piątek, 05 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
SZCZYT CHAMSTWA

a to adres,
http://matury.onet.pl/1231999,informacje.html

gdzie jest wypowiedź ministra m.in na temat ściągających. Ciekawe, że w II LO nikt nikogo nie złapał za rękę a teraz OKE chce wyciągać konsekwencje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Postaraj sie opisac swój przypadek na wiekszym forum.Moze okazac sie ze takich ludzi jak ty jest duzo wiecej .Wtedy grupa złózcie skarge do forda .Zobaczysz wtedy co mozna zdziałac kupa ludzi.Sami do ciebie przyjada po auto ,bo jak sie rozdmucha ze był zły lakier ,albo h..wa blacha ,to beda naprawiac w 1000 szt za fri.Tak kiedys było z daewoo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

poprostu odcieli mu =}



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Obyś się nie zdziwił?
Przypomnij sobie jak bardzo ,,poprawiły" się i staniały usługi TP SA po jej małżeństwie z francuzami tak i teraz będzie z IDEA. Już nie będzie taka idealna. Spróbuj rozpuścić wedlowską czekoladę mleczną. Zbryli się i zwęgli a nie rozpuści, chyba jest z domieszką pepsi, kiedyś o niebo była lepsza ( była tylko polskiej firmy) itd itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

wystep w barazach to dopiero polowa sukcesu.pozniej czeka 14 druzyna 2 ligi takze nie bedzie latwo nawet kiedy do barazow uda sie awansowac.bede jedak trzymal kciuki choc najgrsze w tym wszystkim jest to ze nie wszystko zalezy od wyniku meczu lksu.
k.kibicŁKS wejdz sobie na strone 90minut.pl tam sa linki do stron klubow drugo- i trzecioligowych. obejrzyj sobie te stadniony i porownaj je ze stadnionem lksu.stadion to rzecz drugorzedna w tej chwili.przyspiesza modernizacje ktora zbliza sie duzymi krokami. natomist fundusze na dzialalnosc klubu tez sie znajda.browar wyasygnuje wieksze pieniadze reszta a z reszta wyrenegocjuja umowy na dogodnych dla siebie warunkach.w drugiej lidze graly juz kluby biedniejsze od lksu wiec nie ma sie czym martwic.na razie to jest bicie piany bo nawet meczu barazowego nie mozemy byc pewni.trzymam kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

wiem ze to nie ma nic wspolnego bezposrednio z tematem ale skoro mowa o zyciu zgodnie z natura to polecam ksiazke michala tombaka jak zyc dlugo i zdrowo.

pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Najlepiej spisać nr. banknotów. mieć ukryty magnetofon lub kamerę lub świadka co by z boku (z dala) obserwował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

W końcu, wypowiedziała się osoba, która nie ma klapek na oczach...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Wiecie skąd wziął się hiphop? Chętnie bym napisał ale zaraz mnie rasistą i antysemitą okrzykniecie.

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Ptysiu wróć!! Sam widzisz co się tutaj bez Ciebie wyrabia...:))
Szósteczka niby się cieszy, a jednak...:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Ale kogo tak bardzo obchodzi, co głosi Kościół Katolicki?

To było dobre kiedyś, dla ludzi "nieczytatych i niepisatych". Teraz Kościół nie ma czym zaimponować, wszyscy umiemy czytać, myslimy i szukamy autorytetów na własną rękę.

Ale nie oznacza to, że problemy o które pytasz łatwiej jest rozwiązać "bez Boga", że tak powiem. Kościół i Bóg to dwie różne sprawy.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Więc protestujmy ! Najpierw należałoby sie zkontaktować z p. Henrykiem Kuriatą - jak oni to u siebie zrobili i my za ich przykładem walczmy o swoje zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

<b>hahaha</b>



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Tak jak religia i wiara. To fakt. A co do "obchodzenia" to niby masz rację, ale Kościół chce wymuszać (nawet prawnie) swoje poglądy i oceny chcąc je upaństwowić- i to mnie wkurza. Wyatarczy, że wybory wygrają takie kościelne pomyleńce i narzucą nam kodeks kościelny... i to mnie też wkurza. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Mam MultiMedia 128 i doświadczeania jak najlepsze! Jestem już od 15 m-cy z nimi i trafiły mi się 3 przerwy przez ten czas. Najdłuższa trwała niecałe 3 godziny. Nie ma ograniczeńczasowych ani ilości ściągniętych / wysłanych danych. Nie blokują nic oprócz portu 50 (chyba 50) (odpowiadającego za wysyłanie dużej ilości maili - takie info dostałem od człowieka pracującego w MM) Czyli blokują rozsłanie SPAMU!!! PLUS dla nich za takie pomysły... Co do pingów to musiałbym sprawdzić będąc w domu a jestem w tygodniu tylko wieczorami...

