sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

W sobotę na wiadukcie łączącym trasę Warszawa Kraków z obwodnicą wokół Warszawy doszło do tragicznego wypadku, w którym uczestniczył eurodeputowany LPR Filip Adwent z rodziną jadący toyotą avensis.
Zginęło 4 osoby w tym 19-letnia córka i 85- letni ojciec eurodeputowanego, oraz 2 mężczyzn jadących polonezem caro. Kierowca ciężarówki prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na lewy pas ruchu. Kierowcy nic się nie stało.
Matka i druga córka europosła zostały przewiezione do szpitala.

Pozdrowienia.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie jestem w temacie, ale tego kogoś

Witajcie.
Mam kilka pytań dla wtajemniczonych w kodowanie filmów.

1. Czy na film zakodowany w DivX (.avi) mogę nałożyć napisy, które mam w oddzielnym pliku .txt? Jeśli tak, to jakim oprogramowaniem, ile to trwa i czy w efekcie końcowym są jakieś straty w jakości samego filmu?
2. Jeśli już nałożę napisy to w jaki sposób odkodować ten film i nagrać na płytę DVD, aby odtworzył go zwykły odtwarzacz DVD, który nie czyta DivXów?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

PS: Mam już serial "Rodzina Soprano" (The Sopranos) w wersji HDTV (a'a DVDrip). Wszystkie sezony + napisy. Chętni niech dadzą znać.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Tu masz wszystko dokładnie opisane http://divx.howto.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=151

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

no jak narazie lipa jest na muszli, byliśmy około 2 godzin i nie było nic ciekawego. Zagrała jakaś punkowa kapela śmiecie sobie poskakali i sie rozeszli.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

to nie pierwszy przykład takiego kutasa jądacegom Tirem lub innym gównem najezdzającego na spokojnie i prawidłowo jadacych ludzi. Jemu nic a cała rodzina ginie. Podobnei ostanio wypadek na trasie 64 do Białegostoku. Dokładnie taki sam scenariusz. Za to dostanie ze trzy lata w zawieszeniu i dalej będzie jezdziz sobie po drogach. W naszym kraju są zdecydowanie zbyt małe kary za wykroczenia w ruchu drogowym.

Zgadzam sie edukacja jest bardzo ważna. Ale co z tymi starymi? Im trzeba ostro do dupy zajrzeć to wtedy zaczną porządnie się zachowywać na drodze. Innej drogi nie ma . Dobry bat na dupe to najlepszy sposób. I proszę mi to nie pierniczyc o odziaływaniujh słowem na zachowanie bandytów drogowych i popapraców innej maści.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Nie o to chodzi....
Trasa nr 61 ma niektóre elementy niezdole do przniesienia 115 kN/oś (przepusty itp) - co dyskwalifikuje ją jako trasę ekspresową (a taka ma być ViaBaltica). W przypadku wyboru trasy przez Łomże trzeba będzie jeszcze raz modernizować to, co właśnie jest modernizowane.

Przy okazji - pewien pan (aktor nr 1) ma udziały w pewnej litewskiej firmie, króra wygrywa większośc przetargów przy okazji budowy tej drogi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Przykra sprawa,ale widziałam te cała sytuację !:(Rzeczywiście niektórzy szukają na takich imprezach guza i nie potrafią uszanować sposobu zabawy innych!A ten koleś był nawalony w trzy bele i nie sądzę,aby należał do jakiegokolwiek zgromadzenia młodzieży!Chyba,ze tych lezących pod budką z piwem!

Zaraz i mi się oberwie:)pozdro dla wszystkich "normalnie"sie bawiących na muszli :)a tych nie brakowało!!!=)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

tymno: wystarczy że moje źródło jest pewne i ja o tym wiem, nie wierzysz to twoja sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

tak, co celów informacji administracyjnej, zgodnie zresztą z ustawą, służy BIP.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Jakieś 3 - 4 dni temu (dokładnie nie pamiętam) jechał w stronę piątnicy patrol saperski na sygnale... słyszałem wiele plotek, łącznie z wersją że było buuum... co się stało?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

florek ma racje,tez nie lubie takich rzeczy, taka muzyka jest do d***, jej sluchacze( chodzi mi o tych z dlugimi wlosami i porwanymi spodniami) tez sa smieszni dla mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Takie jest pytanie aktualnej ankiety na portalu.

