niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ks. Jerzemu Popiełuszko w podziękowaniu i hołdzie

" ANTYKWARIAT '' to malzenstwo, gdzie ona jest starsza od niego o plus -minus 10 lat: ona - ANTYK, a on - WARIAT.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ks. Jerzemu Popiełuszko w podziękowaniu i hołdzie

...byłam w Łomży :)))!

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ks. Jerzemu Popiełuszko w podziękowaniu i hołdzie

Tak tak, mogę potwierdzić, że na Konstytucji 3 maja jest ortodonta - na własne oczy widziałam! A dobry być musi skoro pewien mój znajomy dziecię swe tam prowadzał i nie powiedział złego słowa...:))

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ks. Jerzemu Popiełuszko w podziękowaniu i hołdzie

Tak. Przeszłam ją pieszo wzdłuż i wszerz (no... prawie :)), zjadłam placki ziemniaczane na uroczym Waszym Ryneczku w "Pod papugami" + kawałek golonka z frytami (mniam mniam!), stąpałam po Farnej (parę fotek tam mam - toć to reprezentacyjna wielce uliczka, wkurzają jedynie te cholerne tabliczki informacyjne pod stopami :|), Dwornej, Zawadzkiej (byłam nawet w tamtejszym bepehu :D), obok teatru lalek, po starym cmentarzu... Urzeczona nadnarwiańskimi łąkami i falującymi na wietrze łanami zbórz z lubością wdychałam łomżyńskie powietrze, wreszcie! A ta Narew to coś tak kręci i kręci, że aż zakola ma, ale bynajmniej nie jest łysa...:)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ks. Jerzemu Popiełuszko w podziękowaniu i hołdzie

Nie wszyscy to są dresiarze a po drugie Hip-Hop jest miły dla ucha niż te cały rock i te machanie głowami.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Gdyby żył dzisiaj pewnie walczyłby z reżimem PiS

I jak, Markacyk? Humorek się poprawił?? Idźże pod "papugi" na golonko to Ci się niechybnie poprawi... :). Albo kup se rolki, taki fajowy park macie, do jeżdżenia znakomity... Albo jedno i drugie jeno w odwrotnej kolejności a zobaczysz, że szczęście w sercu Twym zagości...:))

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org