poniedziałek, 30 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I znowu propaganda sukcesu...

takie budynki z poprzedniej epoki z rozkladem i metrazem mieszkan to kompletna pomylka.jakby nieszczesc bylo malo to cena 1850 pln za metr kw. to juz w ogole urojenia na miare choroszczy czy tworek. miejsce pod budowe tego budynku powinno byc jakims parkiem bo na osiedlu zielenii jak na lekarstwo a trawa pomiedzy chodnikami czy drzewko tu i tam to stanowczo za malo.lsm powinno otworzyc sie na ludzi i otoczenie czerpac wzorce zzachodu skoro sami nie potrafia wymslic czegos co sprawi ze te lomzynskie osiedla nie beda straszyc wygladem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

A ja naprawde jestem tolerancyjny i lubie psy,ale jak ktos nie uciszy tego wilczura co wyje i szczeka na kazdego na kazanskiej 3 na parterze to sam mu trutke zaniose nasypie na balkon to moze i własciciel sie pokusi.Toc to qrwa pier...ca mozna dostac.KTO POZWALA NA TRZYMANIE TAKICH ZWIERZAT NA BALKONIE.POWINNO SIE ZA TO KARAC ALBO ZAMYKAC WŁASCICIELA NA TAKIM SAMYM METRAZU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Robią źle nie robią jeszcze gorzej.

A ja myślałam, że to tylko my kobiety takie niezdecydowane a tu popatrz faceci też czasami nie wiedzo, czego chcą.

Osobiście popieram jakąkolwiek imprezę w Łomży.

Pozdrawiam hmm oczywiście jak zwykle buców nie pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

A kolega to sie pewnie bawi słuchajac koncertów Chopina w Łazienkach,czy tez raczej słonik po uchu przejechał i siedzimy w domku przed telewizorkiem i udajemy ze sie na rapie znamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Ten śledzczy musiał być naserio *** że tak się cieszycie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Fotoradary bezprawne!


Fotoradar
(fot. EI)


Kierowcy mogą zakwestionować mandaty, które policjanci wypisali im za przekroczenie prędkości na podstawie zdjęć zrobionych przez fotoradary. Wszystko dlatego, że są użytkowane niezgodnie z prawem!

Przenoszenie policyjnych fotoradarów z samochodu lub trójnoga ustawianego przy jezdni na specjalne maszty albo przekładanie z jednego masztu do innego to nielegalna praktyka, nagminnie stosowana przez funkcjonariuszy z drogówki m.in. w województwie łódzkim.

- Ma to związek z legalizacją urządzeń - tłumaczy Michał Sendyk z Głównego Urzędu Miar w Warszawie. - Legalizacja fotoradaru stacjonarnego określa konkretne miejsce jego ustawienia. Jeśli jest to samochód, to wpisana jest marka pojazdu, model, numer rejestracyjny itd. Jeśli ktoś chce przenosić urządzenie w inne miejsca, za każdym razem musi uzyskać ponowną legalizację!

W województwie łódzkim jest kilkanaście masztów, na których umieszczone są specjalne, klimatyzowane skrzynki na fotoaparaty. Urządzeń jest tylko kilka, dlatego są one instalowane w różnych punktach.

Przepisy mówią, że bez legalizacji funkcjonowanie fotoradarów jest nielegalne, a legalizacja traci ważność w przypadku zmiany miejsca instalacji lub użytkowania fotoradaru, w którym legalizacja była wykonana.

- Stosowanie tego samego fotoradaru w samochodzie i na maszcie przy tej samej legalizacji jest więc niezgodne z prawem - dodaje urzędnik z GUM.

Policjanci z drogówki ustawiają fotoradary w różnych punktach województwa, m. in. w Słowiku, Ozorkowie, Cedrowicach (przy stacji benzynowej), Strykowie (przy kościele), Kadzielinie, Kamieńsku (skrzyżowanie z drogą 484), Radomsku (skrzyżowanie ul. Brzeźnickiej z "jedynką"), Stobiecku Szlacheckim (przy skrzyżowaniu z drogą 466).

