poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kopacz kłamała ws uchodzców???

wpiszcie w Google hasło "jasiu_śmietana" i dowiecie się całej historii o prawdziwym jasiu bo ten niby nasz to jest smętna podróbka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

także w sklepie u Kędziora.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

ja kotka jednego mogłabym wziąć ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Witojcie,

Kto śledzi forum zna wysokość mojego rachunku za CO (przyp. 7172,52 PLN).
Dla porównania podam koszt ogrzewania mieszkania w tym samym sezonie grzewczym o tej samej kubaturze, położeniu, stopniu ocieplenia itp.

Różnice porównywanego mieszkania w stosunku do mojego to:
brak podzielników - rozliczanie z pow.użytkowej,
brak comiesięcznych zaliczek na poczet CO - rozliczanie za CO miesięczne TYLKO w sezonie grzewczym,
kotłownia węglowa - ja mam olejową,
ogrzewanie w mieszkaniu włączone od pierwszego do ostatniego dnia sezonu grzewczego - bez oszczędzania.

Niestety nie mam danych ze wszystkich miesięcy ale zaokrąglę w górę dla wykazania różnicy.

PAŹDZIERNIK - 96.16
LISTOPAD (brak) ~ 167.86
GRUDZIEŃ - 167.86
STYCZEŃ - 251.50
LUTY - 155.34
MARZEC (brak) ~ 155.34
KWIECIEŃ - 75.68

SUMA SUMARUM ~~ 1069,74

To jest realny koszt ogrzewania bliźniaczego mieszkania rozliczanego nie w sposób "indywidualny" ale za to bardziej sprawiedliwy.

Wiadomo przecież żeby była mowa o indywidualnym rozliczaniu w budynku wielorodzinnym każde mieszkanie powinno być termosem w stosunku do sąsiadów a dostarczenie ciepła powinno odbywać się z indywidualnego źródła tylko do naszego mieszkania. W przeciwnym wypadku mamy do czynienia ze współzależnością od stylu bycia sąsiadów (przenikanie ciepła lub zimna przez ściany sąsiadów oraz koszt jednostki uzależniony od zużycia ciepła przez sąsiadów).

Pozdrawiam CIEPŁO.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

i dobrze , palacy nie patrza na niepalących i palą w obecnosci nie palących , odseparować trucicieli i git jestem najnajbardziej zaaa ! ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

moze. jak np zle zajmowalas/es sie swoim dzieckiem a ono pojdzie do sądu i tak powie to jest duze prawdopodobienstwo ze nie bedziesz mogl/a rzadac jakiejkolwiek pomocy z jego strony w przyszlosci. takze poki jest czas i stary jeszcze ogarnia to prowadz dzieciaka to sadu zedby go nie wykorzystywal w przylosci jako zrodlo dochodow. tak jest bardzo czesto w naszymj swiecie.. przede wszystkim zglos sie do radcy prawnego i ci wszystko wytlumaczy i doradzi. zycze powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

to rob zakupy w jednym sklepie a jak juz sie wybierasz do drugiego to pilnuj co twoje. po to sa paragony ze wrazie sie ktos do ciebie spruje to wyciagasz paragon i mozesz nasrac kasjerce na klate jak sie czepia, a jak sie gubi zakupy to trzeba pilnowac zeby sie nastepnym razem nie zgubilo glowy.. w jakim ty swiecie zyjesz. i nie pisz takich rzeczy na forum bo kazdy wie jak jest i nikt chyba poza toba tak nie robi.. ogarniajcie ludzie...;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

ameryki nie odkryles..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Też byłbym zainteresowany,co za sprzęt i za ile?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

chyba ty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Czy warto??Moim zdaniem nie.
Jeszcze pozna swego.
Nie ma co na siłę uszczęśliwiać koleżanki.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

przy większym przebiegu występuje problem z kołem dwumasowmy a to juz nie przelewki.
Jeżeli nie będziesz robił duzych przebiegów to polecam 2.0 benz. Jak masz jak zrobić jazdę próbną takim autem to się przejedź , dla mnie siedzisko jest troche za krótkie (dla japończyka może ok) po 200km kręgosłup mnie bolał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Dzieki za informacje. Mam na oku 2 egzemplarze tego modelu, oba mają ponad 220 tys km i nie wiem czy nadal warto się takim zainteresować. Wnioskuję z wypowiedzi, że już nie posiadasz avensisa, jeśli można zapytać to dlaczego już go nie masz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

hah login czytaj;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

nie umiem czytac zaledwie dukam

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

przy szkole 4

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Polecam serwis TOYOTA-MARKI k. Warszawy

