czwartek, 03 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

ha....to po co go otwierales??;|

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Widzisz, bo to jest tak....

k- - - - już chyba wielokrotnie powtarzałem (i to nie tylko ja) że to nie byli kibice!!! A policja i wy to sie najpierw zastanówcie kogo podejżewacie, bo może teraz sprawcy tego śpią spokojnie, bo wiedzą że i tak wszystko poszło na kibiców. Prosze spojrzeć na ostatnią zadyme na meczu ze Stomilem... ile było kominiarek? bo ja nie widziałem żadnej, a podobno sprawcy tamtego pobicia mieli kominiarki... a i może te kominiarki były w barwach ŁKS?
ŚMIESZNI JESTEŚCIE!!!

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Niemiec znów nam pluje w twarz!

Skoro egzamin był taki bezbledny skąd opinia że prace nie były napisane samodzielnie??

Choć i mnie zbulwersowała decyzja kuratorium. Mimo wszystko to zbyt cięzka lekcja dorosłości. Mam jednak nadzieje, że wyeliminuje ona w przyszłosci sytuacje w której w II Lo zdawało 99.9%(lub coś koło tego) abiturientów jak było w latach ubiegłych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39



Gusia1986 też jestem uzennica 2 LO i pisałam historię, w zupełności Cię popieram!!!!!!!! Nie chcę siedzieć bezczynnie!! Zdecydowanie Ciebie popieram, masz może gg?? To byśmy pogadały...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Gusia
Popieram. To nie wina zdających maturzystów. Winna jest komisja egzaminacyjna i dyrekcja szkoły. To nie pierwszy przypadek zrzucania winy z dorosłych na młodzież. To taki dziwny kraj...
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Proszę zabrać ze sobą koniecznie dobry humor i pogodne - przyjazne usposobienie, żadnych środków dopingowo odurzających, aby póżniej policja nie musiała do domu was eskortować jak nie tak dawno kolesi z Białegostoku po rozbiciu stacji paliw. Zachowaniem swym dajcie dowód że jesteście z Łomży, miasta o którym przez dziesięciolecia pani Hania Bielicka po świecie spiewała że kto mądry, uczony to z Łomży, kompozytor, poeta to z Łomży itd. Pamiętajcie - na was też ciąży obowiązek dawania dobrego śiadectwa o naszym mieście które wielu osobom kojarzy się z Prymasem Tysiąclecia, Jakubem Wagą i wilu innymi wartościowymi ludżmi. Miejcie baczną uwagę jedni na drugich aby grzeczni byli, pilnujcie się nawzajem. Liczymy że sprostacie tym wymogom i nie przyniesiecie nam wstydu.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Szkoda słów ale uczniowie sami mówili,że ściągali a teraz się wypierają(nie będę wskazywać palcami!)W tej sytuacji moja bulwersacja nie miałaby zapewne granic,ale przyznajcie sie sami przed sobą.Moge wyrazic jedynie nadzieję,że decyzja OKE I CKE będzie sprawidliwa.A fakt,że maturę może powtarzać tylko kilkoro uczniów jest nie fair.W końcu wszyscy byli na auli.I pretensje nie są o ostatnie 30 min ale tez o początkowe. To tyle...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Kto ???????????/

Witam !

chciałbym sie podzielić informacją
otóż znalazłem w internecie stronę w której jest opisane jak zarabiać przez internet

a o to ta strona

www.....pl

pozdrawiam

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Gusia1986 mam wrażenie ,że mówisz o III LO i języku polskim na poziomie rozszerzonym,gdzie pisało nas na sali gimnastycznej 26 osób i gdzie pilnowało nas 6 osób z komisji.A kwiatki Braciszek rysował i na naszą prośbę podawał czas do końca!nawet nie było mowy okomunikowaniu się bo nimy z czego?z tego jak pracę zaczęłeś?Nie szukaj co było w innych szkołach patrz comasz u siebie...A to się dopiero porobiło:)A swoją drogą skandal ,żeby wyniki były dopiero 27 czerwca!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Gusia1986 sama napisałaś innym, że jak nie pisali marury w IILO to żeby się nie wypowiadali. Ale nie przeszkadza Ci to komentować przebiegu matury w I i III LO. Rozumiem, że pisałaś maturę w 3 miejscach jednocześnie. Wypada tylko pogratulować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

