piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
całą prawda o PiS

Super. Cały występ oceniam na 6. Oglądam ich właśnie teraz na TVP2. POLECAM I POZDRAWIAM.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

jak sie kupuje starego rupiecia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

Autor: fazer (---.lomza.vectranet.pl)
Data: 19-02-11 21:25

franio30 - ciekawe czy ty nie będziesz takim h***m jak nie będziesz miał pracy i stać cię będzie tylko na ten twój preparat, jesteś taki mądry bo pewnie jesteś jednym z tych wyzyskiwaczy na których inni muszą zapier.... i to najlepiej całe 24 godziny za marne grosze




nie. nawet wtedy nie będę takim h.ujem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

a wiec panie jkowalski po pierwsze radze sie udac na kurs czytania ze zrozumieniem i przypomne ze tej umiejetnasci ucza sie dzieci juz w podstawowce (widocznie byles "bardzo pilnym"uczniem) co do kobiety mozliwe ze nie byla strazniczka ale wypisywala mandat w ich imieniu nawet jesli to inna firma to z mandatem sie idzie do strazy miejskiej to po 1 po 2 mowisz o tym ze policjant kaze na widelkach i od sytuacji RACJA tylko ZE!! w sytuacji w ktorej sie znalazlem widelki byly miedzy 50 a 300 zl . wiec mogl mi dac wiecej gdyby moje zachowanie bylo niewlasciwe ale jak napisalem rozmowa byla rozluzniona byldobry humor a i tak wypisal sto zlotych a nie piecdziesiat i na pytanie dlaczego odpowiedzial ze sto sie krocej pisze !!!!!!!! (czytac ze zrozumieniem panie janie ) wiec nie ma tu znaczenia taryfikator i czymoj czyn byl nagannybardziej czy mniej ..... chodzi o lenistwo brak ambicji glupote wrednosc i analfabetyzm policji i strazy miejskiej.... idac dalej wyksztalcenie jest miara inteligencji i dla jasnosci u nas w firmie my w biurze mamy respekt i szacunek do ludzi z pordukcji ktorzy czasem nie maja nawet wyksztalenia sredniego bo jak sie okazuje zycie rozne scenriusze pisze i nie zawsze ludzie moga chocby chcieli uczyc sie dalej....... ponizasz mnie i moje wyksztalcenie piszac ze tytul zdobylem w WSA?! uwazasz ta szkole za gorsza??? powiem tylko tyle ze profesorowie ktorzy tam wykladaja nie mieszkaja w lomzy a wiekszac nawet w naszym wojewodztwie ..... wszyscy dostaja godziwe wynagrodzenie i zwrot kosztow dojazdow maja tytuly szanoawe na calym swiecie... poszukaj sobie takich nazwisk jak prof. Orlowski, Bajtlik... to tylko 2 nazwiska.... drugi tytul uzyskal na PB i dla twojej swiadomosci kilka przedmiotow na starcie mialem zaliczonych bo 3/4 materialu przerobilem w WSA wiec skoro w bialymstoku uznaja WSA to dlaczego ty ze tak powiem "srasz tam gdzie jesz" dlaczego nie doceniacie lomzynskich uczelni skoro wykladaja na nich profesorowie z uczelni do ktorych musicie wyjezdzac szukac akademikow itd. wiem ze moze chodzic o pieniedze bo to nie blachy argument ale to kwestia wyliczenia kosztow posrednich i podjecia decyzji ze strony ekonomicznej a nie bo WSA jesr z lomzy ..... poziom nauczania jest taki sam jak nie przylozsz sie to wyjdzie przy mgr... a jak cudem zdasz egzamin i napiszesz prace i zdobedziesz tytul inz. to zweryfikuje cie zycie i pracodawca.. tyle takze panie janie moze wroc do roli obserwatora dobrze ci radze .... aaaaa i co do tego ze w policji i strazy miejskiej sa koordynatorzy heh.. co to ma za znaczenie to tez policjant skoro nie radzi sobie to won z posady kopac autosrady... co to za tlumczenie ??!!!! jak ci noz wsadza w bebechy i zadzwonisz na policje i pogotowie a koordynator bedzie walil w ch..a to co zrobisz?? dzwoniac na policje informujac o zdarzeniu mam sie czuc i miec swiadomosc ze 5 min to max na dotarcie w miejsce ...... a TAK NIE JEST!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

no to chyba normalne ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

Chodzi się 2 razy w tygodniu poniedzialek-sroda lub wtorek-czwartek ale jak ja tak nie moglam chodzic i sie spytalam czy mohe w 2 dni takie ktore mi pasują to nie robiła problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

ola** szczeniaki mają maks 1,5 miesiąca

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

a jakby ktos zapytal dlaczego tak nie jest to odpowiedz brzmi tak : bo do policji ida ludzie by po 15 latach przejsc na emeryture wiec po co im sie wysilac przez te 15 lat skoro onie tylko maja udawac ze sa polcjantami..... heh wczoraj nawet bylem swiadkiem jak pod klatka stala grupa lokalnych gowniarzy najstarszy moze mial z 17 lat boznam ich od dziecka przejezdzal radiowoz poszly okrzyki hwdp chlopaczki krzycza smieja sie piwko z pod rekawa a policjanci grzecznie przejezdzaja obok i zero reakcji.... to ja dziekuje ze takich EMERYTOW co tak sie narazaja w swojej pracy.... bac sie podejsc do gowniarzy i rozpedzic .... i sie nie dziw panie fazii ze ludzie dzwonia na policje skoro widza brak zainteresowania z ich strony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

w piatnicy u Dyla chyba ul. nowoprojektowana polecam, zero problemow i najlepsza cena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: całą prawda o PiS

@aaasss
A potem ludzie twojego pokroju wypisują głupoty, że dostali mandat za wypicie piwka. Sprecyzuj się, czy ludzie mają dostawać mandat za picie piwa, czy nie maja dostawać mandatu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org