czwartek, 27 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

rusz dupe i sprawdz. ! wygodnisie jacy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

A żeby wam "kolacja" z talerza nie uciekła to najpierw ją ogłuszycie czy na żywca będziecie konsumować? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

Widziałam takiego psa w tamtym miejscu, ale był z właścicielką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

możesz wyjąc 5tysi ale jak włożysz 6tysi:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.


Cel: Szybka emerytura
cechuję się długą pałą, krótką spluwą i świeci na niebie ...
Zazwyczaj jest to czlowek bez większych ambicji i wyksztalcenia.
Przeważnie stosuje agresje w rodzinie , gdy spieszy sie do biedronki na zakupy zapala swieczki na dachu. Jest na służbie więc jest zawsze twardy nawet wsród alcapone , chroni go ubranie i kilka zapisów w kodeksie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

Panaz, jaka to gitara i ile za nią chcesz? Też mam zrobić prezent, który sie pewnie szybko znudzi. Mój tel. 697707108.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

no wiecie co! zeby w niedziele pracowac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

niestety to nie ten-naszego dalej szukamy.dzieki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

słuchaj ziom jak już kolega wyżej nie ma nart o rozmiarze 42, jest tylko but bo jak kupujesz wiązania(częsta są razem z nartami) to tam sobie regulujesz, wiec z jednej pary może korzystać 2 osoby tylko potrzebne sa 2 pary butów bo można dopasować szerokość wiązań do Buta.
A co do kupna nart to najlepiej na Allegro, możesz też w białym zobaczyć np w Auchan, bo jak zaczynasz to możesz jakieś słabsze po bo co ci Elana czy Atomica,ale np może też ci sie trawić Elan za 400zl nowe tylko ze katalog 2007/08. Wg mnie to sie opłaca jak na początek.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

witam mam zamiar na targowicy w Łomży na święta sprzedawać rzeczy typu łańcuchy, bombki itp.. I mam pytanie czy muszę cośwcześnej wykupywać czy tylko płacić panu z UM????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

Zeliksa nie mam, ale odstąpię jedno zbędne opakowanie Protopic 0,1%, 10g.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

hej hej:)
mam pytanko,
poszukuję dużej antyramy o wielkości 70cm x 100 cm z plexi.
gdzie mogę ją kupić w Łomży?
oczywiście chodzi mi też o najniższą cenę.
Pytam się bo nie mieszkam już od dawna w Łomży i nie wiem jakie sklepy tam powstały a jakie zostały :P


dziękuję ślicznie

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

Na Małachowskiego w studiu fotograficznym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

z 50-taka musisz wyskoczyć u szklarza maleńka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

jak nie będzie za co kupić LPG to napisze, że maszyny przy blaszaku są podkręcone i nic nie dają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TK to żaden sąd, tylko trzecia, najwyższa izba parlamentu, , zdominowana przez PO.

Mój znajomy niedawno przegrał ponad 4000zł jednego wieczora, oczywiście pijany jak świnia, następnego dnia nic nie pamiętał, skojarzył jak uświadomił sobie, że jest bez grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org