poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

jak spada skoro z Fabetu ze 100 osob stracilo prace?
co z nimi bedzie, jak im sie zasilki skoncza? czy znajda prace w lomzy?
czy tez bieda zmusi ich do wyjazdu ?
przykro ze tak sa traktowani ludzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

Najlepiej to nic nie mieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

aha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

Hej, chcę jak to się mówi "złamać symbiana" w wymienionym modelu, wyczytałem, że można zrobić to przy pomocy programu HelloOX ale nie mogę tego nawet zainstalować bo pisze że błąd certyfikatu. Zna się ktoś na temacie?Z góry dzięki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

Nie chodzi tu o posiadanie same w sobie, chodzi o to, że osoba która posiadała "nieznaczną" ilość narkotyku musi być od niego "uzależniona". Jeżeli posiadałeś jakąś ilość tylko po to, że ci się nudziło i chciałeś sobie zapalić czy jakoś inaczej zażyć a nie ukazujesz oznak uzależnienia to będziesz ukarany normalnie. Tylko ciekawie jak oni sprawdzą twoje uzależnienie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

My takie mamy




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

TAK W OGÓLE KTOŚ TU JEST "za"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

Jestem za legalizacją aborcji i wszelkich pigułek "po" ratujacych wpadkowiczów.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

jestem ZA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

cusik takiego...
Vážení uchazeči,

v případě, že požadujete uplatnění individuálních podmínek u
přijímací zkoušky s ohledem na Vaše specifické vzdělávací
potřeby, kontaktujte Akademickou poradnu

„ Kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości,
Nie jest godzien szacunku teraźniejszości,
Ani prawa do przyszłości.”

Józef Piłsudski

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kiedy ten szaleniec Antek przestanie nas kompromitować ? ministrowie MON Francji i Niemiec piszą listy ...

hmm a macie numer na ten drugi przy ksieznej anny, bo tu przy zawadzkiej siatka popsuta.. ;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org