NIe zaprzeczam ani nie potwierdzam ze u nas tez było sciąganie, ale nikt nikogo nie zlapal za reke i niepotrzebnie teraz ma sie do nas pretensje. pretensje powinny byc skierowane do pani kuratoriu i drogim paniom z komisji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

ja mogę powiedzieć tak, że jak podpisuje się protkołów pod podpisami członków komisji, by po 14 dniach powiedzieć, że coś nie tak - to dla mnie jest nie pojęte. widocznie te czubki z OKE myśleli, że słabo pójdzie matura, a tu być może poszła elegancko i się czepiają wszystkiego. ja wam radzę, że jak będą chrzanić, że powtórka, to pojedcie do tego na luzie i pokażcie, na co was stać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

"ja mogę powiedzieć tak, że jak podpisuje się protkołów pod podpisami członków komisji, by po 14 dniach powiedzieć, że coś nie tak "

Taka sama sytacji była np. rok temu z egzaminami na koniec gimanazjum i podstwowki. A pojawiło się dopiero po 14 dniach bo chyba ktoś musiał wcześniej sprawdzić te prace i zobaczyć, czy widać że były pisane niesamodzielnie. A poprawka matury czeka nie tylko maturzystow z II LO nie jest to więc jakaś zorganizowana akcja, która miałaby ugodzić w dobre imię II LO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

informacja jaką podała pani z kuratorium tyczy tego ze na maturze bylo głosno i uczniowie porozumiewali sie miedzy soba. tylko dlaczego po maturze podpisala protokół, ze wszystko przebiegało prawidłowo. wiec ja nie wiem o co jej teraz chodzi? to czego ta "pani" podpisywala protokół końcowy??? nikt jej w koncu do tego nie zmuszal. czyzby zle wykonala swoje obowiazki? ze dopiero po dwuch tygodniach odmienia sie jej zdanie na temat przebiegu matur? my mozemy pisac ta mature, ale nie w sesji zimowej, bo watpie czy ty NEMO chciałbyś mieć rok w plecy?????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Nie przejmujcie się tak bardzo, tylko zastanówcie się co możecie zrobić.

Dla mnie ta sytuacja jest co najmniej dziwna. W artykule zostało napisane, że obserwator w swoim protokole zapisał krytyczne uwagi dot. przebiegu egzaminu, a członkowie komisji w swoim protokole nie odnotowali żadnych uchybień. Jak to możliwe, żeby były dwa różne protokoły z tego samego egzaminu?

Musicie się dowiedzieć, czy obserwator podpisał protokół Waszej szkolnej komisji, w którtm nie było żadnych zastrzeżeń (pogadajcie z Waszym dyrektorem lub przewodniczącym komisji egzaminacyjnej. Jeśli tak, to wydaje mi się, że nie macie się czym martwić. Skoro w dniu matury obserwator uznał, że wszystko było OK, to dlaczego po kilku dniach zaczął twierdzić, że jest inaczej?

Dowiedzcie się też, ile czasu ma obserwator na wniesienie zastrzeżeń. Może spóźnił się z terminem. Szukajcie uchybień proceduralnych jakie mógł popełnić ten człowiek. W tym najlepiej pomoże Wam prawnik. Może ktoś z Waszych rodziców jest prawnikiem, albo znajomy znajomego.

Postarajcie się ukręcić łeb tej sprawie. Zacznijcie działać.

Poza tym, w jaki sposób CKE mogłaby stwierdzić, że ściągaliści od siebie. Czy wszyscy identycznie napisaliście ten egzamin?

Pozdrowionka! Trzymam za Was kciuki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

"Jeśli tak, to wydaje mi się, że nie macie się czym martwić."

Jeśli podczas sprawdzania osoby sprwadzający stwierdzą, że pracę nie były pisane samodzielnie, OKE ma prawo unieważnić egzamin nawet w końcowym protokole nie było zastrzeżeń co do przebiegu egzaminu (tak jak to miało miejsce na egzaminie na koniec podstawówki i gimazjum)

"Poza tym, w jaki sposób CKE mogłaby stwierdzić, że ściągaliści od siebie. Czy wszyscy identycznie napisaliście ten egzamin?"

A wiesz jak wyglądała nowa matura z historii?

"Postarajcie się ukręcić łeb tej sprawie. Zacznijcie działać."

