czwartek, 03 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
banicja

Dyrektor został poinformowany w czasie zgodnym z przepisami. Dlaczego nie poinformował Was? Trudno dociec.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Virginia, współczuję wszystkim uczniom, którzy może będą musieli poprawiać matury w styczniu. Na prawdę. II LO to rzeczywiście wspaniała szkoła. Dyrektor w porządku, nauczyciele też. Tylko tym razem chyba przedobrzyli. Właśnie oni. Wy zrobiliście to na co Wam pozwolono. Myślę, że nie do końca wszyscy potraktowali nową maturę poważnie. Potraktowali ją tak jak poprzednie, wesoło i z przytupem. Co teraz będzie? Na pewno w następnym roku będzie zupełnie inaczej. Komisja będzie wredna i zacznie wywalać uczniów z sal maturalnych.
Uczniowie bardzo mocno przeżywają dzisiejszą sytuację. Pomyślcie o nauczycielach. Im może grozić nawet zwolnienie z pracy. Dotyczy to również dyrektora.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Basiu wyrzucic z sali mogł wyłącznie dyrektor po uprzednim poinformowaniu go o nieprawidłowości przez panie z zewnatrz albo przez przewodniczącą komisji do ktorej powinno zgłosiac sie wszelkie nieprawidłowości - a tak niestety nie bylo. a pani z kuratorium nie zna uczniów wiec napewno nikt wówczas nie posadzilby jej o nagonke na II LO. aha BENIA ja napisalam ze na FAKULTECIE omawialismy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

właśnei się doczytałam, że zastrzeżenia co do egzaminu można zgłaszać w termnie 2 dni od jego daty, a dyrektor komisji ma OBWIĄZEK je rozpatrzyć w terminie 7 dni, u nas ten termin już minął!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Tak sobie myślę, że miło być pozdrawianym i miło jak ktoś dziękuje za pozdrowienia.
Dlatego chcę podziękować mojemu "alter ego" za pozdrowienia z Wawelu(mam nadzieję, że jeszcze pamięta jak nas pomylono:D). Tak samo dziękuję Krzysiowi "V" za te wszystkie zaległe pozdrowienia mi przesyłane przez Ryśkę. Oczywiście również ich pozdrawiam. Miłe usmiechy przesyłam też dla Ryśki, Kazika, Eleny i Maćka :D

ps. temat dla tych, którzy lubią pozdrawiać, ot tak sobie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Szanowny Chuliganie jak przypominasz może sobie już dawno temu Majakowski pisał że jednostka jest zerem lecz partia to ręka milionopalca. Sam jeden choćbym tam najbardziej miedzy wami świętym był to nic nie zdziałam bez pomocy z waszej strony, gdy wszelkie odruchy ludzkie w zachowaniu swym będą wam obce. Najważniejsze aby nie ulegać złym sugestiom i nie brac żadnych dopingów. W sercu każdego człowieka nawet najbardziej złego są pewne pokłady dobra tylko trzeba umieć do nich dotrzeć. Nasza młodzież dała dowód że ma w sobie dużo dobra zbierając się poprzez maile i smsy na biały marsz po smierci Ojca Św. Wielka szkoda że nikt nie chce tego dobra dalej pielęgnować, poprowadzić ją we właściwym kierunku, organizując liczne zgrupowania, zajęcia poza lekcyjne itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Rysiuuu :)
Pozdrawiam również i całuję :)
Allinkę też, chociaż Ona mnie nie :(

No i wszytskie piękne Panie i qlturalnych Panów.

A dla dzieci moc cukierków czekoladowych z nadzieniem galaretkowym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Allinko! Dziękuję za miły uśmiech i za pamięć.

Tobie za to -


Posyłam kwiaty ...

Posyłam kwiaty - niech powiedzą one
To, czego usta nie mówią stęsknione!
Co w serca mego zostanie skrytości,
Wiecznym oddźwiękiem żalu i miłości.

Posyłam kwiaty - niech kielichy skłonią
I prószą srebrną rosą jak łezkami,
Może uleci z ich najczystszą wonią
Wyraz drżącymi szeptany ustami,
Może go one ze sobą uniosą
I rzucą razem z woniami i rosą.

Szczęśliwe kwiaty! im wolno wyrazić
Wszystkie pragnienia i smutki, i trwogi;
Ich wonne słowa nie mogą obrazić
Dziewicy, choć jej upadną pod nogi;
Wzgardą im usta nie odpłacą skromne,
Najwyżej rzekną: "Słyszałem - zapomnę."

