poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Via Baltica już blisko

Do góry!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

Witam 6 lat temu zostałem ukarany za wykroczenie z RD. Sąd nałożył na mnie naganę. Upłynęło kilka lat a w KSIPie dalej to figuruje. Czy jest możliwość usunięcia tego za pomocą wniosku do Komendanta??
Z tego co sie orientuje i sprawdzałem to wykroczenie to uległo zatarciu zgodnie z art 46 paragrafem, ale dalej figiruje to w zbiorach policji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

6- chyba nawet 8 lat temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

dzis nie biegalem przyznaje się bez bicia tzw przed chwilą bylem na spacerze na grobli ale biegam na grobli ( jutro na 100% biegam ) na grobli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

to menda!!! jeszcze im kurw@ malo $$$ ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

a to sorki Zjebi zle zrozumialem PFFF



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

czy w trakcie meczu mozna jeszcze wbic sie? bo kocze robote akurat o 15.. wiec bylbym z 20 po dopiero....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

czlowieku... :) ciesz sie ze masz LDM ;) jak bedziesz kombinowac to skonczysz na Hand Boxach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

Betonowe jest dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

koszt przy kostce np :z jedwabnego to 35zł koszt kostki +15-20zł za m2 robociny + piasek i cement.Są kostki tańsze też kolorowane w granicach 20-27zł .Koszt całkowity to około max 60zł za m2 .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

''ktoś-coś dopisz jeszcze kilka komentarzy z nicków paplik, maruda i paru innych. trochę dialogu kilku nicków o jednej osobie i wyjdzie na twoje.''

''Autor: paplik (---.elomza.pl)
Data: 01-04-11 21:05

........

Re: ktoś-coś:

Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem....''




Wiedziałem, że będzie pisał sam z sobą.



''Zakłada się, że rozszczepienie osobowości ma źródło w głębokim urazie wczesnodziecięcym. Najczęściej pacjentami są osoby molestowane w dzieciństwie, lub doświadczające długoletnio trwającej przemocy w rodzinie. ''

http://www.psychologowie.info/osobowosc-wieloraka-i-jej-psychoterapia/






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Via Baltica już blisko

Mam pytanie Czy test matryc Ravena jest jeszcze na Multiselect??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org