- Posiadamy legalizację na fotoradar, ale pierwsze słyszę, by za każdym razem, kiedy urządzenie jest przenoszone, uzyskiwać ją ponownie - mówi kom. Wojciech Auguścik z komendy Powiatowej Policji w Radomsku. - Nasi policjanci wykorzystują fotoradar niemal codziennie. Raz urządzenie działa na maszcie, innym razem na trójnogu.

Sprawą zainteresowało się już Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Departament Kontroli MSWiA wszczął postępowanie wyjaśniające w sprawie przetargu na fotoradary dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Moim zdaniem to boot

No proszę, zdawało mi się, że wykopki przed teatrem szykują się dlatego, że pojazdy mijają to miejsce zbyt wolno, tworząc korki. A Maciek wspaniałomyślnie mnie oświecił, że jest za szybko i dlatego będą kopać, aby dzięki kompaktom było wolniej!!!!!!!!
To może by tam jeszcze na tych rondkach z osiem garbów postawić... I dwie fosy błotniste w poprzek - wtedy już na bank o pieszego nikt nie zawadzi. Zresztą nie będzie komu zawadzać, bo kierowcy pojadą Dworną lub Sikorskiego.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Kibole i tak doprowadzą go do stanu pierwotnego na pierwszym meczu, jaki się tam odbędzie. Szkoda keszu, no chyba że będzie to stadion lekkoatletyczny - bez boiska do piłki nożnej.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

spoczywaj w pokoju... w pokoju jako pomieszczeniu :P z kompem BEZ NETA... yeahhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

kurde świat jest chory. Wyrażnie cofamy sie w rozwoju. Do czasów alk galdaitorów. Kiedyś Spartakus wzniecił powstanie z tego powodu dzisiaj napawamy sie widokiem krwi , przemocą. Chorzy ludzie dosłownie chorzy.

http://yarrok.blogspot.com/2008_04_24_archive.html
http://moto.money.pl/ceny-paliw/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

i czym będzie teraz forum bez Ptyysia i śledczego......... hehe




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Dajmy Talibom szansę !!!!

W naszym miescie bezrobocie jest duze jak w calym woj podlaskim ale zauwazylem ze tylko mlodziez nie ma roboty a da sie to poznac jadąc taksowko w naszym miescie jest niemal pewne ze wiezie nas emerytowany pies lub wojak najczesciej jeżdze firmo MPT ale chyba juz nigdy do nich nie zadzwonie tam srednia wieku wynosi okolo 50 lat . Niemogli by u nas jezdzic młodzi kierowcy najlepiej ladne dziewczyny w dobrych samochodach a nie stare przepite cwele . ( zna ktos firme w kturej wiekszosc to mlodzi kierowcy )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Misiek-2lo wiesz - on nie tylko zna cało Łomże ale pracował też w Warszawie,Trójmieście i Bygdoszczy i te miasta też dobrze zna. No cóż jak prawie całe życie spędził za kółkiem.A on ci muzyke może puścić jako chcesz może Hip Hop albo techno ? tylko nie metal bo za kółkiem źle sie słucha. A co do Daewoo Nubira 2.0 jeśli nie wierzysz że taka jest marka i model to se poszukaj w necie i nie potrzebny mi jakiś kurewski słownik PWN bo takie słowo jest i tyle do powiedzenia mam na dziś i bende przy swoim trzymał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=4597

"Powstaje droga Warszawa-Białystok i musi być ona połączona z siecią dróg, w tym z Via Baltica"

