piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska jest ofiarą zła

Przejrzyj posty na forum, nic konkretnego sie nie dowiesz, wiekszosc to pomysly nie do zrealizowania przez mala firme, tylko przez jakis Holding. Moze sklep Carry otworzysz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

zeby wyjasnij niejasnosci. wyjasnilismy je wiec go zamykam :| proste jak sranie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

o to sąza sklepy carry, moze orsay??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

No coś taki nerwowy, szósteczko?? Może jaka większa frustracyjka cię trapi...

Whatever.........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Orsay jest tylko dla kobiet, a Carry masz da wszystkich. Problem ze nie maja strony internetowej :] Najlepiej w jakims sklepie sie dopytac wlasciciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Skupować co sie da tutaj i wywozic na zachód bo tam więcej płacą:P hehe możnaby zacząć od butelek pet na necie jest sporo ofert tego:P:P:P tylko,że za to płacą od tony:( wiec trzeba mieć gdzie to trzymać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Dziewczyny przeciesz Markac Wam zazdrości urody jakąposiadacie mając te "30" lat :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Hmmm.. mi jest ciezko wypowiadac sie na ten temat ale uwazam to jednak za konieczne.. poniewaz wlansie naleze do tej nieszczesnej grupki mlodych uczniow ktorzy bede musieli jeszcze raz pisac egzamin maturalny wlansie z historii.. mysle tylko sobie co to za ludzie takie rzeczy wymyslaja..( moge ich okreslic jako "ludzi bez serca") bo przeciez wlansie w tej chwili nasz start na studia niestety nie bedzie wystrzalowy.. co najwyzej (jesli zdamy) to moze przyjmie nas jakas uczelnia w ktorej nie wazne sa wyniki z matury a ilosc pieniedzy oferowana przez naszych rodzicow.. taka jest przykra prawda.. kto z nas teraz nauczy sie wszytskiego?! jesl ito prawda ze my mamy pisac znow MATURE do 20 czerwca to przeciez kto z nas sie dobrze nieprzygotuje.. a przeciez kazdy z nas chcialby zdac ta mature.. teraz nie wiem czy jest to wykonalne.. kto z nas bedzie mial sile by znow uczyc sie tych strasznych wydarzen?! kto z nas bedzie mial sile podniesc ksiazke by znow sie jej uczyc?! kto znow bedzie chcial przezywac koszmar nieprzespanych nocy?! eh.. bo ja nie...juz myslalam ze ten horror juz mam za soba a widze ze niestety jest inaczej... ciagle zmuszaja nas do meczarni ale teraz to juz przecholowali.. mi ciezko jest jeszcze w to uwierzyc w co uslyszalam.. ciezko bo to wydaje sie az nieprawdopodne ze takie okrucienstow jest mozliwe.. Przeciez jakas sprawiedliwosc musi byc..a tym razem to jej nie ma.. bo gdzie tu mozna mowic o sprawiedliwosci ?! dlaczego stosuje sie system kary ktory karze wszystkich zamiast winnych?! czy to ma byc sprawiedliwosc?! powinni pisac Ci ktorzy sciagali albo u ktorych wykryto niesamodzielna prace a nie WSZYSCY!! to jest okropne.. bo co maja poczac Ci ktorzy teraz wlansie maja egzaminy na studia?! przeciez do nich tazke trzeba sie uczyc.. ( pomiajac to aby ta matura nie pokrywala sie z egzaminami na studia bo watpie by one chcialy zaczekac na moja mature..)i co My mamy zrobic?! mowia ze ta decyzja jest nieodwołalna.. czyli jednym slowem my pozostajemy na lodzie.. no pomiajajc takze to jak trudna moze byc ta matura(Ci ktorzy pisali w tym roku mature wiedza ze nie nalezala ona do latwych.. a co bedzie teraz?) bo jesl ibedzie super trudna to moze okazac sie ze niepotrzebnie niektorzy z nas beda chcieli sie uczyc skoro pytania moge byc z kosmosu(kazdy z nas nie lubi poprawek bo one z zasady sa baaardzo trudne )... a w dodatku chyba mozna wczuc sie w to co my mozemy czuc.. to jest taki stress ze az moze niektorym trudno to sobie wyobrazic.. ale ci ktorzy troszke maja w sobie empatii to moga zrozumiec nasze polozenie i z gory wiedziec ze nie pojdzie nam dobrze.. Dziwi mnie tylko to ze wlansie Ci z OKE i CKEo tym nie pomysla ..( a na bank konczyli jakies studia i w dodatku jako ludzie wyksztaleceni powinni to zrozumiec... ) no to tyle ode mnie..pozostaje mi tylko rozpaczac podczas nauki z historii. ... ( no o ile poznajduje ksiazki bym miala sie z czego uczyc bo wieszkosc to juz jest pochowana... )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Niestety życie jest podłe!!

