wtorek, 01 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Mam nadzieję, że to rak :-)

Znicz na górze to znaczy śmierć, ale po śmierci następuje zmartwychwstanie więc życzmy i ŁKS-owi takiego czegoś aby pozwoliło mu powstać, odrodzić się i dalej piąć się ku górze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

szkoda....:(:(:(:(...moze nastepnym razem sie uda....
pozdro dla wszystkich
Aviva


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

mi to widzialo by sie PCP a na meza sram bo to c w e l :D

............no...coment..............
-------------------------------------------------
a skąd wiesz ? czyżby cię wy - c - w - e - l - i - ł ??

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Wyrażam tylko moje poglądy i marzenia

smoczyca_16... sama widzisz, jego przykrosc nie zna granic ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Nie wiedzialem ze łomżyniacy juz tak schamieli.odkad bywam w lomzy bardzo zadko to zauwazylem ze chamstwo jak bylo tak zostalo.Dzisiaj siedze sobie na Starym rynku a tu podjezdza Panda(oczywiscie blachy łomżynskie) a na tylnym siedzeniu jakas mloda "kobieta"/Az tu nagle otwiera okno i wyrzuca pudelko po papierosach prosto na chodnik na sam środek.hu.... mnie strzelil normalnie jak to zobaczylem.zeby z wlasnego miasta robic smietnik i to w samym centrum ktory powinien byc wizytowka miasta.Wstyd mi jest za tych ludzi. Jednym słowem: chamstwo jest wszedzie i tak juz pewnie zostanie bo swiat nie jest idealny.zawsze sie znajdzie czarna owca lecz w lomzy jest ich zdecydowanie za duzo. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Może inaczej

"Czym jest Łomża dla Ciebie, ciemnogrodem, a nasze firmy to kupa nierobów i obiboków nie znających się na swojej robocie."

Z ust mi to wyjąłeś. Bo jak można nazwać inaczej miasto bez porządnego basenu, kina, większego sklepu, z którego wynoszą się kolejne firmy..

sorki stary z jakiego sklepu wynosza sie te kolejne firmy czyzby juz jakas sie wyniosla ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Nie zmniejszysz skutków opisanego przez Ciebie "procederu", jeśli nie zaczniesz aktywnie reagować na takie zjawiska. To jest największy błąd ludzi, którzy są świadkami takich zdarzeń - brak reakcji. Najlepiej jest siedzieć i narzekać, nie robiąc nic aby zapobiegać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
on już od dawna "źle" wyglądał

Dobry pomysł zeby ESKA byla w Łomży.graja najnowsze nuty!!!slucham tego radia bardzo czesto ale nie w Łomży! przydalaby sie jeszcze radiostacja:))) te nasze radia to sie chowaja przy nich.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Tak to jest z ludźmi granatem oderwanymi od pługa... Cały czas myślą, że są na swoim polu ;-)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

byki mialo byc ale widac jak juz zle ze mno

______________

Zaryzykowałbym, że nawet gibki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

ps.pola i pługa.....tam jest dużo czyściej niż w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Hemp Gru - Prawdziwy Hip Hop... i bez komentarza .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Testy trzeba nie tyle wykuć, co zrozumieć. Sam test niewiele pomoże, przydał by się jeszcze kodeks ruchu drogowego w ręce. Nauka z tych dwóch źródeł daje lepsze efekty niż samo klepanie testów.
A co do praktycznej części egzaminu to postaraj się być rozluźniony. Jeżeli egzaminator zauważy, że jesteś spięty i że wahasz się przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji podziękuje Ci już na samym wyjeździe z placu, ale brawurą tez niezdasz tego egzaminu. Egzamin praktyczny nie sprowadza się tylko do przewiezienia egzaminatora po mieście - on Cię cały czas bacznie obserwuje i na podstawie tych obserwacji wydaje Ci ocenę.

