piątek, 05 lipca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Nie, nie wiem. A muszę wiedzieć wszystko?? :))

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Trza obstawic coś...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

SkatePark to chyba odpada mamy jeden moze jakis wielki basen ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Idź do psychologa.

Via Baltica najkrótszą trasą - to szansa na rozwój Łomży


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

To moze zostawimy rowery w spokoju ?

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Oj Ryskago Bravo

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Damiano to tylko tak sie wydaje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Heh, właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że Ptysiu nie wie co to optymizm, a mimo to bierze udział w dyskuji traktującej o optymiźmie! Znowu was wyrolował :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

ja chce

podeślij na

speed_joy@o2.pl


g00d j0b :]

Każdy, kto twierdzi, że przez ostatnie 10 lat w Polsce nic się nie zmieniło - jest dla mnie totalnym debilem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

tommy nj moze ty podasz swoje pewniaki na dzien dzisiejszy...słyszałem że wyjmujesz 500zł tygodniowo na czysto :) Odp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

w swojej wypowiedzi chcialam zachecic do jakiegos dzialania a nie ponarzekać, w łomży naprawde moze byc fajnie tylko trzeba chcieć i zacząć w końcu coś robić, a mam wrażenie że dla ludzi takich jak my nie robi sie nic (znowu narzekam)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

w swojej wypowiedzi chcialam zachecic do jakiegos dzialania a nie ponarzekać, w łomży naprawde moze byc fajnie tylko trzeba chcieć i zacząć w końcu coś robić, a mam wrażenie że dla ludzi takich jak my nie robi sie nic (znowu narzekam)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Mi też to możesz podesłać, to jest genialne :D, oto mój e-mail: lomza2004@interia.pl Z góry serdeczne dzięki :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Teraz dowiecie się co to ekonomia i algebra

cytat z wielkiego ptysia: "Zm jednej strony dobrze z drugiej nie. Dobra strona to to że masz wejscie na stadion za Darmo,a zła strona bo mają twoje dane jak jest jakaś zamieszka na stadionie to możesz byc podejrzany(a)."

szczegolnie zainteresowalo mnie ostatnie słowo tej wypowiedzi, podejrzany(a)- jak może być dziewczyna podejrzewana jeśli nawet nie ma jej danych w klubie bo nie musi wyrabiać identyfikatora żeby wejść za darmo, a po drugie, kto by podejrzewał dziewczyne za np. wyrwanie krzesełka :)
ptysiu zabójczy jesteś!!! ale + za dłuższą i konstruktywną (chociaż pewnie nie wiesz jeszcz co to znaczy) wypowiedź. :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

maciek :Nie wierzę autorowi tego tematu że nastolatki zostały ukarane mandatem. Za większe wykroczenia policja poucza. W/g mnie jest to zmyślenie dla potrzeb t. Tak właśnie napisałem zostały pouczone,może za bardzo chaotycznie o tym napisałem ,trochę mnie poniosło po rozmowie z dziewczynami bo widziałem ich reakcję ,szanuję pracę ludzi którzy nadstawiają za nas głowę,ale na szacunek trzeba sobie zasłużyć nawet u nastolatków .Maćku Ty jeździsz rowerem ulicą ja nie zawsze , a młodym rowerzystom odradzał bym tego mimo ,że jest to wbrew przepisom.Napisałem o tej całej "interwencji" Policji z nadzieją że może któryś z policjantów to przeczyta i postara się spojrzeć na ten problem z innej strony czyli mojej i sądząc po wypowiedziach jeszcze kilku osób pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Nie wiem czemu, ale od razu w wypowiedziach osoby kryjącej sie pod tajemniczym nickiem Red, wyczułam +polaka+.
Nie mam pojęcia czemu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Red to nie jest Polak ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
A co na to bolszewicki "rząd" ?

Sorki za pomyłke... ale kto wie do czego zdolne sa kobiety :P

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Sugerujesz, że skończyłeś szkołę, tak ?

ja bym najpierw dziabnal sete czystej i spokojnie pomyslal :)

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

ptysiu .......... SUCK ME !!!!!!!!! LOSER BUHAHAHAHAHAHA!!!!!!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

yorker sosnowa 5 lomza os.marija ssija



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Hehehehe Ciekawe co Ptysiu Nato ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Taki sklep, który bierze w rozliczenie używane części najprawdopodobniej później wkłada je do zestawów komputerowych niczego nie świadomych klientów (były już w Łomży takie przypadki). Dobrze radzę - sprzedać tam używane części możecie, ale z kupnem nowego komputera to omijajcie takie sklepy z daleka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Za poparcie dziękuję :) Chociaż wolałbym, żebyś poparł moje pomysły, zamiast mnie (no, ale to są przeca pomysły "poronione") - chętnie posłucham o Twoich :)

Problem jest zawsze ten sam - usługi zdrowotne były przez 50 lat w tym kraju "bezpłatne". Teraz większości wydaje się, że tak jest i było zawsze i wszędzie. Dziwne, bo nie słyszałem. Skutkiem tego są "nie wiadomo skąd" wzięte fortuny lekarzy :) którym wcale tego nie odmawiam, bo "bezpłatność" jest tak samo złudna jak cały socjalizm.

Maćku, różnica między usługami snycerskimi i zdrowotnymi jest taka sama jak między mną i Tobą - czyli duża czy mała?

Jak kogoś nie stać na buty to ich nie ma, proste? Podobnie jest z usługami zdrowotnymi.

A propos ustawy o eutanazji (której jestem przeciwnikiem) - oczywiście, jeżeli wprowadzonoby taką, to trzebaby wycenić tego typu usługę i jeżeli kogoś byłoby na to stać, to czemu nie (mały popyt = wysoka cena).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Strajk służby zdrowia - prawdziwe fakty

Ja tam zdawałam historię, w dawnych czasach, więc miałam egzamin pisemny i ustny. Wiele wiadomości pamiętam do dziś inne wyrzuciłam z pamięci, ale gdybym przysiadł zaraz by mi się przypomniały. Zapewniam dziewczyny, jeśli raz uczyłyście się porządnie to teraz jest to tylko kwestia przypomnienia - dacie sobie rade. pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org