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Uwaga!!!!
Macie niepowtarzalną i być moze ostatnia okazje by zobaczyć na żywo mecz KLIPY.
Mecz odbędzie się w najbliższą sobote na boisku Sp.7 przy ulicy Mickiewicza w godzinach popołudniowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Współczuję dziewczyny. Chyba zdajecie sobie sprawę z tego, że prawdopodobnie załatwili was wspaniali i zbyt dobrzy (ktoś już tak tu pisał) nauczyciele.
Może warto pogadać o tym kto tak na prawdę jest dobrym nauczycielem. Ja, po paru latach doceniam tych, co dawali w kość, a nie tych niby dobrych. Pierwsi przynajmniej czegoś nauczyli.
Trzymajcie sie kobiety! Będę trzymał za was kciuki podczas drugiego podejścia do matury!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Ja z tąd wyjeżdżam na stałe a pierwszą rzaczą jaką zrobię to

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
PiS to największe zagrożenie jakie spotkało polskę od 1939

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Jeśli chodzi o dyskotekę , na halach po byłej bawełnie to uwazam ze musiałby 100 lat upłynąć bo łomża mimo wszystko , uwazam, ze rządzą tutaj układy wiec........ ale pomysł warty przemyslenia, poza tymn obawiam sie napływu tzw "małolatów" fakt ze mozan scągnąc okolice, to trzeba przmyslec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Hardcorowe poglądy

Zbychu: już kiedyś wspominałam o działaniu Ducha Świętego w Kościele. Ja jestem o tym przekonana i wiem, że nie jestem sama. Dlatego żadne problemy na jakiejkolwiek linii nie będą przyczyną upadku Kościoła. W każdym czasie:)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Romi
ic stad
ic i nie wracaj
i jakie ty mi tu nowe rzeczy pokaujesz
nie czytalem tego co naisales
ale sam tytul mowi za siebie
no ic
ic
sztuczne ma byc zdrowe hehe
to smaku nie ma
nawet
ic
pozdro dla naturalnych i zdrowo sie odzywiajacych

NS HOOLS 14

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Zgodzę się w 100% a nawet dodam, że

Byc moze okaze sie za tydzien czy wejdziemy do II Ligi czy nie.Po dzisiejszym spotkaniu z Legia II wyglada na to ze mamy dosc spore szanse na II lige.Mamy tylko 3 punkty straty do Znicza ale jesli znicz za tydzien przegra a my wygramy to baraż o II lige....Co o tym sadzicie..Czy wejdziemy czy nie??

Pozdrawiam Kibiców Łks'u
Aviva

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Z tym sianem to niezły pomysł <lol>.

Co ja bym chciał w łomży?

Nie tam jakieś podrzędne kino czy cos tam jeszcze...

Fajnie byłoby mieć duży dom handlowy w którym były by takie rzeczy jak kina, kręgielnie itp. Coś w rodzaju "Ajmaxu" ale to chyba nie na możliwości przeciętnego obywatela bo zakładam, że takim jesteś. Chyba, że jesteś jakimś prezesem koncernu zagranicznego :D Może citroen chce w Łomże zainwestować :d

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Sugerujesz, że to nieprawda że kraj im bardziej

Wszystko robią pod publiczkę, aby się przypodobać pewnym osobom!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

No to powracamy do meritum sprawy:
Cyatat z "Pana Posła":
.."w pracach których stwierdzono niesamodzielność, zdawać będą egzamin w styczniu przyszłego roku. Tylko czy to jest ich wina???."
No właśnie : ściąganie to nie jest wina uczniów? Panie Pośle.....

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Dla mnie "upadek" to głównie szybkie zmniejszanie się liczby wiernych, zmniejszenie wiarygodności kleru itp, a to widać wyraźnie już teraz. Nie mówię o idei chrześcijaństwa- bo byłaby to jednak duża strata moralna i etyczna. No, a kościół miał swój początek, a co ma początek (jak w sinusoidzie)....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska jest ofiarą zła

Sądze ze prozno tam bedzie szukac marudy,malego,crxa, transpondera, fanki bocianka czy innych forumowych trolli :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org