A swoją droga POWODZENIA...

pozdrawiam Marcin

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Jeśli chodzi konkretnie o mnie to

Jak ktoś nie chce zauważyć, to już jego wina. Znaki inormujące o objazdach są ustawione dużo wcześniej, od strony Piątnicy jest już postawiony na ulicy Zjazd.
Trzeba w czasie jazdy obserwować ulicę i znaki na poboczach, a nie ładne dziewczynki na chodniku. Kierowca miejscowy, który wie o trudnościach przejazdu, powinien jechać objazdami i nie narzekać na złe oznakowanie i "wykopaliska".
To jest remont ulicy i nie da się go przeprowadzić bez "wykopalisk" w "cywilizowany" sposób. Zamiast cieszyć się że niedługo będzie można jeździć wygodniej i bezpieczniej, to tylko słychać słowa krytyki pod adresem inwestora i wykonawcy.
Trzeba podziękować naszym władzom, że udało im się załatwić tyle pieniedzy z UE na remonty ulic i nie tylko ulic. Łomża dostała najwięcej pieniędzy w naszym regionie z funduszy europejskich. To wymaga słów pochwały, a nie krytyki.

Pozdrowienia.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Praktycznie cały czas słucham Eski w innym mieście i muszę powiedzieć, że jeśli w Łomży utrzyma taki poziom, jaki znam, to nie ma się czego obawiać - będzie dobrze:)
PS. Już od dłuższego czasu wracając do Łomży marudziłem, że w radiu jest wybór między "R. Łomża Łagodne Przeboje" a "R. Bab Łagodne Przeboje". Może w końcu coś zmieni się na lepsze:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

A ja się śmieję z dresiarzy porozmieszczanych dosłownie wszędzie i bujających kim to Oni nie są :P (k***rwa, p***dole)...

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Nie odbierajcie mi

Ale masz chłope problem! Tak było, jest i będzi ( mam nadzieję że kiedyś takie sytuacje się skończą)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Kupuj mniej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Dobranoc ...

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Przeczytałem.

Nadal nie rozumiem tego 1%, o czym pisałem wyżej.
Odstąpmy w takim razie od przetargów i niezależnie od ceny (25 tys. w tę czy tamtą stronę) wybierajmy firmy z Łomży. Po co przetargi, oszczędności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Czesiu, o co Ci chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Pisałem już kilkakrotnie wcześniej. Chodzi mi o zwrócenie uwagi na niewykorzystane walory rekreacyjne leżącej nieomal w centrum miasta Narwi i jej doliny. Pragnę zainteresować tym zagadnieniem wszystkich mieszkańców a szczególnie władze i radnych. Położenie Łomży jest piękniejsze niż wielu innych miast, ale do tej tej pory niewykorzystane.

Wydaje mi się, że to moje pisanie i innych podobnie myślących forumowiczów w ostatnim czasie wywołało pewną pozytywną aktywność w tym zakresie. Świadczy to też o pozytywnej sile oddziaływania przez internet. Z ogromną ciekawością i sympatią wyczekuję następnych kroków w kierunku rekreacyjnego zagospodarowania nabrzeża Narwi.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

hehe :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Centuś!Wiesz skąd sie wzięły węgorze?Dwoch krakusów znalazło na ulicy karpia-tak go ciągnęli każdy w swoją strone ze powstał wegorz.Tak samo było z drutem aluminiowym tyle ze znależli stare 50 gr.Pozdrówka!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Ziarnko do ziarnka, a kropla drąży skałę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

a ja myslałam, że one nie są łomżyńskie, tylko kurpiowskie...
no cóż, człowiek sie uczy przez całe życie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

To było odnośnie szmatławców. Mafia siedzi cicho i bardzo mądrze. Więc mi tu tetryk głupot nie opowiadaj, że nie wiesz o co chodzi. Chodzi o to mianowicie, aby takiemu tetrykowi dokopać, gdy chciałby np. podskoczyć wyżej swojego posbrzusza. Bo dla wszystkich nie wystarczy. A na pewno nie dla takich, którzy nie wiedzą o co chodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

a więc , drogi samie_hamie :
babska gazeta : kto powiedział,że rapu mają słuchać tylko i wyłącznie młodzi ludzie na osiedlach ? Trzeba się rozwijać,a nie stać w miejscu jak Hemp Gru (jak byli w Moleście to zajebiście mi się podobali,ale jak zobaczyłem,że ich nowa płyta niczym się nie różni od ich wyczynów w Moleście,żadnego postępu , to mnie to trochę zdegustowało)

