czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czarny protest w Łomży.

"rambo777"
Masz rację, flet jeszcze, a jak na harmonijce ustnej ktoś zagra to super!!!
rambo777-Pozdrawiam!
Jeszcze są instrumenty do grania....ale tylko dla muzyków ze słuchem absolutnum np. SKRZYPCE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

U tego co polecacie jest bardzo drogo. Dam ci namiary przyprowadź do mnie ja zrobie tanio i dobrze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Chciałam jeszcze dodać, że od kilku lat nie prowadzę żadnego sprowadzania podręczników . Nie potrzebny mi ten dodatkowy problem . A gratisowe podręczniki i tak wydawnictwo przysyła co jakiś czas, ale za pracę z danym podręcznikiem a za sprzedaż . Odradzam to również innym nauczycielom,którzy robią to w dobrej wierze, bo nic z tego nie ma, a potem tylko słuchają lub czytają takie oskarżenia . Jeśli faktycznie ktoś ma na to dowody, że nauczyciel czerpie z tego korzyść materialną to do prokuratury, anie na forum pisać brednie . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Zjadło mi pół linijki więc muszę dopisać jeszcze raz, że dostajemy gratisy nie za sprzedaż tylko za pracę z danym podręcznikiem , a te gratisy to jakaś książka lub repetytorium co jakieś 3-4 lata .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Gdyby te profity były takie, jakie mają lekarze od firm farmaceutycznych to można byłoby zawalczyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

No dobra podbijam stawkę : chińskie, żarówiaste, pachnące gumki do ścierania - HIT

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Stawiam opór ! Rower typu pelikan, wigry :) dorzucam gazetke swiat mlodych wydanie sobotnie-czerwone, wtorkowe-niebieskie, czwartkowe -zielone !

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Pula rosnie, na zapiekankach poleglam, ale kolo ratunkowe, brudnoniebieskie zeszyty, brazowe strzegomskie bruliony :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

więcej zarobisz zbierajac puszki i co wazne bezstresowo.tam się przewinęla lawina ludzi, atmosfera do dupy , kaprycho szefa bezcenne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Co nowy roztop to nowy temat o gównie, nudne to już się robi. Założyciel tematu powinien zaśpiewać sobie 'znowu w życiu mi nie wyszło...' Czytając jego wypowiedzi w tym temacie, jak i w innych odnoszę wrażenie, że osoba ta ma ogromny problem z samym sobą. Nawołuje do obrzydliwego karania właścicieli psów, co ogromnie mnie rozbawiło, tłumacząc to chęcią wprowadzenia porządków. Chcąc coś zmienić powinno się podać konstruktywne pomysły na rozwiązanie problemu. Groźbami nikt nigdy nic nie wskurał. Skoro 'sarima31' nie potrafi nawet z głową odpowiedzieć na argumenty innych użytkowników, uważam że nie ma sensu zwracać uwagi na jego marną prowokację. Wlazł z buciorami na forum i obraża wszystkich i wszystko w koło. Proponuję wziąć rozpęd i za przeproszeniem przypier...ć w ścianę, być może to rozwiąże wszystkie problemy emocjonalne tegoż szanownego pana.

Radziłabym zorganizować akcję 'czyste osiedle', zebrać swą żałosną ekipkę, worki w łapki i sprzątnąć śmieci, które wyłoniły się spod śniegu.
Spadnie deszczyk, miną dwa tygodnie i kupki znikną w trawie, a śmieci wciąż będą ozdobą naszego zacnego miasta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Już niebawem będzie kontynuacja remontu Piłsudskiego ( przejazd kolejowy) i będzie obowiązywał ruch jednostronny. Po otwarciu wyremontowanej drogi zostanie wydłużona linia nr 3 zastępująca wcześniejszą linię nr 5 jeżdżącą w odwrotnym kierunku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Ja ci ustawię ,będziesz mógł skręcać w lewo i prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

podaj wymiary platfusa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Nikt jeszcze nie wspomniał, że dostajemy gratisowe materiały na szkoleniach organizowanych przez wydawnictwa. Może to też należało by skomentować i zastanowić się, czy nie warto tego do prokuratury zgłosić:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Hej! Z lekką nadwagą powinieneś przejść! Tylko pamiętaj, tydzień przed komisją ogranicz jedzenie tłustych rzeczy! Sery żółte, jakieś ciężkie obiady, musi Ci wyjść dobrze cholesterol!!! Co do stomatologa, to nie wiem, ja jestem z Dolnośląskiego i u nas nie było stomatologa na obiegówce! Ale czytałem na innych forach ze raczej sprawdzają tylko czy nie "brakuje" Ci zębów! U psychologa będziesz miał można powiedzieć drugi MS tylko w wersji papierowej potem również rozmowę z psychologiem. Pamiętaj aby odpowiadać podobnie jak na MS gdyż ten psycholog bedzie miał Twoje wyniki z MS i bedzie je porównywał. Psychiatra pyta sie o choroby psychiczne w rodzinie i czy próbowałeś popełnić samobójstwo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

No , no, no :)

Ale was wzięło na wspominki :):)

A piekarnię u Zakrzewskich na Szosie Zambrowskiej pamiętacie???

Biegało się z Ekonomika po bułki z kruszonka i parzaki :):):):)

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Te spiskowe teorie robią się męczące.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

do liceum było iść za free byś miała

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Ich troje xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

kochanie nie wychodżcie na ulice bo tam będzie marsz żywych. Popatrzcie sobie przez okna na przykład zbiorowej histerii i igrzysk organizowanych przez kosciół w celu umocnienia swojej pozycji oraz podparcia celu swego funkcjonowania. Znam wiele więcej ciekawszych zajęć i nie zamierzam uczestniczyć w tym żenującycm marszu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

dziewczyna zaprezentował pogląd ,ze nie ilośc punktów sprzedaży ma wpływ na spożycie alkoholu tylko poziom świadomości pijących i lansowany model spożycia. To oczywiście nie spodobało się prowadzacej która wręcz stwierdziła ,że jak bedzie więcej punktów sprzedaży to będzie więcej okazji do wypicia tego alkoholu.

LEGION ORŁA BIAŁEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Mozna zwykla poczta??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

No więc co z tymi zombie? Dyskryminujecie czy nie? Myślę, że mogą poczuć się urażeni, że tylko żywi mogą brać udział tym marszu...

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czarny protest w Łomży.

Torebki w dłoń i sprzątać po swoich pupilkach panowie i panie. Są już na szczęście miasta w Polsce, gdzie taki widok nie jest czymś nadzwyczajnym. Tylko u nas to nadal egzotyczne. No ale miejmy nadzieję że i do zaściankowej Łomży trafią takie zwyczaje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org