niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

Vladuś,
No toć przechodziłam obok (Konstytucji...?), nie zaprosiłeś mnie do sirodka, więc uznałam, żeś zapracowany z deczka...:).



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

tak.... Nadzieja w dniu :) 103,6 FM :) Alllinka tego radia możesz posłuchać przez necik www.radionadzieja.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

buahaha... hip-hop to sciema. floorek to gej. tyle na ten temat :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym to możesz rozważyć oferte firmy technik:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

A mi się wydaje, że aparaty sa modne. Nie mm dużej wady, nawet tego nie widać, ale wysunięty ząbek mi przeszkadz. Zawsze robię takie dziwne miny. Krzywię tą biedną buzię i mam wrażeni, że jeśli tego nie naprawię to będzie to postępowało

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

"Płacę 59 zł za 120 gb/s." Kurcze dobry ten internet maja w tej firmie, w ciagu sekundy bym ca ły dysk mogl zapelnic, tylko szkoda że szybciej niż 10 MB/s to ja na dysku nie moglbym tego zapisac. Internet idealny do sciagania filmow ! w ciągu sekundy sciagnalbys około 170 filmów :) I to jeszcze za tak niską cene...mmm...ciekawe :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Który z polityków godnie by reprezentował interesy Łomży?

Spróbuj u ,,Kubusia" w Piątnicy jak się jedzie z nowego mostu w strone Drozdowa.Facet jest do rzeczy i idzie się dogadać jeśli chodzi o cenę.Na senatorskiej też niczego sobie instalacje zakładają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org