poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Były dyrektor sanatorium Solidarności \"Bałtyk\"kłamie

do 7angelfree

kilka dni temu byłem w spółdzielni mieszkaniowej. Na biurku leżała kiełbasa, stary rozumiesz kiełbasa w reklamówce. Mówie, że przyszedłem wyjaśnić, dlaczego taka wysoka dopłata za wodę, ze mieszkam sam, że jestem w domu gościem, ze niekorzystam z żadnych urzadzeń, a kobieta mi na to z szyderczym śmiechem że to opewno dlatego że nie korzystam i ze co ja od niej chcę. Tłumaczę więc grzecznie ze chce szczegółowe rozliczenie zobaczyć za cały okres i żeby głupio-mądrych wywodów nie robiła bo nie od tego jest żeby to oceniać. Dopiero po tym zamilkła i powiedział gdzie się udać żeby wyjaśnić. Prawda taka ze kobieta siedzi tam od 20 lat, pierdzi w stołek i myśli ze jest królową tego miasta. Jak człowiek do parteru nie sprowadzi to nic nie załatwi.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org