdy w zyciu nie pozwolilabym przekrecic dziecka i moja dobra rada jesli chcesz cc a musisz za nie zaplacic to spipszaj z lomzy jedz do bialego, jak jak mialabym placic to wolalabym juz miec porod i opieke adekwatna do ceny. a u nas nawet jak zaplacisz to nic ci to nie pomoze, z rodzacymi obchodza sie jak z workami kartfoli, znieczulica i hamstwo totalne w takich sytuacjach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nazwał go \\\"świetnym gościem\\\"

Miałem nadzieję, że superprezydent zwolni tego człowieka. Nie było by problemu bo urzędnik ten spartolił tyle spraw, że w normalnym mieście wyleciał by za 10% tego co zrobił(czy też raczej nie zrobił)
Od siebie dorzucę szybkość usuwania usterek(zjeżdżalnia nie działa do dziś) czy też szybkość wprowadzania karnetów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org