środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

i tak bedzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Ale tutaj rozmowa idzie w kierunku kasy, tylko i wyłącznie... Niejednokrotnie ludzie oddają psy rodowodowe warte kilka tys, bez względu na rasę. A to, że yorki są popularne ostatnio, niestety ludzie upodobali sobie szczury i myślą, że biorąc malutkiego pieska będzie super do mieszkania i wogóle będzie lans. Głupia moda, miejmy nadzieje, że minie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

jeszcze x=0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Jestem za sprzątaniem - ale chciałbym by władze w tym pomogły.
Raz - pojemniki, dwa - specjalne torebki do zbierania.
Z pewnością tego problemu nie załatwi kabaret organizowany przez bandę oszołomów - jaki prezentuje się w tym temacie. Takie rzeczy przynosza więcej szkody niż pożytku.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/darmowe_torebki_na_psie_kupki_170807.html
http://www.napsiekupy.pl/
http://www.eko-park.com/opl.php?m=mpl&b=3&n=0&p=zestaw_001

Kij z koszami, ale torebki by się przydały. Niech miasto w zamian za podatek zarejestrowanym posiadaczom rozsyła pakiety torebek.
Stojaki raczej nie, znając naszą mentalność za chwilę tych torebek by nie było.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Myślę że jezeli ktos ma pieska na oddanie z powodów "siły wyższej", nieoczekiwanych zmian, nie weźmie za niego kasy, co innego gdy psiak się znudzi, staje się balastem podejscie staje sie zgoła odmienne. Tu mam na myśli więź wytworzoną i chęć znalezienia dobrych warunków jest priorytetem gdzie kwestie finansowe schodza na dalszy plan.Obłudą jest wmawianie, że to bez znaczenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

"Nowofunlandy, czy inne duże psy, nie mają takiego popytu jak maleńkie yorki , które są idealne nawet do małego mieszkania."

haha a jeśli można skąd wiesz, że yorki mają większy popyt od nowofunlandów ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Jankenson, w jaki sposób mogę Ci napisać priva? Jestem nowa i nie mogę tego znaleźć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Pisz na maila wiedzminatorzyca@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

familia na kazanskiej polecam wczesniej od kazdego fryzjera wychodzilam niezadowolona a tam juz chodze 2lata i jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Dzięki za mądre wypowiedzi:)pewnie lepiej byłoby,zeby to pracodawca mnie znalazł na co nie liczę w naszej kochanej Łomzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Napoleońska myśl!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

W artykule dotyczącym ciepła dla Venedy pojawiła się info. w sprawie planowanej podwyżki ciepła dla mieszkańców Łomży o 2%.
Z informacji wynika że przedsiębiorstwo MPEC wypracowało zysk za 2010 rok prawdopodobnie w wysokości około 2 mln. złotych.
Moje pytanie brzmi : Jakie jest uzasadnienie podwyżek ciepła dla mieszkańców Łomży ? Gdzie jest nadzór ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

a czy taki koszt nie przekracza 20 zl ?? ktory potem nasz nowy ambitny i widac rozgarniety przedsiebiorca "wrzucic" moze w koszty??

- powodzenia z tym biznesem :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Bożena Bohdan ma w tej chwili 2 klasę więc odpada,ale warta jest polecenia-wiem z doświadczenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Samemu lepiej za taką cenę zrobić....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

urzad pracy to wielkie gowno ludzie wisza tam latami a pracy w zawodzie nie znajada tylko trzeba tam jeszcze palic TANIE PALIWO zeby postac w kolejce i swistek podpisac. bo nie uszukujmy sie w tym miescie nie ma pracy! Te urzedasy mogli by tu napisac. % ludzi nie pracujacych do tego trzeba dodac okolo 10% ktorzy pracuja na czarno lub niechce im sie rejestrowac bo nie widza w tym sensu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Haha duchu na przystawke wypasionego myszora :) wino koniecznie musujące :)) wspomnienie po kocie bezcenne !!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

ja robię całkiem dobrą pizzę :D tyle że moja jest bezcenna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

: Sumo/malaha " Droga krzyżowa jest zmyślona" mało powiedziane , to wszystko to jedna wielka baśń ale ludzie muszą w coś wierzyć żeby im było lżej to tak jak by dziecku od małego mówić np. masz tu talizman który ochroni cię od utopienia a po kilku latach mu go zabrać i jak będzie lazł do wody to będzie czół dyskomfort bo starzy mu w młodości pierduł do łba naj.e.b.ali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Konsul2 dzieki za info rzeczywiscie laptop sam mi sie wylacza i nie zdarzylo sie to z powodu braku baterii,a najprawdopodobniej z powodu zanieczyszczen wiatraczka. Pozdrawiam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Jest akcja do końca marca jeśli chodzi o sterylizację . W Łomży jest kilka lecznic, które to robią- połowa normalnej ceny. Koty jako zwierzęta , to są bardzo czyste. Kot zepsutego jedzenia to nawet nie zje, a pies zje. Dziwię się tylko, że trochę jakiś odchodów przeszkadza a jak na działkach pod uprawę nawozi się gnój to już nie ma problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Czwartek nikt nie zadba o czyjeś jak o swoje nawet jeżeli jest tak porządny jak joanna:) Także chłopie(kobieto) jak nie wiesz to się nie udzielaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

syyx, ale Ty piszesz o kotach domowych jak mi sie wydaje, czy sądzisz, że znajdzie sie społecznik który bezdomnego kota bedzie steryzlizował ?
Apropo odchodów, tu dodam tylko, ze kotów nie lubie (zaszłosci z dziecinstwa) jak sobie przypominam kocie sa wyjątkowo jakby tu delikatnie ująć, nie miłe dla nosa.
Odrobina wiedzy, tego co spozywają zwierzeta nie zaszkodzi, unia wymusza pewne normy, ale gnój zwany dalej obornikiem pochodzil z naturalnych pasz roslinnych, teraz pewnie to się zmienilo za sprawą mączek i innych pasz uzyskiwanych droga odzwierzęca.
Ni jak ma sie Twoje porównanie syyx!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