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

opiekuj sie dobrze szkrabem a na pewno sie odwdzieczy jak dorosnie

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

a niedlugo na drogach :/

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

koty sa jak kobiety, chodza wlasnymi sciezkami :) bez obrazy drogie Panie :).
przykro mi z powodu kota. kiedys mialem pieknego polpersa i mi go ukradli z podworka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

szczepionce psycha siada , wstydzi sie i pierdoli glupoty ,bo chce uwage odwrocic...pochwal sie jaka to ********* **** jestes ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

lfpk proszę o jakieś dane teleadresowe. A tak apropopo to forum jest m. in. po to żeby dzielić się informacjami, ale nie zrozumie tego ten kto traktuje je jako zastępstwo dla kolegów czy też koleżanek, których nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Nie róbcie jaja z powodu, że zagimął kociak. Solidarność forumowiczów - i nie tylko - okaże się, jeśli odnajdziemy zwierzaczka. Nie przez przypadek św, Franciszek z Asyżu umieścił wszystkie stworzenia Boże w szopce bożonarodzeniowej. Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Jesteś, spasiony wieprzu- z którym służby socjalne mają kłopot- żałosny. Przestań pisywać na tym forum, kretynku, ponieważ to nie jest miejsce dla ciebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Koło dwumasowe już nie takie drogie, a serwis masz w Ostroęce bardzo w ojej ocenie porzadny i obsługa kompetentna. Co do cen serwisu to nie ma tragedii. A masz gwrancję na wykonanie i cześci. Mam juz 3 Toycie i przelot 200 220kdo nie jest jej koniec. Auto to jeśli zadbane zrobin napewno jeszcze walnych km

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

w motorze z listopada masz wszystko opisane. pierwsze wypusty nie byly udane,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

U mnie jeszcze nie koniec. F1 2010 + kierownica i sezon trwa :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

mój adres to: esprit123@op.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

gosciu w komisie obok stacji pryma takie cos robi mi rok temu robil i efekt zaje.... lampy so jak nowe , godny polecenia , nowe by mnie kosztowaly duzo duzo wiecej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Piłsudskiego 75;) tel 218 13 89

v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

niech wypisuje co chce a traktowac jakby jej nie bylo!!!!!!!! ZABOLI. wyprowadzily mnie jej wpisy na temat smierci dziecka ---------- o wiele za daleko sie posunela , gdyby zostala skrzywdzona przez zycie ale normalny czlowiek tak nie postepuje jak ona w tym szczegolnym wypadku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Wydaje mi się, że dorosłe dziecko może wystąpić do sądu o pozbawienie rodzica praw rodzicielskich, ale 100%owej pewności nie mam.

Bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego itp udziela Biuro Porad Prawnych przy Szosie Zambrowskiej 1/27
Tel.473-54-98
Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Chinczyk z baru na Giełczynskiej mial taką skórke do sprzedania,mięsko juz zapewne zjedzone,kup sobie nowego kocurka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Fordeo ludzi takich jak ty powinno się izolować a nie dopuszczać do publicznej debaty !

Pamietaj nie czyń bliźniemu co tobie nie miłe !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

do kempa
PzP wchodzi w etap WKL wiec po zdanym PZP dostajesz obiegówkę i działasz po kolei lekarzy a na koniec komisja wydaje decyzję Z lub NZ do służby w Policji.
Pozdrawiam!

v

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Monitoring jest w tym sklepie, ale niestety sięga tylko na półki sklepowe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Witam

Słyszałem że w Łomży postał nowy kinder-klub w stylu starego Metro jaka tam panuje atmosfera ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Witam!

W których lumpeksach najlepiej szukać męskich ubrań? Większość takich sklepów w naszym mieście oferuje głównie ubrania dla Pań a co z nami Panowie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Witam, zamówiliśmy z kolegą dzisiaj pizze z GB to co dostaliśmy to jakiś placek serowy tzn rozpłaszczona buła z serem, nie da się tego jeść czy ktoś jeszcze zauważył jak pogorszyła się tam PIZZA ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

konrad234561@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

no to gdzie ta wodka?

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

po co wy sie tak napinacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

powinienes dostac jeszcze kopa w d.upe od dostawcy

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Imię (nazwa) użytkownika: Wolnomyśliciel
Posty: 5


z pieca spadlas?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Jeszcze nie widziałem takiego który byłby na plusie na maszynach.
Chodzi mi o graczy,z tego co ty piszesz jesteś jednorazowym praktykantem jakich raczej mało więc jak miałeś takiego farta to ciesz się kasa a dalej nie graj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

A tak ogólnie to k.u.r.w.a zima idzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

dzieki hoj :) poprostu chodzi o to ze mieszkamy blisko siebie czasami warto sie wymienic jakimis info. na temat pracy itp :) kazdy sie smieje ze tesco male itp zdjecia wkleil ktos i jaja se robi a rob se czlowieku pokazuje to twoj poziom zawsze te pare osob znajdzie prace a czy z lomzy czy z zambrowa malo mnie to obchodzi wazne ze ktos wogle znajdzie prace. pozdrawiam normalnych forumowiczow :) trzymajcie sie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

Możliwość zaginięcia paczki w firmie kurierskiej to jak 1:100 z pocztą, gdyż łatwo namierzyć w którym miejscu to zrobiono i tylko idiota się na to porywa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kopacz kłamała ws uchodzców???

,

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org