Szczęśliwe kwiaty! mogą patrzeć śmiale
I składać życzeń utajonych wiele,
I śnić o szczęściu jeden dzień słoneczny...
Zanim z tęsknoty uwiędną serdecznej.


Co prawda nie mojego autorstwa, ale życzę Tobie dużo uśmiechu na co dzień i żeby Twój ukochany nie zapominał o kwiatach dla Ciebie.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

i ja się dołączę do pozdrowień i podziękowań :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

taa... Ptysiu to potrafi podsumować, napewno by był w temacie....

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja


"Czego życzyć Dzieciom w Dniu Dziecka: czarnych kotów na białych przypieckach, burych kotów - a może i białych... byle były i byle mruczały."


WSZYSTKIM DZIECIAKOM,TYM MAŁYM I TYM TROCHE WIEKSZYM WSZYTKIEGO NAJ NAJ Z OKAZJI ICH śWIĘTA :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

a ja znalazlam w neciq cytat, w którym wystąpiło słowo obowiązek :P ehm...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

No nie, SGO "Narew" to wiemy, wiemy :)

Ale grupa rekonstrukcyjna? Kojarzy mi się z udawaniem bitey pod Grunwaldem (jedni udają Litwinów, inni pikinierów itd.). No, ale masz rację, jesteś specem, w tej dziedzinie i już się nie wypowiadam.

Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Krzysio, no to nie napawaj się żeś znawca, jeno oświeć nas to będziemy wiedzieć...:).
Pozdrawiam

" Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

No widzisz Krzysiu, narzekałeś, że nikt nie odpisuje :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Wydaje mi się że DEBILIZM obserwatorów z OKE nie zna granic. Nie pozostaje mi nic tylko pogratulować niektórym ludziom poziomu inteligencji.

Maturzystom mogę jedynie współczuć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Z tego co słychać to narzekają głównie:
- białostoccy czego jednym z powodów jest siedziba OKE w Łomży
- jezyków obcych, bo uważają ze powinni dostawać tyle co poloniści
Pozostali więcej pracują niż narzekają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Chcesz puścić pisowców "żywcem" ?

http://netbux.org/?*****r=267575****** reklamujesz swoje konto...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
rYDZYK TO SZATAN ! W WATYKANIE JUŻ O TYM WIEDZĄ...

No tak.
10 zł. brutto=7,20 netto x 13 godz. x 2 prace/ godz.=187 zł. netto dziennie
187 zł/dzień x np. 30 dni = 5610 zł. / m-c
5610 zł + pensja netto ok. 3000 zł= około 8 500 zł/ m-c
I jeszcze MAŁO???
To szybko trzeba napisac podnanie o zwolnienie z pracy. Inni czekają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja



Józef Gruszka, były przewodniczący sejmowej komisji śledczej do spraw PKN Orlen nie może zostać przyjęty do Kliniki Rehalibitacji Szpitala Uniwersyteckiego im. dr. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy z powodu braku miejsc.

- Wszystkie miejsca w klinice rehabilitacji mamy zajęte, a po za tym obowiązuje nas kolejka oczekiwania. Oczywiście, nie podchodzimy do sprawy mechanicznie, ale bierzemy też pod uwagę stan zdrowia pacjentów - zaznaczył dziś zastępca dyrektora ds. lecznictwa tej placówki Stanisław Prywiński.
Klinika posiada tylko 32 łóżka. Pacjenci oczekują na przyjęcia latami. Przyjęcie poza kolejnością posła Gruszki oprotestowała jedna z kobiet, której mąż oczekuje na wolne miejsce w klinice już dłuższy czas.

Pozdrowienia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Ty chyba nie wiesz, o czym piszesz, Kolego...Zostań więc nauczycielem, to przecież taki lekki chleb! Policz dniówkę "tych na górze" i porównaj wkład pracy tych "geniuszy" (np generałowie mają po 80 tys. pensji ( Bo Głódż dostał 3 mies. odprawę w wys. 240 tys). A prezesi banków- i inni? Pewnie pracują po 500 godzin na dobę.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Ja również dziękuję za pozdrowienia i wzajemnie przesyłam: uśmiech wiosny, woń kwiatów oraz ludzką życzliwość.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Więc: albo więcej klinik, albo mniej polityków... a najlepiej i to i to!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja


MarCo:
SPRAWDZANIE "...13 godz. x 2 prace/ godz. x np. 30 dni = ..." - PSYCHIATRYK (nota bene: tygodniowy wymiar pracy to chyba 40 h, a nie 90)
"... pensja netto ok. 3000 zł..." .- NAUCZYCIEL? W POLSCE? HA, HA, HA!!! (to raczej krztuszenie się niż śmiech)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Madaj
Ja mówię o personelu OKE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

ps. pensum to 18 godzin i niektórzy muszą to wyrabiać w paru szkołach, bo w jednej nie ma tylu godzin. Dolicz sobie do tego wszystkie rady, zebrania i konferencje w tych kilku szkołach. Wyjdzie Ci "pensum"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Podpowiem ci

Zbychu, przepraszam, tak dawno Cię nie czytałam, że zapomniałam pozdrowić Cię indywidualnie, co niniejszym czynię: hej! :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

"Lekarze też biadolą na głodowe pensje. A przeciez to jedna z bardziej zamożnych grup zawodowych. No to jak to jest?"

Idź do szpitala się spytaj o pensję lekarza z 20 letnim stażem (tylko zebyć przypadkiem na zawał nie padł jak kwotę usłysz) zanim zaczniesz głipoty wypisywać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Co sądzicie o poszczególnych klubach w łomży ? Wogole jaki jest poziom w klubach ogólnie?
Którą siłke polecacie i dlaczego ? a kórej nie i dlaczego ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja



Idź do Heńka do budowlanki -wygląd ostrasza ale naprawde tam jest zajebis ta atmosfera i sporo ćwiczeń mozna sobie wymysleć:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Wybacz Kazik, ale kolo tej ksiazki trudno jest przejsc obojetnie. A sprawa rozbija sie wlasnie o tych wlasnie chrzesijan słabych, bardzo czesto nie posiadajacych wiedzy merytorycznej. Chrzescijan, ktorzy, o zgrozo, nawet nie zamierzaja szukac odpowiedzi na pojawiajace sie watpliwosci. Od razu przyjmuja wykladnie podana w sposob atrakcyjny i latwy do zapamietania, bez zadnej refleksji nad prawdami im przekazanymi.

a ja w brew pozorom mysle i to duzo i przy okazji zadam wam kilka pytan-problemow do rozwazenia odnosnie ksiazki.

- pierwszymi pismami chrzescijanskimi byly listy sw. Pawla (okolo 50r n.e. powstal list do tesaloniczan) , potem dopiero powstaly nastepne, w tym znane nam ewangelie i wszystkie powstaly w I wieku, pisma gnostyckie na ktore powoluje sie Brawn powstaly dopiero w II wieku i pozniejszych. Ewangelia Filipa powstala powstala nie wczesniej niz w 250 roku (zrodlo: Philip Jenkins: The Hidden Gospels)

- w calej ksiazce Brown nigdzie nie cytuje Nowego Testamentu, w koncu autorami wiekszosci pism z NT sa albo bezposredni uczestnicy opisywanych wydarzen, albo osoby, ktore znaly te osoby i tylko spisaly ustne relacje. Dlaczego, wiec mam wierzyc pozniejszym pismom, a nie tym wczesniejszym?

- opisujac sakralnosc zenska calkowicie ignoruje postać Maryi, o ktorej w koncu wiemy wiecej niz o Marii Magdalenie,

- Brown twierdzi, ze Maria Magdalena byla marginalizowana i demonizowana przez tradycyjne chrzescijanstwo, ktore przedstawialo ja jako jawnogrzesznice, prostytutke itp. - jesli tak by bylo czemu jest czczona jako swieta, jest patronka wielu kosciolow,a ludzie modla sie w miejscach, gdzie sa jej relikwie?

- NT: podobno kanon Pisma Św. "ustalił" Cesarz Konstantyn w 325 roku, a do tego czasu o Jezusie napisano tysiace zapiskow, w tym okolo 80 ewangelii - przesada.
Wiadomym jest, że ewnagelie św Mateusza, Marka, Łukasza i Jana byly uwazane za normatywne przez wspolnote chrzesnijanska juzokolo polowy II wieku. W tym czasie Justyn Meczennik, Tertulian i Ireneusz, wszyscy piszacy i nauczajacy w tym okresie w Rzymie, Północnej Afryce i Lyonie odnosili sie do czterech ewnagelii jako najwazniejszego źrodla informacji o Jezusie. Zatem wybor pism kanonicznych na pewno nie byl wyyslem Konstantyna.


na marginasie:
- przez pewien czas gnostykiem byl rowniez św Augustyn, ktory byl czlonkiem gnostyckiej sekty manichejczykow, ktora ostatecznie porzucil (źrodlo: Wyznania, ks. III-V)

bledow i przinaczen jest wiecej, ale nie bede juz ich wymienial

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
A ty nie wiedziałeś, że "to" internetowa wersja Radia ma_Ryja ?