Zabrakło mi tu jednej opcji. Wybrałem bagna biebrzańskie z sentymentu, ale gdybym miał taką możliwość z pewnością oddałbym głos na Dolinę Narwi i rzeki jako płynące wody i ich suche otoczenie :)

W sobotę byłem ze znajomymi na kajkach, startowaliśmy z Bronowa, a że wiał silny wiatr z zachodu, północnego-zachodu popłynęlismy w kierunku Wizny. Było świetnie (pod koniec trasy po raz pierwszy z tej strony widziałem wały grodziska wiskiego).

Pozdrawiam wodniaków!

Do zobaczenia na początku lipca na Mazurach!

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

zapraszam na uczelnie amerykanckie to maciek oko ci zbieleje!!!za duzo gazet sie naczytales.sciagaja tak samo jak sciagaja w polsce i na calym swiecie.o sytuacji w usa wiem bo sam studiowalem na jednej z uczelni i prosze odchodzmu juz od schematu ze u nas ciagle zle a wszedzie poza polska piekne i cywilizowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

ej spiero. o co ci chodzi!!??????? jak chcesz wyzywać za wypowiedzi osób to won z tąd!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Salve Andi,


Wielkie dzieki za link. No coz mamy teraz wiecej wiadomosci skad sie tam te cale towarzystwo wzielo na tym placu. Mamy kolejny opis jak to bylo - ale nadal zaden z autorow ni pokusil sie aby dowiedziec sie gdzie tych okolo 200 "chlopa" zostalo pochowanych...
Emiale z Zambrowa micza - pewnie oni sami nie wiedza. Mam nazije, ze ksiadz sie odezwie - ale poczekam moze jeszcze z pare tygodni i wtedy napisze list do IPN. Moze zagadak juz jest dawno rozwiazana a ja bladze po roznych zakamarkach historycznych jak niewidomy.

Pozdrawiam

Gandalf de Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Wreszcie jakis pozytyw w tym miescie,oby tak dalej,to moze jeszcze kiedys ta olimpiade zrobimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

A widziałem, widziałem kilka dni temu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

To jakas bajka, jesli w lomzy bedzie stadion to taki jaki jest projekt,a nie na 10000,z tego co wiem, do końca tego roku nic nie ruszy z budową a później zobaczymy.Mam nadzieje,ze nie skonczy sie na planach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Ale bajke chłopie puściłeś, dobre, he he! Decyzja czy dostaniemy pieniądze na stadion ma zapaść podobno w lipcu.

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Browara sączyli i sie zrobili śmieciami



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Niekoniecznie

Pan Prezydent Miasta Łomży wypowiada się na temat Via Baltiki. Wie co mówi, a jedno z ważnych sformułowań brzmi: "Wyniki pomiarów ruchu, na których GDKiA opiera swoje argumenty o zasadności wyboru wariantu białostockiego są obciążone dużymi błędami, wynikającymi z tego, że zarówno w roku 2000 jak i w 2005, kiedy odbywa się pomiar, ruch na drodze 61 jest administracyjnie ograniczony."
Jest to jaskrawy przykład kuglarstwa i oszustwa jakiego dopuszczają się prominentni urzędnicy jakiejśtam Dyrekcji Szkód Drogowych i Autostrat. Wszystkie chwyty tej klice są dozwolone i jest nadal bezkarna.
Teraz wszyscy ubiegający się o mandaty parlamentarne wrzeszczą o czystości, prawdzie, sprawiedliwości. Ich sprawdzianem niech będzie zrobienie porządku w tym bagnie jakim jest GDDKiA, a szczególnie udzielne księstwo pewnego T. z Białegostoku.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Lepiej napisz kto nowy w przyszłym sezonie zagra w ŁKS-ie, a kto odejdzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To prawda

