sobota, 21 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie ten Naród PiSlamski..?!

5 lat

Cóż to jest 5 lat ???

Wiele zawodów i kilka niespełnionych marzeń :):):)

Dziewczyno , albo będziesz tylko BYŁA albo będziesz normalnie ŻYŁA :):):):):):)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

A dajcie wy jej wszyscy święty spokój !!!!!!!!!!!!!!

Się ***** komentatorzy znaleźli , dziewczyna założyła post a znawców znalazło się pół neta

I jeden porąbany psycholog znawca ludzkiej duszy :):):)

Się swoją duszą zainteresuj a nie jej !!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Drugi będzie ten co będzie nad nim pracował;-))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Nie

Ten co będzie nad nim pracował nie liczy, się on zna go od dawna :):):)

Jednak będę drugi :):):):):):):)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Szkoda że wcześniej go nierozszyfrowałaś, ale lepiej teraz niz później.
Jeśli uważasz że nie ma on podstaw to go poprostu zostaw i poszukaj mądrzejszego od niego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Zastanów się nad tym: nie ufa ten, kto sam nie jest wart zaufania.

Być może sam ma coś na sumieniu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

VW to każdy mechanik zrobi, polecam Tobie mechanika z ul. Wąskiej. Pana Andrzeja Wądołowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

A to jak nic nie trzeba umieć to ja się zapisuję :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Nie słuchaj, zostawiając go to najgorsze co możesz zrobić, jesli naprawdę go kochasz. Sam byłem w takiej sytuacji, byłem własnie tym złym. Nie wiem dlaczego.. czy z powodu niedowartościowania czy przez kompleksy. Dziewczyna odeszła, można było to rozwiązać inaczej. Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, wiem, że byłaby ze mną szczęśliwa, naprawdę ją kochałem uwierz mi, i chciałem dla niej jak najlepiej. Niestety nie dała mi żadnej szansy. Nie mam Jej tego za złe, szanuje Ja i życze jak najlepiej, szkoda że dopiero po rozstaniu się zmieniłem. Ty nie popełnij tego błędu, może jest rozwiązanie mniej drastyczne. Wytłumacz mu to na spokojnie bez kłótni awantur, mam nadzieję, że się Wam ułozy. Niech się chłopak opamięta, wiem co mówie. Pozdrowienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Tylko gorzej jak rozmowy na spokojnie nie przynoszą efektów, bo facet "wie lepiej". I tak się ciągnie latami, a później się zastanawiasz na co Ci to wszystko. Z czasem dojdzie brak szacunku, jak już jest brak zaufania. W ogóle co to za związek jak się nie ufa drugiej osobie?
Mimo wszystko jestem za rozmową, jeśli ta nie skutkuje to trzeba działać.
Życie masz jedno nie pozwól go sobie zmarnować!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie ten Naród PiSlamski..?!

Myślę, że mu się znudziłaś, ale nie ma jaj żeby zerwać. Wymyśla różne historie, żeby wykończyć Cię psychicznie i doprowadzić do stanu kiedy będziesz miała dość i sama to skończysz, albo kto wie, może na prawdę znajdziesz kogoś innego, lepszego. Wtedy nie dość, że to nie on będzie tym złym co zerwał, to jeszcze powie "aha, jednak miałem rację" :P
Jednym słowem: dajsobiespokój.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org