sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zupełnie jak w komuszej partii...

Szczególnie że na takie rzeczy jak "promocja miasta" jest kasa i z tego tytułu można na klub coś przeznaczyć. Bo nikt mi nie powie, że jak ŁKS leje każdego w tej śmiesznej lidze po 7, 8-0, to się o Łomży nie mówi! W tej chwili mamy tylko jeden taki "duży" klub w Łomży, którego mecze może na żywo oglądać na nowym stadionie kilka tysięcy ludzi na raz. Wiele osób z tego forum (Profesor i BRAK NICKA) nie chcą klubu. W czymś On Im przeszkadza, coś im zrobił... pytanie tylko co, skoro tak negatywnie się o Nim wypowiadają i są dla ŁKS-u na NIE! Nie wiem czy fajnie by było, jak by niczego nie było? Rada dla Was panowie/panie, nie chcecie chodzić na mecze - nie chodźcie! Jak nie macie zielonego pojęcia o tym 84-letnim klubie, to się na Jego temat nie wypowiadajcie! Nie Wasza broszka. No chyba że macie w tym jakiś swój prywatny cel, żeby klubowi zaszkodzić, to już inna gadka w innym temacie...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

paplak jak wpadniesz to nie zabijaj tylko zanieś do OKNA ŻYCIA u Sióstr Benedyktynek na Dwornej.
Tam go pokropią woda święconą wypedzą z niego twego złego ducha i przekażą innym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

lauracrow1 napisała "do rozkladania nog to wiedza jak sie zabrac ale po gumki za dyche do apteki to juz nie pomysla co? Takie kobiety nie maja praw, skoro wie, ze od dymania bez zabezpieczenia zachodzi sie w ciaze to albo sie zabezpieczaj albo sie nie dymaj! Proste"

A ja mam pytanie: Czy te dziewczyny same to sobie robią? Czy tylko one maja myśleć o antykoncepcji?

To Twoje myślenie właśnie doprowadza do takich tragedii. Rozkładała nogi sama sobie winna? Ja tak nie myślę. Nie sama sobie i o dziecku nie myśli się w kwestii winy.

Ale dopóki takie osoby jak Ty będą głośniej, co nie znaczy, że mądrzej krzyczały będzie dochodziło do takich tragedii.

Należy zacząć uświadamiać młodych ludzi i nie tak, że dać im prezerwatywy, ale dać im wiedzę o prawdziwej miłości i o darze życia. I przede wszystkim, że nie winę, podkreślam NIE WINĘ, a ODPOWIEDZIALNOŚĆ ponoszą rodzice dziecka, a nie matka, często zastraszona i opuszczona, która w tym wszystkim często jest największą ofiarą.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Śmieszny jesteś gościu. Kto nam daje najsłabszych? Weź rozwiń myśl bo ciekaw jestem? Zresztą to nie zmienia faktu, że w dup...ie byłeś, gów...no widziałeś, bo jak to wcześniej ująłeś - "uraz to mają pilkarzyki owego klubu podczas grania :) Najpeirw trzeba umiec grac , wtedy trzeba finansowac . Niestety ale prawdą jest że macie lepszych kibiców od piłkarzy :)" a nie znałeś nawet wyników osiąganych przez ŁKS w tej rundzie, dopuki ja Tobie ich nie wypisałem, ale teraz wiesz przynajmniej jak gra drużyna z TWOJEGO miasta ;)

Poza tym znowu pokazałeś, że nie znasz tematu, pisząc "Nie bez powodu jesteście w lidze której jestescie", a to dla tego, bo nawet nie wiesz dla czego jesteśmy w tej lidze i nie chodzi o słabą grę, chodzi o inne sprawy - finansowe! Nikt za darmo grać nie przyjdzie. Każdy chciałby ekstraklasy, ale jak ktoś (ja) upomina się o wpisanie ŁKS-u do budżetu, to właśnie taki pajac jak Ty się najwięcej mądrzy! Idź do sklepu na zakupy nie biorąc ze sobą pieniędzy w żadnej postaci (karta, bony, kasa) i wyjdź z pełnymi reklamówami, zobaczymy jaki mądry będziesz! To samo jest z klubami sportowymi, za darmo nikt grać nie będzie, a Ci co będą, to awansów nam nie zrobią, bo lepsi od nich grają w innych klubach, takich gdzie płaci się zawodnikom. Zadziwia mnie to, że Ty i inni tego nie potrafią zrozumieć? Chyba że Ty też za darmo pracujesz i dajesz z siebie 100%, bo kochasz swoją pracę, to OK. masz powody pisać, że kasa dla ŁKS-u się nie należy, bo można tak samo wszystko robić tyle że za darmo!
Ludzie MYŚLTA - to nie boli, albo dajcie znać jak tworzyć, robić cokolwiek czy żyć bez pieniędzy, bo ja też bym tak chciał zachować wszystkie dotychczasowe swoje standardy nie wydając ani grosza...

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Zdecydowanie J. Szelengowicz-Zawadzka, Elmed, Kazańska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

alo ! Jasiu normalnie pisze :D BRAWO ! :D

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Marta :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

A może początkującego na elektro-akustyku.? hehe

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Tym razem:


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

w styczniu roku 20XX

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Witam
Proponuje Tip Top na Sikorskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Podaj adres, wpadniemy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Ty jesteś naturalnie głupia czy Ci za to płacą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

jeśli zamówisz na allegro to w Łomży odbierzesz je od listonosza :D

< wieczne im odpoczywanie >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

west , to nie na temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

to i tak dobrze, ja nigdy na przykład nie zacząłem......;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

hahah , ale w pieknym spoleczenstwie zyjecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

A pamiętacie te stare zeszyty w szaroburych, brązowych lub brzydkozielonych okładkach? Na niektórych chociaż jakieś budynki były narysowane. I nagle w sklepach pojawiają się niesamowicie kolorowe kajety z postaciami z popularnych bajek. Niby drobiazg, ale jak cieszył!
A później było zbieranie karteczek z kolorowych notesów i łażenie po szkolnych korytarzach (latem po całym osiedlu), byle wymienić się z kimś i dorzucić nowe do kolekcji. Kto z Was zbierał karteczki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Jak w temacie. Gdzie jest największy w Łomży wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

Autor: franio30 (---.ip.netia.com.pl)
Data: 26-10-10 12:00

Autor: Marta03 (---.elomza.pl)
Data: 26-10-10 11:22

uświadomcie to sobie faceci, że Wy też macie w tym DUŻY wkład.



rozmiar wkładu podobno nie ma znaczenia. ;]



podobno nie, ale nie o to mi chodziło :) nie łap za słówka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zupełnie jak w komuszej partii...

widziałem kiedyś w m1 w wawie dokładnie chodzio o ikee kosztował 260 zł a taki sam w łomzy kosztował 420 więc sam wybierz

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org