Może Rafał sam się wypowie na forum. Proponuje zorganizować jakiś czat z "Dzikim", gdzie każdy będzie mógł mu odpowiednie pytanie zadać. Kto za? ? ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Idąc ulico sikorskiego bylem swiadkiem rozjechania pieska rasy jamnik szorstkowlłsy pędzonce BMW nawet nie zatrzymalo sie by udzielic pierwszej pomocy . Coś wreszcie trzeba zrobic z tymi ludzmi zeby nie zabierali tego czego nie dali w miescie jest ograniczenie jakies . Pozatym tyle dzieci sie kreci po miescie . POMOCY NIE POZWULMY OSIŁKOM NA WARIACJE W ICH SZYBKICH AUTACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Jeśli chcesz, żeby zamiast mandatu za wycieraczką, strażnik na ciebie poczekał, nie ma spawy- poczeka, żeby ci go wręczyć. Tyle, że będzie droższy, bp trzeba bedzie doliczyć to oczekiwanie strażnika na kierowcę!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

:T:P:S:A:WA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą
Jak Seta wrzuty luty na poznańskich wagonach
Tak cieszy każdy ranek jak z kobietą w ramionach
Zasypiam się i budzę, przy muzyce się nie nudzę
Przyjaźni nie zmieniam, na pieniądze nie zamieniam
Nie przeliczam, idę dalej, ~*%^wiadomo nie ma lekko
Chłopaków pies porobił i penitencjarne piekło
Jeb to, jeb to dla rządowych instytucji otwarta nienawiść
***** nas nie możesz zabić
SLU, onomato, słowem walczę, piach pod butem
Tutaj biedne społeczeństwo zagra pod życiową nutę
I dlatego co ma lute, innych rozwiązań nie szukam
Dla kobiet też coś mam typu dziwka czy suka
Zwady nie szukaj, chcesz mieć bezpośredni kontakt?
Dobrze ruszają się biodra, pełne usta, twarde cycki
Codzień szukają rozrywki, potem obolałe cipki
W rytmie tej samej melodii, pod dyktando tej modlitwy
Wielokrotnie przełożona siostra Boga się nie boi
Posłuchaj mnie dziecinko, w ten sposób nie zarobisz !!!!
/~~