Aniele:Czemu nikt się nie czepia,jak Zipy nagrywają "Co ci zrobię jak cię złapię" , jak Mes nagrywa "Tak zapomnieć" , albo jak Numer nagrywa "Ty i ja" ?

Diox:szczerze mówiąc,to Mejger zjadł Dioxa,bo freestyle'e tego pana są gorsze niż scratche Funky Filona ;)

WBW : "nie spotkasz mnie raczej na WBW,bo choć dobrze znam rapowe ABC , dla nich sprzedałem się jak AGD" (sprawdź płytę "Wyjście z Bloków")

nielegale:słucham Meza od 2000r. i dobrze znam jego nielegalne akcje i należy zauważyć , że z płyty na płytę robi coraz większy postęp : "Demo"-->"Mezo"-->"Słowem"-->"Mezokracja"-->"Wyjście z Bloków"

pozdrawiam,nie wiem dlaczego się wykłócamy,skoro o gustach się nie rozmawia :D, po prostu nie lubię,gdy ktoś skreśla artystę,dlatego,że ktoś powiedział "hip-hopolo"

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
OK, masz rację !

tzn ja mam ta gre tylko 6 plytka sie zle chyba przegrala ten plik ale jest w trakcie poszukiwan na necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Mam prośbę

I bardzo dobrze.

Więcej takich akcji!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Witam.
Apeluje do osob zajmujacych sie serwisem 4lomza.pl aby zwracali wieksza uwage na zamieszczane niusy.
Oznaka jakze watpliwego profesjonalizmu jest chociazby to forum, lecz serwisowcy 4lomza.pl posuwaja sie dalej. Umieszczaja niusy zawierajace nie tylko bledy skladniowe, ale takze ortograficzne - najlepszym przykladem moga byc tu "kszeselka" z wiadomosci o rozbudowie stadionu czy "auto lustracja" prezydenta Brzezinskiego. A takich "bykow" na 4lomza mozna znalezc w brod.

Jako baczny obserwator chcialbym rowniez zwrocic uwage na niski styl prezentowanych notek. Przyklad:

"Na razie nie wiadomo kiedy będzie remont wysłużonego stadionu przy ul. Zjazd, ale właśnie do miasta dotarły plansze przedstawiające jak to wszystko będzie wyglądało gdy on się już zakończy."

Pierwsza czesc zdania mowi sama za siebie. Wiekszosc tekstow na 4lomza czyta sie jak gdyby wyszly spod palcow ucznia podstawowki.


Oto tylko kilka z ostatnich, razacych literowek:

"Jak podkreśla Józef Przybylski dyrektor szkoły wszystko odbywa się spokojnie, maturzyście nie panikują i nie protestują." - maturzyscie?

"Niemal 40 tegorocznych maturzystów będzie miało powtórkę w matury w styczniu." - w matury w styczniu?
Nie wspominajac o tym, ze aby uzyskac np. "czterdziestu" nalezy po 40 ("czterdziesci") postawic kropke.

Tego typu usterek jest duzo, duzo wiecej. Od serwisu informacyjnego mozna oczekiwac nie tylko rzetelnosci ale i poprawnosci tekstow. Niech 4lomza nie tworzy Towarzystwa Krzewienia Ignorancji Jezyka Polskiego.

A pozniej dziwota ze internauci (a na 4lomza jest takich sporo) pisza z bledami, brzydko, koslawo, bez polotu, nudnawo itp.

