niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prokuratura wszczęła sledztwo...

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

jak to było...?

"zapamiętajcie kto to wszystko spieprzył"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

he, he.
Tu już Millennium z tłumami uporać się nie może.
Multikina z 5 salami brakuje.
Dobry skecz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

spoko ale to nic nowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

nie stać cię będzie na takie seanse , tym bardziej że nie stać cię na zwykłe kino :):)

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

napewno nie w internecie
kup sprzęt na miejscu
xeromax, komputronik, unitechnik
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

No właśnie idź do nich oni kotom mordy wysmarują i tyłki pianko montażów ka zatkają i nie będzie srania ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

Blady strach na miasto padł! Gitowcy wracają! A już było ze 40 lat spokoju...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

11591521 odezwij sie to podam cene

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prokuratura wszczęła sledztwo...

W dobrej wierze kliknąłem w Twoje sondy, ale już na trzeciej odpuściłem. Są debilne, podejrzewam, niestety, że podobnie jak ich autor.
Sonda pierwsza sugeruje, że Czeczeni otrzymują SPECJALNE zasiłki i inną pomoc od Państwa, więc odpowiadającym narzuca się odpowiedź, że nie powinni ich otrzymywać, powinni wziąć się do pracy. Tymczasem pomoc socjalna, jaką otrzymują, jest taka sama, jaka przysługuje Polakom. Zabrakło trzeciej odpowiedzi, że powinni podlegać TAKIM SAMYM prawom jak Polacy.
Sonda druga... No widzisz, ja dobrze poznałem jedną rodzinę czeczeńską. Ona pracuje, on pracuje, dzieci uczą się w polskiej szkole, z tego co wiem, nie przysparzają nikomu kłopotów. Czy mogę jednak powiedzieć, że POZNAŁEM CZECZEŃCÓW? Tzn. wszystkich? Nie! Podobnie jak Ty, może i poznałeś kilku obiboków, nie przeczę przecież, że tacy są. Ale czy poznałeś CZECZEŃCÓW? Nie! Poznałeś KILKU Czeczenców...
W trzeciej sondzie w zakamuflowany sposób obrażasz tych ludzi. Sądzisz, że jesteś taki cwany, a tymczasem jedynie udowodniłeś, że brak Tobie elementarnej kultury, bo nawet jeśli przeciw komuś walczysz, występujesz, to poziom, w jaki to czynisz, świadczy o Tobie. Udowodniłeś jedynie, że Twoi rodzice Cię nie wychowali.

Proponuję więc inną sondę:

a) Czy warto zajmować się sondami kamilszam?
b) Nie warto, bo to manipulacja?
c) Ich autor jest chamem?

-

„W obliczu ogromu zła na świecie, byłoby bluźnierstwem posądzać Boga o istnienie…”
Tadeusz Kotarbiński

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org