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Przerabiam trzy haki, już mam wchodzić, nie mam gerdy
***** biorą mnie nerwy, me kochanie na zakupach
Jednak za obiad posłuży mi chmielowa zupa
Banan od ucha do ucha, Monia na czas pasowana
Macha smyczą z kluczami, wejść do mieszkania pozwala
Atak na lodówkę, chrzan cebula i trzy jajka?
Całe szczęście, że przynajmniej się ostała mineralka
To nie pierwsza niespodzianka dla głupiego naiwniaka
Sama się nie zrobi kulinarna zachcianka
W oczekiwaniu szamy przesłucham z PeCeta tracki
Sound for Spira, Dido, placy nagle blink zawieszka
Muszę z dyskiem iść do Deksa, całkiem niedaleko mieszka
Słyszę go z daleka, już wiem co się tam dzieje
Biały chłopak z czarną muzą na japońskim systemie
Więc zostawiam go w spokoju, wracam jeb znowu wychodzę
Kiedy wrócę, nie wiem kumpli spotykam po drodze
Gadka szmatka, ege szege, eszte meszte, dzwoni Wiśnia
Chce muzyki na Ski Skład i o coś tam się ciska
Dogaduję sprawę, kończę i pozdrawiam pyska
Nie żegnam się z ziomkami, szybko dobijam pod wiatę
Podjeżdżam do Ajsmena, siema żacio, rób herbatę
Przycupnę na balkonie raczej jeżyckim klimatem
Vizavi z okna od Wioli witam się z jeżyckim bratem
(siamano, siamano) schodzę na dół dobry grajgul
Nagle wkracza cała banda, wielka jak ilość tematów
Kogo porobił hegemon, kto się dorobił rabatów
Kto na draksach ma przecinkę, patrzę psy na chwilę milknę
By za moment buchnąć śmiechem, a to tylko dzielnicowy
Chyba za karę wsadzony na jeżyckie rejony
Ordynarnie jaram splifta i przycinam czy podejdzie
Gdyby miał na miarę mundur to by wygadał jakość jeszcze
A tak się prezentuje ***** przekomicznie śmiesznie
Czas polać bo się ściemnia, sprawdzam rozkład linii nocnej
Dziękóweczka ziomuś, już mi nie syp, bo telepie mocniej
Chwiejnym krokiem odbijam kursem przez ciemne ulice
Na uszach Masta Ace, nowojorskie tajemnice
Wbijam się w czterdziestkę, ledwo już na oczy widzę
Chlapnąłem se na końcu, ucinam małą drzemkę
Je, je, je ten Masta daje pięknie
Znowu chce mi się siuru, chyba za chwilę pęknę
Dzisiaj za dużo browarów i tematów typu crawling
Wrzucam nową taśmę w walkman firmy Panasonic
Na dobranoc, na wyciąg wolne tracki Ghostface
Tu jest najlepiej i nie ważne gdzie mieszkam
I tak jak u Cuba to był całkiem dobry dzień
Najebany w trzy dupy jak Snoop na Dre Day
Grzebie kluczem w zamku człapiąc powoli nogami
W chacie będzie teraz piec, tam już czeka Mała Mi
Ona dopiero da mi
Kolejny stracony dzień z życia poza kontrolą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

DZIĘKUJE DOBRANOC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Wakacje. Jakie wakacje? Studenci o ile im sie powiedzie i znajdą prace to na wakcjach nie odpoczną, a o urlopie o nawet nie mają co marzyć.

Pozr. dla wszytkich co mogą leniuchować!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

MaM pytanie . Czy Bywa tu ADMIN Tej strony Lub Forum ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Czy ludzie nie mają co robić ? Czy dziś Sylwester czy ki za *** ? bo mnie tu trąbało jakieś BUUM i BUIM i światełka ;/ Co to ma być !! STOKROTKA nima co robic !?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Hmm....a jakimi rzeczami sie nie zajmuje nie strzelam z ucha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Teraz wszedzie se jaja robio tak samo jak w mojej szkole . Ale ciekawe kto się kryje pod nickem adac6 :P może ( ... ) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

co za debil ten 15letni bartez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

potrzebny lekarz od zaraz.stop .od nóg.stop .na inne czesci ciała za pózno.stop.pisze to resztkami sił.stop.jeszcze jeden taki tekst i nie bedzie o czym pisac.stop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

...żeby zaspokoić naturalny instynkt plytkiego łomżyniaka :D.....mi to starcza...:p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Dla tych, ktorzy nie widzieli...:)






--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Machanie rekami swoja droga, a swoja droga... wlasnie, dzis jadac Al. Legionow widzialem dosc przykra sytuacje. Mianowicie jak wszyscy wiemy na calym budowanym odcinku Alei porobiono potezne krawezniki. Widzialem mezczyzne, ktory poruszal sie na wozku inwalidzkim. Jechal pod prad po jezdni i widac bylo jego zbulwersowanie sytuacja. Wcale sie nie dziwie, bo niemozliwe wrecz bylo dla niego przebycie tego odcinka z prostego wzgledu, nie mogl w zadnym miejscu zjechac wozkiem z jezdni. Wszedzie te wielkie krawezniki.
Nikt wiec nie pomyslal o kobietach z wozkami, ktore musza przebijac sie przez te kilkadziesiat metrow targajac do gory wozki na kazdym przejsciu wzdluz Alei. Nikt nie pomyslal o inwalidach ktorym utrudnia sie przejazd. Dobrze, ze chociaz w poprzek na przejsciach zrobiono jako takie nasypy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To prawda...