Wstyd panowie, wstyd. Radze kupic Slownik Jezyka Polskiego badz w razie watpliwosci zajrzec na www.pwn.pl

Ah. I prosze bez "kazdemu zdarzaja sie bledy" bo przy takiej ilosci newsow mozna w zupelnosci zadbac o ich poziom.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

raver: nawet gdyby znaleźli, to który z nich będzie umiał obsłużyć DVD Shrinka? ;-)

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

I Ryskago jakosik zamilkla...

Ale ja mysle, ze ta niechec to pewnie przez pogode. Jest piekna wiosna ( jeszcze ), to i milo wyjrzec z norek na lono natury. Sama wole wskoczyc na rowerek lub przynajmniej poszwendac sie po podwórku. Dzisiaj lazilam na bosaka po trawie, potem sobie siadlam po turecku, zaczytalam sie troszke, a wtedy poczulam, ze cosik piecze. Oblazly mnie male czerwone mrówki. Ssssss! Jak sobie przypomne, to jeszcze mam ciarki!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

zovo masz rację artykuł o stadionie nie jest przeklejony,
swoją drogą to ciekawe czy w przeklejanych artykułach można poprawiać cokolwiek bo to już jest ingerencja w treść kopiowanego materiału - do którego przecież podaje się źródło pochodzenia... jak to wygląda od strony prawnej... To by dopiero było jakby jakaś rozgłośnia radiowa podała do sądu serwis inernetowy za poprawienie błędów ortograficznych w przeklejonym od nich artykule jako ingerencję w treść :P

Pozdrawiam


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Madaj, błąd znalazłeś, ale tekstu nie zrozumiałeś.

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Mylisz się

a ja chce DJ Buhhaa i Bezeli

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

moim zdaniem to i tak bez znaczenia. Niezaleznie od naszego wyboru roznice pomiędzy emeryturą (jesli dorzyjemy) w tym lub innym funduszu beda minimalne. W kazdym badz razie zawsze to bedzie nasz indywidualny wybor.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Ile razy mam przypominać

po pierwsze to jest bardz niebezpieczne skrzyzowanie i waska ulica. Ewentualny przystanek tylko pogorszy bezpieczenstwo.

poza tym spojrz na I LO maja jeszcze wiekszy kawalek do przejscia i nie narzekaja. Dodajmy jeszcze, ze maly spacer z rana nikomu nie zaszkodzi.
;)))

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Wierzyć trzeba że tak, data na to wskazuje- 1 kwietnia juz był dawno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Jak za darmo to fakt - może być bo darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.
A ile miasto za to darmo zapłaciło?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Mam nadzieję, że to rak :-)

Moje wrażenia po całej imprezie która odbyła się na muszli jest fatalne. Nie mam złego stosunku do imprezy tylko do pewnych osób.

Jak można było usłyszeć w tekscie Elektrycznych Gitar "...noś długie włos..." Tylko czy to jest bezpieczne??????
Chyba nie!!!!!!!!!

Podczas koncertu Elektrycznych Gitar bawiłem się świetnie z moimi znajomymi. Wszytko było fajne zabawa była wspaniała, ale skończyła się gdy mój kolega który ma długie włosy dostał bez żadnego słowa cios w twarz. Zastanawiam sie za co ??? Za to że miał długie włosy, czy może za to że sie dobrze bawił. Byłem tuż za nim jak dostał i obrazu skoczyłem do tego gości. Mu było obojętne kogo on bije, aby tylko walić do mnie tez wsyskoczył z pieściami.
To jest paranoja !!! takich ludzi nie powinni na imprezy wpuszczać on nie idzie sie dobrze bawić ale komuś nawalić.

Zastanawia mnie jeszcze jedno. Jak ja nie lubiej jakieś Mandaryny to nie przychodze na koncert bić ludzi bawiących się. Tacy ludzie mają piwo zamiast muzgu!!

A tak w dodatku moze to coś komuś powie, że ten młody bardzo elkowetny i szarmański chłopiec jest czy był jednym z głównych przewódców młodzieży wszechpolskiej w Łomży. Pisze z małej bo nie mam do niech nawet grama szacunku. Oni podobną nie lubią kwiatów. A niby kto to jest według nich....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org