Jak ukręcić?. Może się w końcu co niektórzy w Polsce nauczą, że ściąganie nie popłaca. Po za tym ta matura ma być zamiast egzaminów na studia. Spróbuj wogóle odezwać się na egzaminie wstępnym do np. uw Od razu jesteś wypraszany z sali, bez możliwości tłumaczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39




"Spróbuj wogóle odezwać się na egzaminie wstępnym do np. uw Od razu jesteś wypraszany z sali, bez możliwości tłumaczenia."

właśnie i o to chodzi!! to maturzyści też powinni być wypraszani, jeżeli komisja widzi, że ściągaja, a jednak nikt tego nie zrobił. Pytanie: dlaczego??

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Pod Jednaczewem został pobity i wylądował w szpitalu mój kolega, który zresztą nigdy nie "obstawiał" stadionu. Uważam, że "kibice- bandyci" powinni siedzieć - i już.

Jestem "piknikiem" ale obawiam się, że "żyleta" ma jednak odrobinę racji...
Purzeczki przychodzą jakieś takie nabuzowane i walą pałą "kibiców - szalikowców" za jedno choćby niecenzuralne słowo (widziałem smarka lat 12 tak obitego).

Policja ma ochotę wykazać się. I wykazują się - ale nie ochroną uczciwych (niekaralnych i nie przyłapanych na czynach karalnych) ludzi w tej liczbie także "kibiców - szalikowców" lecz robieniem jak zwykle z uczciwych ludzi przestępców - oni podejrzewają każdego bo tylko oni są uczciwi.

Na marginesie: Policja nie jest służbą. Jest firmą zatrudniającą pracowników do realizacji pewnych celów. Jednym z najważniejszych celów policji jest OCHRONA ludzi przed agresją, napadami, rozbojami, kradzieżą. Czy "kibice - szalikowcy" kradli lub napadali ? Czy trzeba było uczciwych ludzi przed kibicami ochraniać ?
Policja jest chyba najgorzej funkcjonującą firmą w Polsce. Nie wie jak zrealizować swoje zamierzenia. Każda inna firma, która nie wiedziała by jak działać splajtowałaby. Oni są święci. W każdej firmie odpowiedzialność za działanie firmy ponosi szef. W policji winni są wyłącznie pracownicy.


Wniosek końcowy:
"kibice - bandyci" do pierdla na długie lata,
"kibice- szalikowcy" do sądu - skarżyć policję i ochronę !!!!!!!!!!!!!!!!!

Przecież wszystko może odbywać się zgodnie z prawem. Nieprawdaż ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Zapomniałem:
A co robiła ochrona i policja jak Olsztyn palił nam stadion ? Kibice Olszyna musieli prezecież wnieść na stadiuon benzynę lub coś podobnego. Niszczenie mienia jest karalne ?
Dlaczego Grajewo miało na stadionie noże ?

Czy brak działania służb odpowiedzialnych za utrzymanie porządku jest działaniem karalnym ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Nie musicie nas lubic - wystarczy, ze sie boicie!

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Ach, zapomniałabym: Pozdrawiam wszystkie dzieci, duże i małe, z okazji ich święta! :D

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

ryskago może i racja On zawsze odwrotnie i przekrętnie od wszystkich :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

hehhehe, nastepny swiety :] CIEMNOGROD!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I znowu corka SSmana kaze przepraszac za obrone Polski w 39

Słyszałem na własne ucho w radio (jakimś), że holenderskemu farmerowi zostały 2 nie skarmione pryzmy kukurydzy - jedna z tradycyjnej kukurydzy, a druga z kukurydzy modyfikowanej genetycznie. Gdy w nowym sezonie chciał rozpocząć skarmianie pryzm, okazało się że myszy uszkodziły tylko tę pryzmę z "normalną" kukurydzą, a genetycznego świństwa nie tknęły.

Też jestem za tym, żeby nie bać się genetycznie modyfikowanej żywności, choć to określenie mało precyzyjne, bo chyba bardziej odpowiednie powinno być: żywności produkowanej z roślin modyfikowanych genetycznie. A njalepszym sposobem na brak lęku przed taką żywnością byłby brak takowej żywności na rynku. Byłoby to lepiej i dla naszego zdrowia i dla zdrowia gospodarki światowej.

-.-.-.-.-.- (podpis na urlopie)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org