Pozdrawiam i POLECAM MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Kazik, "podkurek" nie pomaga. Jak na razie stwierdzam, że najlepsza dla mnie na sen jest książka, byle normalna, a nie sensacjna. Zreszą ostatnio, nie mam problemu wielkiego ze snem tylko z brakiem czasu, a tu roboty huk przed końcem roku. Dobrze, że człowiek ma takie przyjemności jak muzyka :D pozdrawiam - A.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Kazik: To nie takie proste gdzy oni akompaniowali kilku wykonawcom m.in. Cliff Richard. jesli pamietasz film Blues Brothers to oni wystepowali jako kapela grajaca na koncercie dobroczynnym zorganizowanym przez "Braci"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

zawsze tak u nas bylo, a chodzi pewnie o to tetryku ze ktos otworzyl interes ktory zaczal dobrze prosperowaci, nagle sie wspolnicy znalezli i to tacy ktorym sie nie odmawia :]
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

A może to o to chodziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Romi, fajnie kombinujesz, ale kombinujesz...
Z tego z kolei, co piszesz teraz wynika, że jak zawodnik sfauluje drugiego, to nie ważne jest to, że tamten jest skopany czy nawet poważnie uszkodzony, bo najważniejsze w tym jest żeby sędzia odgwizdał żółtą kartkę.
A co z jego nogą? Po tym gwizdku wraca do stanu przed kopnięciem?
Owszem, "powołujemy arbitrów sportowych, policjantów, kanarków, kontrolerów, ochroniarzy i członków komisji maturalnej" i płacimy im z podatków kasę za to, żeby nas pilnowali. Tacy beznadziejnie głupi jesteśmy. Ale trudno, tak jest. Podobno są takie kraje, gdzie ściąganie nie przychodzi uczniom do głowy, ale to nie u nas.
I jeszcze jedna efektowna wolta: "To może złodziej też ma być aresztowany dopiero, gdy sam poprosi policjanta o założenie mu bransoletek?". Ja nie pisałem o tych, którzy przeszakdzali, tylko o tych, którym przeszkadzało przeszkadzanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Nie wiedzialem ze łomżyniacy juz tak schamieli.odkad bywam w lomzy bardzo zadko to zauwazylem ze chamstwo jak bylo tak zostalo.Dzisiaj siedze sobie na Starym rynku a tu podjezdza Panda(oczywiscie blachy łomżynskie) a na tylnym siedzeniu jakas mloda "kobieta"/Az tu nagle otwiera okno i wyrzuca pudelko po papierosach prosto na chodnik na sam środek.hu.... mnie strzelil normalnie jak to zobaczylem.zeby z wlasnego miasta robic smietnik i to w samym centrum ktory powinien byc wizytowka miasta.Wstyd mi jest za tych ludzi. Jednym słowem: chamstwo jest wszedzie i tak juz pewnie zostanie bo swiat nie jest idealny.zawsze sie znajdzie czarna owca lecz w lomzy jest ich zdecydowanie za duzo. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Gdyby mieszkali w USA w dupie by mieli jazdę MPK

Nie wiem czy mam plakac czy sie smiac! Co wy wypisujecie!! BLAZENSTWO!! jak wam sie nie podoba to lopata w dlon i do roboty!! a nie .."to mi sie nie podoba, to mi sie nie podoba" to chyba jest juz choroba! cieszcie sie ze wogole robia drogi w lomzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

Spokojnie Half to jest forum i tu sie mowi co sie chce a nie co ty chcesz czytac. Dla czego mezo jest c w e l e m? po-1 jeli uwazasz go za wykonawce hip hopu typu Masta Ace itc to jak wytlumaczysz mi ze nagrania meza mozna bylo kupic w babskiej gazecie. Nie pamietam dokladnie jakiej bo bylo to juz dosyc dawno ale pamietam reklamowke z tv wielkie hity jakies tam i miedzy innymi byl tam szanowny mezus jak sie nie myle chodzilo o kawalek Aniele ;]i mam szanowac takiego wykonawce? po-2 smiesza mnie jego ,,fristajle" moze slyszyles jakies na Dioxa zastanawia mnie czemu nie zmierzy sie z nim chocby na WBW? Tylko nagrywa sam kawalki bez mozliwosci jego odwetu.A po 3-znajdz albo jak masz posluchaj jego nielegale i porownaj do tego co teraz wydaje. Za wszelkie byli przepraszam ale pora i % daja znac... ee ide w kimonko

______________

Zaryzykowałbym, że nawet gibki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: SZCZYT CHAMSTWA

na czym polaga owo prawdziwe zdarzenie? Jeśli dyr. szpitala zaprzecza, że pacjentka wyskoczyła z okna to co prawda to czy fałsz? Okazuje sie ze wyskoczyła, tylko ktoś zaprzecza. Można pójść wzorem Chin i dogamać się z Microsoftem, aby określonych słów nie puszczało (katalog słow zawsze można rozszerzyć). Może poprostu należy wiedzieć co się pisze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org