niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowoczesność po Paplikowemu.

Tylko CBA na was nasłas !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Czy naprawdę wierzycie w to, że Łomżyńskim przedsiębiorcom zależy na rozwoju starówki ?

Jeśli tak ? to jesteście mega naiwni

Tu chodzi tylko o kesz i o nic więcej, i co najlepsze o wasz kesz.

Jeśli przedsiębiorcy tak chcą rozwijać biznes restauracyjny na starym rynku, to niech stworzą restaurację z dobrym jedzeniem, a dopiero później się starają o koncesję na wódkę. Myślę, że jak ich restaurację zdobędą renome dobrym jedzeniem to kwestia przyznania im koncesji alkoholowyh będzie jedynie zwykłą formalnością :)

a dlatego, że będzie jasne, że ma być to tylko dodakiem do jedzenia, a nietak jak teraz, że chodzi głównie o wódeczkę.

Kościół wtedy napewno nie będzie miał nic przeciwko i ja też :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Tajemnicą poliszynela jest,w kogo rękach jest rzeczywisty zarząd naszym miasteczkiem.
Złudzenie,że prezydent Mietek usunie w cień p.biskupa Stanisława dało mu głosy wielu wyborców,którzy coraz otwarciej wyrażają niepokój z biernej postawy Mietka,bo moherowa Rada Miasta przędzie jak p.biskup każe,to akurat nic nowego,dupki bez kręgosłupa.
Prześwięci księża nie chcą dobrych w miarę kilku lokali na starówce,bo wolą kaskę przepuszczać w lokalach z panienkami z dala od Łomży,żeby przypadkiem na parafianina się nie natknąć,jak kiedyś w burdelu na Zjeździe jeden z klientów powiedział do księdza:"mów mi szwagier".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

test sprawnościowy jest spoko. na necie są nawet filmiki jak i co.

Pierwsze co zrobisz to napiszesz test wiedzy ogólnej. Wyniki podadzą przed tsf. na sali w szczytnie jest z 200 osób na ławeczkach a ty przed nimi występujesz. jak zje cię strach to lipa. na wykonanie wszystkich czynności masz 1.45 .

Kładziesz się na materacu, i czekasz na gwizdek i ruszasz. Omijasz jeden słupek w jedną stronę, drugi w drugą (nie możesz przenieść ręki nad słupkiem!). Następnie 1 przewrót w przód, 1 w tył i jeden w przód. Podbiegasz do manekina, bierzesz go i omijasz słupek i znów odkładasz na te same miejsce (odkładasz, nie rzucasz!). Pozniej masz bodajże 4 albo 5 płotków (już nie pamiętam) do przeskoczenia. Po przeskoczeniu ich podbiegasz do piłek lekarskich i rzucasz za białą linię 5szt, jeżeli raz ci nie zaliczą (spalisz, nie dorzucisz) możesz rzucić szóstą. Jeżeli spalisz 2 razy to koniec. Następnie podbiegasz do drabinek, bierzesz piłkę w ręce i robisz 10 brzuszek, dotykając piłką na przemian podłogi za głową i drabinek. Jeżeli nie dotkniesz, nie usłyszysz gwizdka. Podbiegasz do skrzyń (znów nie pamiętam, 4 albo 5) przeskakujesz. Ostatnie co robisz to bodajże przebiegasz odcinek 10 metrów 5 razy.
Jeżeli coś ci się nie uda możesz 1 raz poprawić. Nie wiem, czy tyczy się to czasu.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

próbujesz sterować wolnym rynkiem. Po co?
Od jutra każde pomieszczenie na Starym Rynku niech handluje alkoholem.
Kto tylko chce.Mało tego że na Starym Rynku, niech i cała Długa handluje.
Po miesiącu , konkurencja wymusi, ze pojawi się wyżerka.
Po trzech miesiącach, część zupełnie padnie.
Po roku zostanie parę dobrych knajp na przyzwoitym poziomie z wyżerką.
Tak to powinno działać w normalnych warunkach.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

poszukuje do astry II 1.7 dti isuzu sterownik silnika komputer puszka immobilisera przy kluczyku i pestki do pilota. jesli ktos moze pomoc prosze pisac...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

a umiesz sie nim posługiwac czy dopiero masz zamiar sie uczyc???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Stefanek1 dokładnie tak powinno być
: PleasurmexC18 masz firmę ? jeżeli tak to wiesz, że zakłada się ją po to żeby zarobić tak sklep odzieżowy spożywczy czy restaurację
W Łomży nie ma za bardzo gdzie posiedzieć i spotkać się ze znajomymi w większości miast na starówkach jest klimat - gastronomia nie tylko alkohol, także naleśnikarnia, kafeteria itd ale proszę spytać jak one prosperują w Łomży jedna kafeteria jest i o ile wiem jest do wynajęcia, naleśnikarnia proszę spytać właściciela niestety na alkoholu obroty rosną i jak ktoś przyjdzie " na piwo " za 6 zł. przy okazji zje np. naleśnika, lub odwrotnie przyjdzie na obiad i wypije lampkę wina itd.
JAK JUŻ PISAŁEM RADNYM GŁOSUJĄCYM PRZECIWKO NIE ZALEŻAŁO NA DOBRY ŁOMŻYNIAKÓW TYLKO JEDNEJ OSOBY I REPREZENTOWANEJ PRZEZ NIĄ INSTYTUACJI.
Młodzież nie może kupować alkoholu czy będzie 20 czy 200 sklepów i czy będzie restauracja 200 czy 20 metrów od kościoła i o to chyba powinni radni walczyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Pisałem już to w innym wątku, ale powtórzę.