Daruj sobie, to już było wertowane kilka razy. Użyj wyszukiwarki.

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Anioszka,
A tak se weszłam na stronke i... już Cię lubię, bo... wprawdzie różnimy się nieco, ale ja też lubię:

2. zapach deszczu
3. chodzić po górach (ogólnie spacerować)
4. pstrykać fotki
5. światełka w dyskotece - choć nie pasjami :)
7. spacerować boso brzegiem morzaWupalne dni
8. wypić cosik w dobrym towarzystwie
9. słuchać głośno muzyki
10. burze w gorące dni

A nie lubię:

1. plotkowania i dwulicowości
2. ściemniactwa i cwaniakowania - no chyba, że ktoś czyni to "dla jaj" nie wadząc nikomu...:)
3. smęcenia
4. stresować się
5. prosić się o coś
6. być zależnym od kogoś
7. interesowności
8. hipokrytów i zakłamanych ludzi
9. prześmiewców - tu by wypadało bliżej sprecyzować co to "prześmiewca" :)
10. analfebetów wtórnych

No i chybaś nie taka stara jak Cię Markacyk rysuje...:D

Pozdrowionka

róbmy swoje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

A ja tam lubię Marię Magdalenę :) Bo to pewnie piękna kobieta była.
Ładne miała też imię.

Mężczyźni przepadają za takimi kobietami i już piszę dlaczego:

Leży sobie facet po sexiku z prostytutką w łóżku, ona pali papierosa, jest baaardzo zadowolona. I mówi do niego:
- wiesz, gdybym nie była prostytutką, to nie miałabym do czynienia z takimi macho, jak ty.
On odpowiada:
- gdyby nie takie kobiety jak ty, to nie wiedziałbym, że jestem macho.

Tak więc kobiety tego typu są dla mężczyzn katalizatorem :)

Co do tematu: zastanówcie sie, kto "za gramanicą" czyta Brown'a. I jakie ma pojęcie o rzeczach, o któych pisze np. Kolank0. To nie Eco, pisarz dla intelektualistów, to raczej taki rozkraczony McLean.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Markacyk,

To polecam Tobie gorąco krem przeciwzmarszczkowy Avonu... :))
Zaprawdę, czyni cuda!

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Napewo potrzeba dobrego Kina, chociaz jedna sale z dobrym dzwiekiem i nowoczesnym wyposazeniem. Chociaz takie jak w Ostrolece.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Osiedle "Medyk" wybudowali lekarzom pacjenci w czynie spolecznym- z litości.
A czy ktoś mi wytłumaczy, czemu tak trudno dostać się na medycynę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

a ja z kolei superowy kremik przeciwko starzeniu sie skory firmy ORIFLAME:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

No nie przeginajcie !!!!!!!!!!!!!!!!! Moja matula też jest egzaminatorem od czterech lat i póki co żyje!!!!!! Oczywiście, ze sprawdzanie odbywa się w szkołach, a gdzie się niby ma odbywać? W Polonezie, może w Baranowskim? Jedzenie? Przecież to płatna praca, a nigdzie pracodawca nie zapewnia jedzenia swym pracownikom!!!!!A jak coś dadzą to trzeba się cieszyć, że w ogóle dali. Nauczyciel pracuje za pieniądze, tak samo jak wielu z was. Któremu pracodawca zapewnia luksusowe warunki pracy i darmowe żarcie?
Normalni nauczyciele nie narzekali, teraz narzekaja profesorowie. Jasne, jak się obstawia uczniów pałami, a potem ciągnie na korepetycje do własnego domku, to praca przy sprawdzaniu rzeczywiście jest okrutna i w strasznych warunkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

ja tam wolę obejrzeć transmisję meczu Azerbejdżan - Polska. przynajmniej taniej mnie to wyniesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

To nie winna kolejka tylko funkcja pełniona orzez posła Gruszkę. Czy pamięta ktos o stawianiu w jakoś kolejkę pana Millera po jego słynnym urwaniu się z nieba i osób jemu podobnych (przynależnością partyjną).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
To teraz jawnie już popierasz Szatana... Jesteś Satanistą ?

