niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pełowskie NIE dla komisji

jedziesz na egzaminy sprawnościowe i przyjmują Cię do szkoły WSP-SZCZYTNO. Egzaminy to :bieg/czas, wyskok, rzut itp. Tam biorą wszystkich inwalidów, którzy płacą. ok. zostałaś przyjęta na studia: na stacjonarne/ zapomnij. Tam są zarezerwowane dla"tych" poplecznlków z Komendy Głównej, których dziadkowie siedzą tam kupę lat/polityka/.Ci przewracają się na pierwszym łuku stadionu tumani jak ich ojcowie przepisując przepisy od tyłu aby ........

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

no i wybór należy do Ciebie/ jak się jeszcze nie zaraziłaś chorobą męsko-kobiecą i innym syfem, a jesteś panną to masz możliwość. Nawet mieć dziecko, o którym mąż nie będzie wiedział.


pozdrawia emerytka , /na pagonach moich *// z garnizonu pol...woj. pomorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

unitechnik stary rynek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

no bo czymś trzeba grać, czymś mamić durniów.
Znaleźć temat, dorobić ideologie, zatrudnić przy tym swoich i już.
Mało tego. Wrzeszczy się do towarzystwa, my was bronimy przed zarazą, a wy tego nie doceniacie.
Jak najmniej władzy urzędniczej, jak najmniej zezwoleń.
Życie samo ma wymuszać rozwiązania.
Poprawiacze i ulepszacze świata, dobrzy byli za komuny.,
Gnać ich, bo to karierowicze.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

nudzi Ci się patrze hehe

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

w office

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

na allegro :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

No ciekawa jestem
I. Gdzie kupisz procesor 2.2 za 40zł
II. Zgodze sie że komputery można kupić za 200-300 (lecz ten komputer pewnie to złom ze youtube nie załaduje)
III. Mam nowy komputer a starego szkoda mi jest wyrzucić więc może ktoś nawet by potrzebował częśći.

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Witam,
Po m-cu będzie ciężko. Oczywiście możesz rozwiącać umowę, ale będzie to się wiązało z zapłatą kary, jej wysokość jest zapisana w umowie.
Jeżeli chcesz uniknąć tej opłaty, proponuję Ci znalezienie osoby chętnej do przejęcia od Ciebie zobowiązań i wykonanie cesji umowy. Cesja jest chyba bezpłatna, nawet jeżeli nie, to opłata zapewne nieporównywalnie mała do kary (myślę, że około 20 PLN).
Osób zainteresowanych możesz szukać np. tu, lub na nieformalnym forum Play (mojplay.pl)

Pozdr.

PS
nie krzycz na forum...


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Dlatego pytam o szklarza, bo chcę o KONKRETNYCH wymiarach te akwarium, więc od żadnego was (niestety?) nie kupię tych akwa ;)

@Łomżyniak
tyle, że musiałem się dowiedzieć gdzie spacerować.

@mejko
dzięki, przejdę się w takim razie do niego

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Agnieszko, po przeczytaniu wypowiedzi Tommka, np. "niech przyjadą technicy i to sprawdzą czy mam czy nie" można śmiało stwierdzić, że kolega ma ogromną wiedzę, ale teoretyczną...
Nie przekonuje mnie również fakt: kolega mojego kolegi, który ma brata kierowcę tira, a siostra tego brata kolegi ma kochanka, którego ojciec ma Internet w Play... rozwiązał umowę.

Owszem, umowę można rozwiązać, jeżeli wskazano dokładne miejsce instalacji, a operator z różnych przyczyn nie może świadczyć tam usługi. W przypadku Internetu mobilnego, to abonent decyduje gdzie będzie korzystał z usługi, po uprzednim zapoznaniu się z np. mapką zasięgu lub mapką BTS-ów. Mapki takie są wyłącznie poglądowe i nawet one nie stanowią podstawy do reklamacji. Jest to jedynie informacja, o możliwościach operatora. Wszystko to co piszę, znajduje się w regulaminie, który musiałaś podpisać, tym samym poświadczając, że go rozumiesz.
Play ma jeszcze jeden mocny argument, jest to siedmiodniowy okres testowy, w czasie którego, możesz zrezygnować z umowy, czy to z powodu zasięgu, czy innych parametrów łącza.
Myślę, że masz marne szanse na bezskutkowe wypowiedzenie umowy, zasłaniając się niezrozumieniem regulaminu...
Oczywiście możesz zapytać u operatora, do czego Cię namawiam, zawsze lepiej przekonać się samemu, niż polegać na opinii innych osób.

Pozdr.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

jak nie pasi PKS, to sobie taxi zamów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Brak powodów do narzekań.


nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Panowie tylko do malowania jeszcze droga daleka . Trzeba nałożyć 3-krotnie szpachlę i jeszcze wyszlifować, porobić drobne poprawki , to nigdy nie wyjdzie 60 zł na godz. A gdzie jeszce malowanie.Przyrównujcie zarobki w innych branżach np. mechanik samochodowy, stolarz, parkieciaż itp. Jak hydraulik przyjdzie i zgarnia kasę to nikogo nie boli, że naprawdę on zarobił, a tam gdie trzeba włożyć dużo więcej wysłku i pracy to wiecznie drogo. A dla tych co stawiają domy , jak by wam przyszło zamówić firmę budowlaną z prawdziwego zdarzenia to byście na etapie półowy domu skończyli przy tych pieniądzach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

Test na innej stronie też wypada dobrze.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pełowskie NIE dla komisji

W holandii szukaja pracowników, co odważniejsi z Was pojadą, sieroty zostaną w lidlach i biedronkach :-)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org