poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KODeraści na 4lomza

zibi hahahahaha koks jakich malo w tym zibim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

cytuje MMonika: panie w sklepie to tez ludzie i mogą się pomylić nabijając kod przy ważeniu mięsa, więc może kulturalnie zwrócic uwagę, a nie rzucać od razu bluzgów. nie jest winą pracowników sklepu, że mieliście zły dzień i musicie się gdzieś wyżyć, albo pokazać swoje wielkopaństwo (często bardzo naciągane...)

To nie przypadek, panie przy kasach sie nie mylą, to polityka taka Kauflanda. Wiem bo w Niemczech też tam robiłam zakupu i te same akcje były. Towar na pułce inna cena w kasie inna i o dziwo zawsze wyzsza na ich korzyść. Nigdy mi się nie zdarzyło zeby pomylili się i zaniżyli cenę. A pomyłek było kilka conajmniej. Każdy sklep ma strategię na odzyskanie pieniędzy za towary promocyjne. Nie oszukujmy się: Przecież wkońcu ktoś musi za to zapłacić :). Jeśli nie Kowalski to Nowakowski.
Ja nadal kupuje w Kauflandzie, bo juz wiem jak tam sie poruszać. Na promocje trzeba wiedzieć kiedy pojechac, a paragon trzeba przejrzec zaraz przy kasie, jak coś nie tak to zwrócić uwagę i na reklamacje z tym.

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

A ile z tych zarejetrowanych naprawdę chcę pracowac? Ilu idzie na szkolenia które oferują? Szkolenia czasami są takie ze sama bym chętnie poszła ale nie mogę bo mam pracę...
Ja nie znam nikogo kto jest zarejestrowany w PUP i chce pracować. Jeden znajomy jak był na kuroniówce i dostał ofertę pracy za 1200 to stwierdził ze mu sie nie opłaca. Kuroń około 750 zł-da się przeżyć, a do pracy dojechać trzeba, paliwo drogie. W sumie miał racje poszedł jak mu się kuroń skończył.
A o szkoleniach nawet nie słyszał. NIe wie nawet ze PUP ma swoją stronę internetową gdzie są info ze szkoleniami i pracą :)
Może i informacja kiepska jak się ludzie rejestrują. Jak ich za chamów mają to i jak chamy się zachowują.

Polska to taka kraina.....Mało co się tutaj ima...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

bijta własne świnie i wiesz co jesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

A nie lepiej samemu za free sobie napisać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 23-03-11 12:25

nadaremne twoje krzyki rzepicho :):)

Oni nigdy nie przestaną ględzić bo z tego się utrzymują :):)






Autor: maruda (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 28-03-11 10:19

był czołgistą :)
A teraz pokutuje za grzechy młodości z 1968 roku :)






Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 02-10-07 23:19

Tacy ludzie jak Kmicic biorą się z seminariów duchownych, katolickich "uniwersytetów" itp, których wyprane mózgi ortodoksją religijną są póżniej pielęgnowane przez rydzykowe radyjo.








Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 22-03-11 11:54

No tak to akurat jest jedyne i prawdziwe źródło informacji :):):):)

Ja tam wolę szukać w różnych źródłach niż w jedynej słusznej TV i Radyju .








Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 21-09-10 18:56

Do "wyjaśnienia" trzeba dodać, bo to mi uciekło w poprzedniej wypowiedzi, że jesteś przyszywanym chrześcijaninem, bo wszyscy tu czytamy, że w każdym niemal poście, ośmieszasz Chrystusowe nauki, dekalog i biblijnego boga. Zaś w kwestiach politycznych jesteś przyszywanym patriotą, bo popierasz te poglądy (s-PiS-kowe), które gdyby wprowadzić w życie, bardzo zaszkodziłyby Polsce i Polakom.

Nie jestem pewny jednak, czy ty z tego choć trochę zrozumiesz: przyszywany pół-kato-główku.








Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 31-01-11 20:15

Coś ci się jaruś przestawiły klepki w tej sPiS-działej makówce :):):):):):)

W Smoleńsku nikt nie poległ :):)

Oni po prostu się rozdupcyli przez ich własną głupotę










Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 25-01-11 17:44

Skoro PiS-dzielstwo rządziło tak dobrze to czemu Polacy pogonili kaczystów jak bolszewików w 1920r?







Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 31-01-11 20:37

Z mądrych dowodów jednak wynika że się rozdupcyli na własne życzenie :):):):)

A chore wizje sfrustrowanych PiS-dzielców mnie nie interesują w najmniejszym stopniu :):):):)






Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 26-01-11 18:13

Pariasi Wielkiego Prezesa s-PiS-kowców domagają







Autor: ktoś-coś (---.139.184.14.introlan.pl)
Data: 23-03-11 10:42

No i dobrodziej Jarosław doprowadził sklep do powolnej śmierci :):)

Kilka dni ludzie z ciekawości będą zachodzic a potem nawet z osiedla będą omijali ten sklep szerokim łukiem :):):)

WŁAŚCICIEL NIECH PODZIĘKUJE ZA ANTYREKLAMĘ sPiS kowcom :):):)

Ale co tam jeden jakis sklepik w porównaniu z ilością dziennikarzy i szumem medialnym prawda PiS-opachołki ??????



















''Jednym z najbardziej tajemniczych zaburzeń osobowości, do tej pory niedostatecznie zbadanym przez psychiatrię i psychologię jest zaburzenie zwane Osobowością Wieloraką. Choroba ta, znana jest również pod nazwą Dysocjacyjne Zaburzenie Osobowości (ang. dissociative identity disorder) lub Osobowość Mnoga.
Do tej pory w historii psychiatrii zanotowano około 200 przypadków wystąpienia osobowości wielorakiej, co sprawia że to niezwykle ciekawe pod względem naukowym zaburzenie nie jest jeszcze dobrze zbadane. Przez długi czas, osoby mające w sobie kilka osobowości nie były w ogóle diagnozowane. Teraz, diagnoza jest już możliwa, a chor objęty jest opieką psychiatry i psychologa i czeka go długotrwała psychoterapia.''

''Zagadkowość choroby

''Zakłada się, że rozszczepienie osobowości ma źródło w głębokim urazie wczesnodziecięcym. Najczęściej pacjentami są osoby molestowane w dzieciństwie, lub doświadczające długoletnio trwającej przemocy w rodzinie. ''

http://www.psychologowie.info/osobowosc-wieloraka-i-jej-psychoterapia/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

gabinet otwarty bodajze kilka miesiecy temu wiec chyba mozna uznac za nowy bo mieszkam niedaleko to wiem wiec tam byloby mi najblizej tylko chcialam sie dowiedziec opinii na jego temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

http://www.youtube.com/watch?v=fAVcsdAb6M0&feature=related


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

Może to wygląda głupio, ale żeby iść o 5-tej godzinie w kolejkę to moim zdaniem to oni są ślepi żeby tego nie zorganizować. Można by wprowadzić dla przykładu jakieś rezerwacje, numerki na kolejny dzień itp. Do tej pory znałem służbę zdrowia że jest głucha, a teraz widzę, że jest również ślepa.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

albo miasto się nieco wyludni :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

Powerfm.pl

POLECAM! Kumpla z łomży stronka , i wszystko gites za free ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

Albo podpisz certyfikat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

mhm
a gowna juz posprzatane?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

www.seans24.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

LEGALIZACJA !!!! KRECIC ! PALIC !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

piszę prace licencjackie, magisterskie, podyplomowe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

A wiesz że zgadłeś? Tylko dojdź w jakiej szkole:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

wystrzałowa maszynka ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KODeraści na 4lomza

czekamy na nowe scanie w Łomży! Świetna fotka powyżej w miejscu obecnych rond Hanki Bielickiej. Ah co to były za Jelcze, pamiętam czasy wyjazdów nimi do Nowogrodu na majówki ;d



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org