piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Dzięki wszystkim ale już znalazłem .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Witam.
Szukam chętnych do wspólnego dojeżdżania na zjazdy na studia zaoczne w Białymstoku. Najlepiej przez cały semestr.
Terminy zjazdów:
1. 11 - 13.03. 2011
2. 25 - 27.03.2011
3. 08 - 10.04.2011
4. 15 - 17.04.2011
5. 13 - 15.05.2011
6. 27 - 29.05.2011
7. 03 - 05.06.2011
8. 17 - 19.06.2011

gg: 4126203

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Przystojniak na studniówke idź i się dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

patrzę w tym temacie panuje zło (666)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

ooo szczebka mówili,że byłaś w biedronce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Martusiu i Zenit :)

Moje gratulacje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

I ja się cieszę że wam jest miło :):):)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

No i się dogadaliśmy :):):)

Nie ma jak to kulturalna dyskusja na poziomie :):):)

A ile wniosła do tematu :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Czy naciągaczka?:) Kobieta biznesowa. Oferuje towar - jajka:) TO nic, że z supermarketu, ale przecież sprzedaje;) Tylko jej metody są sprytne i wielu daje się nabrać na jej gadanie. Opracowała skuteczną metodę na biznes - nie ma co:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

ktoś-coś to stary łoś do odstrzału :)

oglądałem ostatnio ciekawy film pt. " Vojna ", taki trochę komedio-dramat, a na koniec to i rambo się zaczyna, ale się podobał :) oglądał ktoś jeszcze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

http://www.filmweb.pl/film/Wojna-2002-105754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Czekolada dla cukrzyka i do tego milka?? Babcia to stara wyjadaczka ale już coraz mniej ludzi na jej numer się nabiera. Nową metodą żuli jest stanie np. pod biedronką i proszenie o coś do jedzenia kupujemy takiemu delikwentowi bułeczki, serki itd. uzbiera torbę z jedzeniem po czym maszeruje do meliny i wymienia to na wódeczkę :) Bezdomni mają swoje stołówki, mają noclegownie w których nie można pić %. Niedawno na południu chodził taki chłopczyk po blokach i też zbierał pieniążki na jedzenie a na dole czekał opiekun. Zastanówcie się dwa razy dając tym ludziom coś, bo coraz więcej pojawi się takich cwaniaczków. A jak już macie coś dać to proponuję dać ludziom zbierającym w śmietnikach. Nie proszą a pracują....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Do von chrupka: Jak możesz to podaj adres lub kontakt do tej przychodni na Mazowieckiej. Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

a co biuro maklerskie ma do twoich pieniędzy? poza tym że je przyjmie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

To ja na jutro tYż poprosze o słoneczko :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

Witam,
chcialbym serdecznie przeprosic firme Navi-Project za oszczerstwa i falszywe pomowienia pod jej adresem, jakich dopuscilem sie na tym forum. Moje uwagi na ich temat byly bezpodstawne i nieprawdziwe. Sam zachowalem sie jak ostatni ........... (wstawcie sobie zwroty z moich poprzednich postow:), nie wypada mi tak o sobie pisac :/ , ogladalem
ostatnio serial W-11 i poniosla mnie troche fantazja:) Jak by mi znów odbilo
nie zwracajcie uwagi mam czasem takie loty. Jescze raz serdecznie PRZEPRASZAM !!!!!!!!
Patryk



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Papież popsuje zabawę biskupom i rządowi?

witam.
czytam sobie forum wieczorami.
uwazam, ze Fundacja broniąca np interesow, dobrego imienia Polakow jest potrzebna. inne srodowiska maja swoje fundacje, dlaczego wiec my nie mielibysmy takiej miec.
Fundacja powinna dzialac prawidlowo, a nie poslugiwac sie obelgami i antyludzkimi hasłami. powinna np inicjowac spoleczne dzialania ku np zmianie niektorych ustaw, np socjalnych. Polskie kobiety powinny takze miec warunki do licznego potomstwa, do tego, by nie obawialy sie utraty pracy z powodu macierzynstwa - a czy maja? władza rzadzi i wladza rozdziela pieniadze, i powinna rzadzic i dzielic tak, by nie powodowac tym konfkilktó - obecnie niestety, jest inaczej. nie miejmy pretensji o niski poziom zycia Polakow do przyjezdnych - to nie oni spowodowali kryzys , wzrost cen i mniej miejsc pracy.
nie wolno nawolywac do nienawisci miedzyludzkiej, jatrzyc wzajemne konflikty, oczerniac innych, dokuczac innym z powodu koloru skory czy wyznania . nie wolno dzialac bezprawnie.
fundacja staje sie niejako "publiczna", rozpoznawana i tym bardziej ma obowiazek starannego i prawnego dzialania.
nalezy eksponowac to, co dobre w kazdej spolecznosci.
dlatego nie podoba mi sie ze np niektore fundacje jatrza nienawisc - zwlaszcza, ze robia to za pieniadze z budzetu, ze zajmuja sie wyszukiwaniem nieprawidlowosci a zamiast pouczac i łagodzic - powoduja niepokoje , burzliwe dyskusje oraz zbyt surowe sankcje prawne dla ludzi - nie tędy droga. najgorzej, ze robia to dla pieniedzy, a media opisuja ich dzialania jako pozytywne - bez cienia refleksji i krytyki, bez cienia zrozumienia dla drugiej strony. zmasowany atak. a przeciez nalezy przedstawic punkt widzenia nie tylko jednej strony. media maja tubę i mogą głośno krzyczeć, a spoleczenstwu zabrano głos w dyskusji. to jest wg mnie niedopuszczalne i powinno byc powstrzymane srodkami prawnymi. mam nadzieje, ze znajda sie tęgie głowy i ktos w koncu podejmie dzialania prawne, lagodzace spory ale i madre -ku pokojowi.
wiadomo ze w dzisiejszych czasach politycznej poprawnosci wszyscy boja sie , by nie przypieto im etykietki "rasisty" czy "antysemity" - dlatego kazdy odgradza sie od wypowiedzi tego typu. nawet, jesli w wypowiedzi jest sporo racji. ludzie sie po prostu boją.
uwazam, ze dyskusja powinna byc na poziomie dozwolonej krytyki, a media powinny wiecej promowac nasze dobre cechy : tradycyjnosc, goscinnosc, tolerancje, religijnosc, przywiazanie do zycia rodzinnego .
nalezy wiec przeciwstawiac sie antypolskim prądom - ale za pomoca prawidłowych srodków.
dlatego zalozyciele fundacji powinni rozwaznie dzialac, by nie obrazajac nikogo - zwracac uwage na to, co istotne dla dobra Polakow oraz mniejszosci mieszkajacych w kraju.. taka fundacja by sie przydala i o takiej marzę.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org