piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Autor: Pluto (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08-11-10 11:41

w sumie oceny sklepów poszły gdzies daleko a tu mamy głupia dyskusję z przygłupkiem o to kto mówi prawdę. Jak ci się nie podoba to sobie zaskarż ta ocenę lub udowodnij ,ze nie jest ona zgodna z prawdą. Ale tego nie uczynisz tylko wolisz zastosowac takie podłe prymitywne metody rzucania oszczerstwami.

Pluto

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Jednak jesteś bezmuzgim palantem :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Hmmm... rozmowa na poziomie Zamiast napisać swoje zdanie i iść do innego sklepu na zakupy to rozkmina na całego widać że jeden osobnik pracuje w owym sklepie a drugi pewnie ma sklepik nie daleko ;)

A co do sklepu LUX to prawda kiedyś kilka lat wcześniej chodziłem tam na zakupy zawsze sam i robiłem większe zakupy do domu i jak przychodziłem to matka miała pretensje że zawsze sam biorę 15 zł - 5 zł z zakupów a to nie była prawda później się okazywało że robili w *** np brałem jogurt to mi 2 razy policzyła albo batona którego nie brałem po-prostu złodziejstwo ale że byłem młodszy i te zakupy były większe to skupiałem się na pakowaniu produktów w torebki bo uprzejma pani wykładała z koszyka i rzucała za siebie raz serek uszkodziła to odniosłem i wziąłem drugi to do mnie przyczepili się że to ja uszkodziłem więc był cyrk nie raz w tym sklepie,co do cen to one były zawsze troszkę droższe nie które produkty ale prawie wszystko było co potrzeba ale pracujące osoby tam wszystkie baby oprócz jednej co stała na sałatkach później- były nie uprzejme i gapiły się na mnie jak na złodzieja jakiegoś dla tego po jakimś czasie nie chodziłem do tego sklepu, a z tym myciem podłogi to też godzina 15 to zamiast w kasie to se pani myje podłogę w całym sklepie a jak przejdziesz to się patrzy jak zombi ^^ jedyne co mi tam się podobało to ten oddzielny dział z gazetami i trunkami wysoko % to zawsze brałem se Komputer Świat GRY np i jak płaciłem to oglądałem jakie są trunki :D i od tamtej pory nie zaglądam do tego sklepu od kilku lat ,się zdarzyło że przechodziłem obok i papierosy miałem kupić to wolałem do kiosku przy przystanku iść i kupić :)

A co do sklepu FENIX nie wiem jak tam panuje atmosfera ale pewnie to samo :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Pluto, szczerze, jesteś arogancki wyzywasz innych, poprawiasz, sam nie zachowujesz zasad interpunkcji i nikt ci tego nie wypomina. Zerknij w lustro. Przyszedłeś tu założyłeś 3 konta żeby oczernić konkurencję W NIEUCZCIWY SPOSÓB, zdemaskowano cię, wiec nie miej pretensji teraz i nie wyzywaj wszytkich w około. Stul ogonek i przestań, naprawdę nikt nie chce czytać tych wyssanych z palca oszczerstw i świństw, bot o nikogo nie bawi już na tym forum, wczoraj idiotka oczerniała dentystkę w sposób godny pożałowania, dziś ktoś sobie upatrzył sklep osiedlowy.

Nie tak się dyskutuje, nie tak się wyraża opinie, nie tak się mi informuje że coś może być nie tak. Niestety - zrobiłeś coś co jest zwykłym chamstwem i na dodatek pouczasz wszytkich w około. Dalej idąc wszyscy którzy nie zgadzają się z Twoją opinia są głupkami półmuzgami debilami etc.

A ja Ci powiem drgoi "nowy" forumowiczu - kłamiesz. I to wystarczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Eee pewnie miał dość jak jego maluchem rozpędzałaś się 13o km/h po Al.Legionów i tyle ;O też bym nie chciał być szalonym samobójcą .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Oby nie pomalowali ich na żółto czerwony ??!! tak jak te nowe w ogole czemu taki kolor ?? przystanki tak samo wszedzie JAGA :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Dlaczego w Lomzy Policja nie lapie zlodzieji,siedza sobie po parkach i handluja narkotykami,kradna,okradaja ludzi.Napadaja rabuja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Chcesz się spotkać w sądzie bo twierdzisz że kłamię mówiąc że założyłeś konto tylko żeby oczernić i pomówić konkurencję? :)

A co z Sanepidem? Inspekcją Handlową? Skoro jesteś taki oburzony dlaczego tam nie napiszesz donosu? Czy nie zgłosisz tego?
Bo wiesz, osoby które mają trochę z internetem wspólnego wiedzą że pełno jest w nim trolli, ludzi zawistnych, wynajętych przez firmy do nieuczciwej propagandy i naprawdę ciężko jest uwierzyć w to co piszesz.

Gdybyś napisał że masz wątpliwości co do tego i tego, i chyba warto uważać na to i na to. A ty wyjeżdżasz z grubej Berty od razu wypisując steki bzdur i fantazji jakich w żadnym sklepie nigdy nie widziałem, o grzaniu chleba na grzejniku i innych, no pomyśl człowieku czy ty jesteś mądry?

Nawet młode pelikany tego nie łykają. Teraz się bronisz, atakujesz wyzywasz. Idź stąd po prostu i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

co nikt nie chce wchodzic pod namiot? juz nie te lata? oczekujemu wygody po przepracowanych latach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

nie bij piany tylko czekam na konkrety !!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

nie bij piany tylko czekam na konkrety !!!!!!!!!!!!!!!


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

wierze w ludzka szczerosc
hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

To jest forum Łomżyńskie a nie Białostockie.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

szczebiotka - ty śmierdząca pizdo , każdy widzi że nie piszesz z Polski , więc nie wtrącaj sie do dyskusji (---.w92-128.abo.wanadoo.fr) - to nie jest adres Polski tylko Francuski

henia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Przyłączam się do jakotako :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

haha jak by sie bal to by nie zaje....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Hej ;D Mam 17 lat i nie wiem gdzie zostanę wpuszczona na dysko w Łomży. Jakieś propozycje? ;DD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Klub Milano Jeziorko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Mówią, że pieniądze nie mogą kupować szczęścia ale wszystko mi jedno. Uwielbiam pieniądze i chciałabym kiedyś usiąść na trawie, spojrzeć w niebo i z czystym sumieniem powiedzieć "Tak jestem cholernie szczęśliwy"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

a mi szczenscie dajo :)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

to ninnby jak tak jak ja, ale lubie miec w domu ladny dywan,i meble, a to kupuje sie za pieniadze, za ciezkie pieniadze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kiedy otrzymamy informację że Marek O. został Dyrektorem MPGKiM

Może kiedyś szczęście mnie dogoni w tym jadowitym pierniczonym życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org