piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

Możliwości zbyt wiele nie macie. Jakieś ulotki, ewentualnie rozwożenie pizzy, sprzątanie u starszych osób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

Mi w salonie od razu powiedzieli, ze jezeli podpisze umowe z orange przez internet to telefon bede musiala odsylac tam skad umowe przywiezie kurier.

Poza tym jeszcze jest taka ota kwestia co do oszukanych promocji. Wzielam telefon u nas w Orange w stokrotce abonament 59zl, w tym 100minut i 1000sms, sms poza orange platne 19gr chyba, ze sa niewykorzystane minuty to wtedy 1sms=2 minuty i co?
Przez pol roku ani razu nie zaplacilam abonamentu 59zl mimo, ze nie wykorzystywalam wszysktich bonusow, bo raptem 2 dni przed koncem okresu rozliczeniowego znikalo mi 40 niewykorzystanych jeszcze minut. Poszlam do orange i co kur***? Okazalo sie, ze jest nalozona jakas blokada i pani ja zdjela i juz nie beda pobierane dodatkowe koszta.
Poza tym ciagle wlaczaja mi bez pytania jakies dodatkowe platne herezje, to jakies wierszyki, a to halogranie. Juz mnie wkur*** ta cala ich polityka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

Zgodze sie z poprzednikiem - jak komus nie pasuje ta pizzeria - są inne. A jezeli juz żadna nie satysfakcjonuje to zakasać rękawy i upiec samemu - innej opcji nie ma :)

Poprosze o wasze zdanie - http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=363410&t=363410
;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

Czy ktoś orientuje się, jaką długość ma bieżnia przy szkole nr9?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

o całość?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

No niektóre komentarze są do kitu że tak powiem ... Nie spodziewałam się tego po Łomżyniakach ...
Ja nadal czekam na Czesława :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

jezeli calosc to okolo 1 km ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ziobro podpadł Kaczyńskiemu.

Tak to jest jak się nie szanuje pracy... później przez to cierpią inni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org