Rajem?

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Witam!
Pozwolicie,że zabiorę głos w sprawie tak istotnej (wg mnie - bo jak widzę zdania są bardzo podzielone).
Owszem pies powinien być na smyczy - ale zdarza się - iż z tej smyczy "uwolni się" wbrew zabiegom właściciela, wyrwie się z domowego ogródka lub po prostu się zgubi - i co - nich ginie? Nie twierdzę - że kierowca powinien wjechać w przechodniów omijając psiaka - ale ... no właśnie. Jestem i właścicielem psa i kierowcą. Więc staram się na to spojrzeć z dwóch stron.
Na pewno po ulicach miejskich nie jeździmy z właściwie dostosowaną prędkością (nie wspomnę już tu o drogach osiedlowych). A nie tylko psiak potrafi wyrwać się opiekunowi. Ostatnio obserwowałam szczęśliwie zakończone hamowanie - przed trzyletnim szkrabem, który wyrwał rączkę z maminej kurateli.
Wracając do psiaka - cóż - to że kierowca nie ztrzymał się - świadczy niestety o jego bezdusznośći - nie sądzę - aby nie poczuł!! uderzenia. Być może następnym razem ktoś jemu nie udzieli także pomocy - bagatelizując zajście.
A co do bezduszności - braku odpowiedzialności. Kochani - coraz więcej mamy "bezpańskich" psów. Zaczęły się wakacje - więc pies - też ma wolne!!! Sposób na pozbycie się problemu - czyt. psa - przywiezienie go na osiedle i wypuszczenie - stoi taka sierota psia i zagląda do każdego podjeżdżającego autobusu. A potem wałęsa się po podwórkach - i zdycha w piaskownicy!!! Tak było w tę niedzielę przed blokiem na Księcia Janusza.
I co - tu też zawinił pies - że miał aż tak pieskie życie - czy człowiek co powinien brzmieć dumnie - a brzmi coraz bardziej durnie!
Zajrzyjcie do naszego psiego przytuliska. To świadectwo nas samych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Którędy powinno się przechodzić przez jezdnię? Na przejściach. "Dobrze, ze chociaż w poprzek na przejsciach zrobiono jako takie nasypy". Jak sam napisałeś przejścia są jako tako przystosowane. Tam gdzie są wysoke krawężniki to na pewno teraz i po remoncie przejście nie będzie dozwolone.
Jak można wykonać jezdnię bez krawężników? A propo mężczyzny na wózku inwalidzkim. Czy nie było dwóch chętnych mężczyzn żeby przenieść jego z wózkiem na chodnik, żeby bezpiecznie mógł się poruszać?

Pozdrowienia.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
To paleontologowie znaleźli jakieś kostki i zmontowali taki rysunek...

Rajgrodem nad narwią. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

to się PAN popisał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

A nawet widzać łomżyński zalew :) Czy ktoś kiedyś z nim coś zrobi? Bo czasem tak śmierdzi że nie da się wytrzymać :/

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Autor: maciek (---.lom.vectranet.pl)
Data: 28-06-05 22:36

Którędy powinno się przechodzić przez jezdnię? Na przejściach. "Dobrze, ze chociaż w poprzek na przejsciach zrobiono jako takie nasypy". Jak sam napisałeś przejścia są jako tako przystosowane. Tam gdzie są wysoke krawężniki to na pewno teraz i po remoncie przejście nie będzie dozwolone.



to popatrz jak wygladaja przejscia wzdluz, np przechodzac od dworca w strone 4 plus przez Sikorskiego, boprzejscia na Legionow sa jako tako - tak jak napisalem. Same krawezniki, zadnych nasypow. No i zdziwisz sie ,ale nie bylo zadnego chetnego, aby mu pomoc. Gdybymnie stal na skrzyzowaniu w samochodzie wysiadlbym i pomogl!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

matka2005 a co zrobiłas w tej sprawie oprócz wpisu na forum ?

