niedziela, 22 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Światynia bożków

pierwsza randka jak powinna wyglądać , kolacja w knajpce , spacer , piwo w pubie a może od razu do łóżka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

najpierw do łozka, potem randka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Witam!

Ostatnio rozmawiałem z jednym znajomym, który rozwija swoje dość spore już gospodarstwo rolne. Zarzucił temat, że chce kupić kombajn John Deere. Nie ukrywam, że jest to dla mnie totalna abstrakcja. Przeglądałem z nim kombajny zbożowe John Deere w sieci. Czy ktoś się orientuje, czy lepiej kupić taka maszynę w Polsce, czy sprowadzić z Niemiec?

Pozdrawiam.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

sprowadzic z ameryki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

są ludzie którzy to sprowadzają , kwestia dogodania się , sam pojedziesz stracisz czas i nic nie znajdziesz


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

http://muzyka.wp.pl/gid,608525,page,5,title,Niezwykle-odkrycie-w-Jarocinie,galeria.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Ja mam samsunga awile i nie narzekam:D sporo opcji i przede wszystkim nie zawodny zasięg :))


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Randka? powinna być romantyczna, jakiś spacer...kolacja... a nie raz dwa i do łóżka! Trochę romantyzmu Panowie! ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

lepiej głupoty pisać niż je czytać ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Jak niemasz kasy to zabiesz swojo ukochano na kebaby dobre i tanie;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Zbastuj chłopak.Musicie być cierpliwi.Została tylko biurokracja.Jeśli władze się postarają i zależeć im będzie na szybkim otwarciu to zrobią to jeszcze w tym miesiącu.Choć to mało prawdopodobne.
Technicznie to ten basen jest już w 99% gotowy.
Nie ma co wieszać kotów bo zanim taki budynek zostanie oddany do użytku to trzeba czasu,nerwów i pieniędzy.
W końcu to pływalnia miejska ,a nie prywatna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

: )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

fakt długo już czekamy ale podobno warto...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

już wysłałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

odradzam wszystkim zakupy w tym sklepie !!!! ostro tam śmierdzi, przed wejściem radziłbym zaszczepić się przeciwko WZW i Tężcowi,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Witam!

Dnia 09 02 2011 około godziny 19 w rejonie ulicy Piłsudskiego został znaleziony telefon komórkowy. Osobę która zgubiła telefon proszę o kontakt na email: wodzirejmadziax@gmail.com w treści wiadomości proszę napisać krótką specyfikację zguby aby możliwe było określenie czy jest to właściciel znalezionej zguby.


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków


http://amrassxxx.wrzuta.pl/playlista/0CDwy3JBjJw/szanty_moje

A co wam będę żałował :):):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Ale zrobiliście problem a wystarczy posprzątać po swoim psie, każdy wyciera d..pę po sraniu to niech posprząta po swoim pupilku. A jak wasz pies nasra w domu to czekacie na doradce aż wam doradzi co z tym g....nem zrobić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

nie. możesz tylko czytać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Światynia bożków

Jeżeli jest dobrze zrobiony to tak :):):)

Ale w łomży chyba raczej nikt Ci takiego nie zrobi :):)

Białystok lub Wa-wa jedynie

paplik proste „zasady” w życiu ma:

nie czyni innym żydom, tego co czyni gojom...


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org