ADAMUS! A ja znowu swoje.Czy wiara zwalnia od myslenia?Jest to idealny sposób na ucinanie wszelkich dyskusji.Jedynie słuszna jest droga wyznaczona przez kościół i nalezy ja przyjąć bezdyskusyjnie i to jest wg. Ciebie wiara.A naukowcy ?-to taka nieszkodliwa kasta wariatow którzy za swoje herezje tak czy owak wyląduja w piekle. Jak juz uprzednio pisałem i ja się tam wybieram głownie ze względu na doborowe towarzystwo.Pozdrawiam.
P.S.Cogito ergo sum!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Frotka, matura to nie egzamin gimnazjalny. Jesli sie pewnych rzeczy nie cwiczy to sie nie zapomina. A ortografia to jest sprawa drugorzędna, bo można sobie badania a dyslektyka, dysgrafie zrobić i potem na maturze na to nie zwracają uwagi. W przypadku historii trzeba kojarzyć fakty, daty, miejsca i ludzi a od starozytności do 2005 jest faktycznie tego sporo...
Jeśli przeczytaliscie post Andrzeja1 to sam zambrowski poseł Borzuchowski zainteresował sie sprawa i ma zamiar pogadac z Sawickim.

P.S. A propo historii ciekawy jestem frotka czy byś potrafiła mi wymienić wszytkich ludzi którzy pełnili funkcję ministra edukacji narodowej od momentu reformy edukacji?? Z miejsca bardzo trudno, ale jak poszperasz gdzies to znajdziesz. Na tym polega istota powtarzania.
Bez obrazy frotka!
Be cool:) Re5pect 4 ALL (especially sad students of 2LO)

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Aha, to już wiem o co idzie, bo Kontaktów nie przeczytałem.

Czyli 1% to dużo, czy mało? Jeżeli ktoś wygra wyścig o 0,01 sek. (choćby nawet był Polakiem, ba nawet Łomżyniakiem) to złoty medal dać temu drugiemu?

Maciek, nie przesadzaj.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Pewnie też jest "zfrustrowanym rodzicem pokrzywdzonej młodzieży".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Udowodnię, że to Szatan przed każdym niezawisłym Sądem !

Andrzej1 a masz moze linka do tych informacji??

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Ja tak zrzedze, bo juz stara jestem. A po drugie mam bzika na punkcie poprawnosci jezykowej, a ortografii w szczegolnosci, no coz...Kazdy ma jakiegos.
A mature zdawalam dawno, ale akurat z biologii . Do dzis pamietam bardzo duzo niepotrzebnych mi dzis szczegolow.
A jak juz dociekasz, czego sie czepialam, to takich drobiazgow jak "przecholowali", "wlansie" i braku wielkich liter na poczatku zdania.
A wszystko dlatego, ze mialam wczoraj "zwalony" dzien i wieczor. Nie bylo nikogo pod reka, komu moznaby bylo szpile wsadzic.
Sorki, normalnie to sie nie wtracam, bo jakby tak zaczac sie czepiac, to byloby na forum do wielu...( Oj, Matko Boska Rozmaita z Ktorego Badz Kosciola !)
A tak a'propos, to ilosc dyslektykow w Lomzynskiem jest zastraszajaca. Skad sie tak ta swolocz rozpanoszyla, czy to nie zarazliwe jakies ? Jeszcze mi sie dzieci pozarazaja !
1. Skruszona
2. Przerazona
3. Calkiem dzis zadowolona
Frotka

P.S. Bedzie dobrze! Zdacie i tak.
P.P.S. Stres to wasz smiertelny wrog !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Wiedzą, że to Szatan ale na razie jest za silny aby go "uciszyć"...

Może...?

A tak poważnie: Maćku, nie ma co tu gadać. Ty uważasz, że masz rację, no i sobie tak uważaj. Co mnie to właściwie obchodzi? Świat nie jest taki prosty jak byś tego chciał.

Ja argumentuję rzeczowo. Ty używasz za to argumentów populistycznych i płytkich. No i ta tym poprzestańmy w tym temacie.

Niechaj zabierają dalej pieniądze z naszych podatków i finansują sobie przetargi, które wygrywać będą najdroższe, ale za to łomzyńskie firemki.
Niech nie zapomną także podnieść/wprowadzić jakichś podatków na ten cel, bo i skąd brać pieniądze, skoro firmy oferujące tańsze usługi odpadać będą w przedbiegach.

Pozdrawiam.

PS. może jednak nie podwyższą akcyzy na gaz pł. i olej opałowy - ciekawym, kto sfinasuje to socjalistyczne państwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Dlatego, że są odpowiednie procedury dotyczące złamania warunków przteargu i protestów oferentów.

I dlatego, że NIE uważam, aby "sąd sądem, a sprawiedliwość i tak po naszej stronie".

Jeżeli więc ktoś ma coś do zarzucenia któremukolwiek z oferentów, to niech idzie z tym do UZP, później do Sądu i wygra sprawę :)

Tylko nie mów, że sądy przekupione i z B-stoku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: banicja

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org