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Faktycznie, widać hmmm.... coś. Nawet satelita nie chce nam zrobić dokładniejszych zdjęć.
Oglądał ktoś np. Stadion Dziesięciolecia w Warszawie? Tam to dopiero jest zoom. Samochody widać jak na dłoni. Samochody obok oczywiście :P

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

A kto w dzisiejszych czasach chciałby pracowac cały dzień za kółkiem samochodu wożąc "normalnych pasażerów" takich jak np: podpitych malolatów z dyskotek, zalanych panów, którzy wracają "po wypłacie bez wypłaty" do domu, obleśnych starych przepoconych facetów i im podobne fajtłapy!
Ładna dziewczyna może zarabiać na życie wykonując ambitniejszy zawód, niż zbieranie kasy na ZUS wypłacanej przez klientów pięciozłotowymi monetami za kurs!
A co dopiero facet?

Taksówki prowadzą ci, których stać na kasę fiskalną i ZUSy i dobry samochód...
...a cała reszta szuka zajęcia, które ma jakąś przyszłość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

earth.google.com

jerry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Forpol, w dzisiejszym świecie, gdy każdego dnia zalewani jesteśmy informacjami o wybuchach, podpalieniach, strzelaninach, krazdzieżach, korupcji, na plakatach pokazywane są porozrywane płody, a widok krwi nie robi na nikim wrażenia, to takie walki trakotowane są jak cos w rodzaju dawniej werestlingu. Wiecej krwi i przemocy jest w bardzo realistycznych grach komputerowych. Nawet CIA zmienia taktyke i zacznie swoich ludzi szkolić na nowych grach, bo prgramy szkolenieowe wykorzystywane teraz są mniej realistyczne niż gry. Także takie walki, robią wrażenie, ale to nie oznacza że nie powinny być emitowane, bo są tylko malutką częścią przemocy pokazywanej w telewizji, a i to jest to kontrolowane np, poprzez ustawienie kamer. Jeśli ktoś nie ma ochoty ogladać to ma wspaniałe urządzenie, którym jest pilot telewizora i pstryka na jedenklawisz i jest juz w innym świecie, np. Discovery Chanel, który też z checią ogladam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Admin napewno wyjechał na wakacje a artykuły kopjuje zaprogramowany komputer który wchodzi na takie i takie strony robi klik zaznacza C+Ctrl a puźniej na 4lomza robi kilk V+Ctrl i tyle . ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Na stronie http://www.b24.pl wpisuje sie numer seryjny posiadanego banknotu a potem jak go wydasz możesz śledzić kto jest nowym właścicielem wydanego przez ciebie banknotu i w jakim mieście banknot sie znajduje. Inne osoby też rejestrują swoje banknoty w całej Polsce. Polecam fajna zabawa i zaskakująca momentami i uzależnia troche. :-)

http://b24.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Witam.

Planuje na dniach założyc sobie internet w Multimedia (opcja 128) i jestem ciekaw jakie pingi są w grach przez internet. Chodzi mi glownie o CS'a. Jesli ktos ma takie łącze i gra to prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

nie moge tam wejsc. Jak mozecie to napiszcie ile kosztuje i jakie są abonamenty. Albo podajcie jakiegos linka.

Pozdrawiam

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czerniawski! Schowaj "komuszy" łeb

Lepiej zapnij pasy!
Połowa osób, które co roku giną w wypadkach drogowych, mogłaby żyć, gdyby zapięła pasy bezpieczeństwa - wynika z badań przedstawionych w środę w Warszawie podczas seminarium na temat znaczenia dla życia pasów bezpieczeństwa w pojeździe.




Seminarium zostało zorganizowane przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (KRBRD) na kilka tygodni przed rozpoczęciem kampanii społecznej, której celem będzie nakłonienie jak największej liczby osób do zapinania pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy.




Więcej na ten temat link poniżej:

http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=640496

Pozdrowienia.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org