poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Piotrowicz wskrzesza

Trudno stwierdzić, czy wczorajszy występ Neo-Nówki w Zambrowie był udany czy nie. Nagłośnienie to po prostu katastrofa i całe dialogi zlewały sie w absolutnie niezrozumiany bełkot. Kasa wyrzucona w błoto!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz wskrzesza

Witam,
mam dylemat, czy posłać swojego 5-latka do przedszkola przy szkole podst. nr 10, czy zostawić go tam gdzie uczęszczał wcześniej.
Proszę o opinie o przedszkolu w szkole podst. nr 10

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz wskrzesza

Może ktoś poleci miejsce (nawet poza Łomżą) gdzie kupię ładne młode tuje na działeczkę?Większą ilość. Najlepiej chyba sadzonki w doniczkach niż kopane?
Gdyby ktoś ostatnio się zaopatrywał i poda cenę jeszcze aktualną - bedzie super.
Zapytanie do znawców tematu;)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz wskrzesza

"Akurat zero macie pojęcia mam kolegów policjantów i w rodzinie..." - to ty musisz być "7angeljeszczefree" prawdziwym rzeczoznawcą w tym temacie! Proponuję, przyjdź na wojska polskiego 9 to się jeszcze czegoś nauczysz. Aha, nie zapomnij zabrać ze sobą papugi z wawy!
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz wskrzesza

www.katalogszlachty. My to tu wszyscy z chłopów się w Łomży wywodzimy i to jeszcze z tych małorolnych. Może Komorowskiemu ten adres majlem wyśli.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Piotrowicz wskrzesza

allegro



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org