A może to dobrze wróży.... może wystarczy im jak będzie Białystok połączony z Via Balticą na wysokości Ostrowi Maz., albo Zambrowa? :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

hm to ciekawe a 400pln jeszcze nie zaplacone:>

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Ciekawy jestem ilu przedsiębiorców jest zadowolonych, ze wspolpracy z Urzedem. Co robi Urzad w kierunku PROMOWANIA Przedsiebiorczosci? Narazie to tylko placi kary za zle wydane decyzje i to okolo 200tys pln juz w tym roku. Moze sie myle i czekam na odzew w tym temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Nie łatwiej iść z dyskiem i się ma calutko gre ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Ja tez obstanę na MrS, jeśli już piszesz że masz grę i publicznie się przyznajesz do piractwa, to pisz konkretnie, a nie jakieś opowiastki, ze "ja miale to , a ja tamto"
Red Ty to masz te skojarzenia - 4 wioskę łomżyńska - może powinieneś pracować jako kierownik kreatywny i wymyslają hasla promowac region, wtedy by byly tlumy turystow, zobaczyc co za czlowieczek takie bzdury wymysla.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Jeżeli jesteś miłośnikiem marki FSO, FSM, Lada etc.
Jeżeli coś w nim zmieniłeś, bądz jest w stanie oryginalnym,
Jeżeli chciałbyś nam je pokazać, pochwalić się nim,
Jeżeli jezdzisz innym równie ciekawym autem,
Jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi-

-To czekamy na Ciebie 10 lipca w "lasku jednaczewskim" o godzinie 11
[parking za mostkiem po prawej stronie]



zapraszamy! - Grupa FSO

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

"To czekamy na Ciebie 10 lipca w "lasku jednaczewskim""
Zabierzcie ze sobą też swoje oszczędności heheh.

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

woopyziom net chodzi roznie, czasami masz 50 KB/s a czasami na dapie i 300 KB/s, a za miesiac placisz 59 zł, a teraz jest promocja wakacyjna że zaplacisz 2 zł za instalacje i pierwszy miesiac neta...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

a ja znam przypodki ze niektorym udalo sie wyjsc z wypadku dzieki nie zapiecia posow bo przy wypadku wylecieli przez okno i tylko sie oboijali i nic wiecej . niewiem czy przy 150 km/h pasy ci pomoge. ale co do miasta to sie zgodze ze lepiej miec zapiete niz ich nie miec bo roznie bywa na drodze a jak inni jezdza to nie wiemy

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Jak się postarasz do znajdziesz mój post gdzie ja wypytywałem o Multimedia internet. Powiem że także męczę CS:Source i ping w grze mam średnio 37-40 podczas gry.
W Neo był 50-70.

Ping do popularnych portali:
Statystyka badania ping dla 213.180.130.200:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 13 ms, Maksimum = 30 ms, Czas średni = 19 ms

oraz

Statystyka badania ping dla 212.77.100.101:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 18 ms, Maksimum = 22 ms, Czas średni = 20 ms

Wiem że w moim przypadku Multimedia Internet lepiej chodzi jak Neo (128 oba łącza). No i Multi łączy się jak w sieci więc nie musisz sie logować i czekać na połączenie, bądź nie połączenie :p.
Multimedia serwis spisął sie na piątkę szybko sprawnie. Ale od ponad tygodnia nie dostałem odpowiedzi na pytanie dlaczego nie mogę założyć sobie konta pocztowego na ich serwerze (jest jakiś problem)... Na wcześniejsze maile odpowiadali bardzo sprawnie i załatwiali sprawy jak się należy. No i mają też infolinie w razie braku łącza - już raz mieli awarię ale 2-3 godzinki z winy Tepsy, bo ja się łączyłem z ich serwerem tylko nie było dostępu do internetu. Jest jakaś promocja abonament poniżej 60 zł za (128 kb/s) plus dostajesz 50zł w karcie telefonicznej :) i jakaś promocja na kanały filmowe.

Co do faktycznej prędkości pobierania danych z internetu to zawsze jest 8kb/s więcej chyba robią tak żeby się łącze samo reklamowało tak jak teraz ;) A no i dane są wysyłane też z prędkością 128 kb/s i brak limitów pobierania wysyłania na takim łączu 128.
A ping jest też dobry w Neo 2Mb/s w CS masz 5-10ms ;) tylko za jaką cenę?


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu propaganda sukcesu...

Albo Szeptel (MNI) S.A. :d Bardzo (nie)polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org