Nie wiem dlaczego tylu z Was sprowadza wyzwanie do ożywienia łomżyńskiej Starówki tylko do zwiększenia dostępności alkoholu?!

Czy kiedy limity na sprzedaż się zwiększą, a obszar wolny od alkoholu zmniejszy to Starówka zacznie tętnić życiem? To jakaś kpina.

W ten sposób rozmawiając dajemy władzy, czy przedsiębiorcom silne argumenty, że zrobili co mogli by tą część miasta ruszyć. Tymczasem to nie jest plan, by ożywić Starówkę, ale by zarobić i to nie tyle do kasy miasta ile do prywatnych kieszeni.

Starówkę ożywić może pomysł, również ten na biznes, ale i plan miejski, by jakoś tą część miasta spójnie rozwijać. Zwiększenie koncesji nic nie da. Jest już np. taka Kafeteria, było Pod Papugami z koncesjami i co? Pierwszy lokal na sprzedaż, a drugiego dawno nie ma.

Od władz (po konsultacjach z nie tylko z przedsiębiorcami, ale też z artystami, naukowcami, ludźmi kultury itd.) chciałbym usłyszeć lepsze pomysły na Starówkę niż alkohol, bo jeśli to wszystko, co potrafią wymyślić, to chyba nie świadczy dobrze o tym, jak postrzega się samych mieszkańców i przyjezdnych, których "ożywić" ma łatwe nachlanie się w centrum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

jaka cena za te 150l i 200 ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Przepraszam, ale w TV pokazywano księdza wypowiadającego sie podczas rady miasta Łomża. Czy ks. Czaplicki jest radnym ?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

i górne i dolne zawieszenie by sie przydało ale póki co tylko dół góra sie jako tako trzyma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Trudno cię zrozumieć, chwalisz czy ganisz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Tak, to była jedna z tych historycznych decyzji, którą warto przypomnieć będzie za 4 lata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Czy w Łomży jest możliwe Przerobienie Ps3?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

ja gdybym byl psem to bym nie chcial chipa pod skora? czy to boli? czy sa jakies komplikacje, czy pies sie z tym dobrze czuje? moze lepsza obroza z numerkirm?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

U mnie :)

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

nie czytalem tych wypocin coniektorych u gory, ale stojac ostatnio w kolejce w warszawskiej biedronce , spostrzeglem ogloszenie o prace na stanowisko kasjer/sprzedawca w Biedronce.... zdziwilem sie troche sie bo kurwde, 1970zl... netto i jakies tam inne swiadczenia.

i nie pierdolta mnie tu chamy ze napisalem warszawska biedronka bo to akurat nieistotne !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

cziki przykładowa informacje jak głosował poseł ziemi łomżyńskiej Lech Kołakowski w dniu 25-03-2011:

http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/gloposla?OpenAgent&6&165&1130

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

WITAM SERDECZNIE! MAM PYTANIE CZY MOZE KTOS Z WAS ORIENTUJE SIE JAK MOGE ZREZYGNOWAC Z INTERNETU W PLAY'U PO MIESIACU KORZYSTANIA???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Jeśli nie działa internet tak jak Tobie przedstawiali i tak jak jest w umowie możesz się zgłosić do obrony praw konsumenta, bo przy zerwaniu umowy każą sobie płacić jakąś karę...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

gdzie tam sie wszyscy lomzyniacy pomieszcza :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Chyba tylko debil może wierzyć, że ktoś zapłaci człowiekowi kasiorę tylko za to, że jest "po studiach". Poziom studiów jest tak niski, że posiadanie tytułu jest od razu podejrzane. Chyba, że to dobre studia, ale większość kończy słabe studia i nic nie umie. Jak spytasz człowieka "po studiach" co umie najczęściej zaczyna się jąkać i ostatecznie okazuje się, że nic nie umie. Później wychodzi taki "po studiach" i narzeka, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi "po studiach".

Ja osobiście wolę zatrudnić człowieka z doświadczeniem lub umiejętnościami. Papierki nic nie znaczą. Papier służy do podcierania.

Pozdrawiam wszystkich "po studiach".


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Ja się jutro wybieram i mam wolne miejsca. Zainteresowanych proszę o kontakt na turystyka.andrzej@o2.pl
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

witam wszystkich inteligentnych, którzy udzielają się na tym forum. Czy nie sądzicie, że zamiast tych galerii handlowych, które w najbliższym czasie mają powstać w Łomży, przydałby się jakiś zakład produkcyjny, gdzie znalazłoby pracę dużo więcej ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowoczesność po Paplikowemu.

Tylko PLAY, orange to (cenzura)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org