środa, 26 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kupa leni i nierobow w ratuszu

nie slyszlam aby w szpitalach istniala jakas rutyna......? personel szpitalny podchodzi do pacjanta rutynowo czy profesjonalnie?
a moze w czasie , gdy taki pacjent ma ochote zrobic siusiu, pielegniarka spokojnie i z natchnieniem pije kawe po przemeczonej i niewyspanej nocy? a moze po prostu jest zbyt malo zatrudnionych pielegniarek?
a potem bakterie i rozne takie swinstwa zalapane w szpitalach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupa leni i nierobow w ratuszu

Lomza to miasto zlodzieji,barbazyncow,debili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupa leni i nierobow w ratuszu

Skoro jest tak szlachetną kobietą to dlaczego ona chce zdjęcie pierw zobaczyć, a nie Ty jej zdjęcie pokazać jako pierwsza.? To jest ta dobroci kobieta? co chce zdjęcie zobaczyć? Powiedz mi Paula11 jak to jest, przecież wnętrze się liczy, a Ty walczysz o zdjęcia chłopaków...
A moim zdaniem to ten post jest dla jaj i tylko fotki chcesz mieć..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupa leni i nierobow w ratuszu

Najtaniej na rynku kupisz..,

a tak trochę poważniej to może jakiś makro, albo hurtownia większa. Mój znajomy jeździł do makro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupa leni i nierobow w ratuszu

Byłam w sobotę na Izbie przyjęć i o dziwo jestem zadowolona... nie czekałam długo na lekarza, pielęgniarki oraz lekarz bardzo mili aż się zdziwiłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kupa leni i nierobow w ratuszu

Tu fragment:

I nie mówi się ani nie pisze nigdy o tym, ani w talk showach w telewizji, ani w gazetach, że według prawa islamu, Koran zakazuje muzułmanom pod groźbą kary śmierci integracji z niemuzułmańskim krajem. Cytuję Koran - sura 5, wers 51: „O wy, którzy wierzycie! Nie zaprzyjaźniajcie się z chrześcijanami i żydami, którzy są waszymi sąsiadami. Jeśli to zrobicie, to nie jesteście już muzułmanami i będziecie traktowani gorzej niż niewierni.” Panie i panowie, tak ludzie modlą się w meczetach, które są promowane przez wielu polityków

a tu link: http://www.euroislam.pl/index.php/2010/11/wladza-zdradzila-swoj-narod/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org