środa, 03 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent nadzorujący oświatę

A myślisz Marian, że pieniądze na nowy stadion kiedy przyjdą? -Jak ŁKS wywalczy awans do II ligi. Co z tego że to Ruch Chorzów. To już nie to samo co grało kilka lat temu w I lidze. Myślę, że ŁKS mógłby powalczyć z nimi o II lige, gdyby nie oczywiście sprzedawane mecze przez Warmię oraz kupowane przez Drwęcę.

Jestem ciekaw kiedy w koncu PZPN zainteresuje się naszą III ligą gdzie sprzedawanie meczy to codzienność.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
A co dopiero można powiedzieć o p_rezydęcie

25 tysięcy zostałoby w Łomży z zarobków pracowników i podatku wykonawcy łomżyńskiego.
1. Wykonawca zatrudniłby kilkunastu bezrobotnych, tym samym zmniejszyłoby się bezrobocie w Łomży.
2. Bezrobotni zarabiając płaciliby za czynsze, prąd, gaz i wodę, tym samym pozbyliby się zadłużeń.
3. Za wykonanie robót o których mowa w przetargu płaci w 75% UE. To są oszczędności ale dla UE.
4. Na wykonanie robót inwestor miał przeznaczne 3 300 000, a robota zostanie wykonana za 2 500 000 zł, oferta łomżyniaka była 1% droższa czyli 2 525 000 zł, czy nie ma tu oszczędności, a do tego złamane zostały warunki przetargu.

W ubiegłym tygodniu czytałem w TG 1 o organizacji przetargu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Białymstoku na dostawę samochodów osobowych, gdzie tak sporządzono specyfikację, że przetarg mogła wygrać tylko Toyota Yaris.
Czyli można zorganizować przetarg zgodnie z prawem dla swojego.

Pozdrowienia.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

:-)

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

Nie ziewasz przy gościu Alli?Dobranocka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

Zdajesz coś czy tak Cie wzięło na dobroć?Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

A tak to wygląda:



Produkt z pewnością wart swojej ceny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

KolankO zniechęcony, Ptysio odłączony, Benia znudzona powtarzniem sie tematów, Frotka cierpiąca, ja chorująca i znużona, Vlad zapracowany, Kazik cytuje prazydenta (może sam będzie kandydował), a Ryskago na urlopie. Uwaga, bo wybiera się dziś do Łomży albo już tam jest:D
No i dlaczego nam się nie chce jak tak pięknie na zewnątrz!? Buziaki!

ściemka wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

Nie chce mi się pisac więc dopisze tylko tyle od siebie:

JA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent nadzorujący oświatę

http://www.ejsi.com.pl/tajne/forum/read.php?f=1&i=25719&t=25719



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org