łomża to dziura i tyle

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

O losie kobieto!!! dzieci są upierdliwe? od czasu gdy oddałam pieska minął rok, moja córka do dziś wspomina kudłacza, a nie jest podrostkiem a dzieckiem kochającym zwierzęta. Szacunek dla stworzeń i ludzi wynosi się z domu, jak wychowasz tak masz.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Ja bardzo proszę nowo powstałe służby porządkowe, żeby wzięły się również za komary! Niedługo zaczną latać i dokuczać nam wszystkim. W tym dzieciom, które przecież biegają samopas pozostawione bez żadnej opieki. Nie daj Boże wpadnie jakaś bidulka w taki rój i wyssą z niego całą krew! W następnej kolejności proszę o "załatwienie" ptaszków. Lata to to, robi kupy z góry i budzi rankiem w dzień wolny od pracy...może by je tak gównem wysmarować?
(tak odnośnie budzenia, to może rozpieprzycie i tą dzwonnicę co to zawsze rano dzwoni, przecież to żyć się nie da).
W następnej kolejności, proszę o dobranie się do skóry bezdomnym i tzw. miejscowym żulom. Zaczepiają ludzi, brzydko pachną i wyglądają conajmniej nieestetycznie. Trzęsie się taki z braku alkoholu pod monopolem, dla odrobiny alkoholu zrobi wszystko...

Drodzy je***i hipokryci! Przeszkadzały Wam dopalacze kiedy z powodu uzależnień od alkoholu rodziców bądź ich samych cierpią w naszym kraju tysiące dzieci. Na ulicach giną ludzie przez pijanych kierowców, w rodzinach patologie:maltretowane dzieci, żony i mężowie. No ale to Wam k***a nie przeszkadza.
Nie przeszkadza Wam, że Wasze własne państwo dyma was w tyłek na każdym kroku podnosząc podatki, robiąc z tego miejsca raj dla wyzyskujących ludzi korporacji. Przecież macie nowe edycje tańców z pseudo gwiazdami i inne faktory. Po co walczyć o swoje, skoro mogę tępym wzrokiem gapić się w telewizję.
Blokowanie inwestycji w Łomży...czy komuś to przeszkadza? Widać nie.
Teraz robicie krzyk taki, jakby robiono zamach na papieża...i to z powodu, który jeszcze nikogo nie zabił a który w Łomży znany jest od lat.
Cóż to za nowa moda, żeby rozprawiać o gównie?! Nie będę komentował zapału autorki tematu oraz jej motywów. Pozostawię to do oceny ludziom rozsądnym oraz lekarzom wiadomej specjalizacji.
Teraz zastanówcie się chwilę z jakiego powodu cały ten raban, rozejrzyjcie się dookoła, spójrzcie co się dzieje w Waszym "zasranym" kraju i mieście...i podnieście głos, ale już w sprawach o wiele dla nas wszystkich ważniejszych. Ruszcie tymi łbami, nie dajcie się wodzić za nos tematami zastępczymi...tak jak miało to miejsce z podwyżką vatu i jednoczesną nagonką na dopalacze.
Tacy wszyscy tutaj mądrzy, a nikt nie myśli samodzielnie. To takie dla nas typowe, prawda...?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Takie marsze "życia" są fałszerstwem religii, bo odnoszą się do paranoicznej demagogii:
- zakazywanie aborcji jako "zbrodni" i jednoczesne zakazywanie antykoncepcji, czyli tego co najskuteczniej aborcji zapobiega
- nazywanie ciąży i narodzin "darem bożym" i jednoczesny sprzeciw p/ko metodom (np. in vitro) umożliwiającym posiadanie tego daru
- głoszenie potrzeby ochrony zarodków i jednoczesne żądanie wykonywania kary śmierci na dawno urodzonych
- głoszenie potrzeby ochrony tzw. "życia od poczęcia" i jednoczesny nakaz narażania życia-zdrowia kobiet, którym ciąża takie zagrożenia stwarza
- głoszenie nakazu "ochrony życia do naturalnej śmierci" i jednoczesna służba księży w formacjach wojskowych powołanych do zabijania, albo uporczywe korzystanie z leczenia pozwalającego uniknąć-oddalić śmierć naturalną w wyniku choroby
- wykazywanie większej troski o macicę i zarodki niż o kobiety i narodzone już dzieci




LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

sądzę że nie dadzą ci więcej niż najniższa krajowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

"kolego" rychu chyba masz jakieś problemy z czytaniem, geografią, historią i pewnie jeszcze kilkoma innymi sprawami?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

2500 na łapę !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

cześć he też nie mam nk...;)poozdro

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

zależy jakie oceny masz. ale możesz wybrać pływacki. Ja jestem na informatycznym i jest dobrze.

paplik proste „zasady” w życiu ma:

nie czyni innym żydom, tego co czyni gojom...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Profil ogólny, bowiem młody człowieku wybranie konkretnego profilu będzie oznaczało więcej zajęc kierunkowych.
Na tym etapie nauki nie ma to żadnego wpływu na Twoją przyszłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

fortuny na pewno się nie dorobisz!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

tak 800zł i w górę.Od ochroniarza z Częstochowy dowiedziałem się ,że jeszcze na auto odkłada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

i dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: od dzis wszystkim dzieciom na imie jaroslaw

No klienci podobno zadowoleni



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org