sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

w Kupiskach jest kobieta, która zajmuję się takimi rzeczami ale nie znam adresu i namiarów, wiem też że w kolnie jest taka osoba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

więc lomza23 mozesz smiało finansowac swoj lks z wlasnej kieszeni. Nikt nie bedzie jego finansował bo wie ze to strata pieniędzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

haha a mnie śmieszy te ich budowle ŁSM jeden kloc postawili przy nowym basenie teraz na alejkach postawią to wogole nie będzie gdzie się ruszyć no ocipieli poprostu :|

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Witam,może ktoś z was ma problem z kurzajkami więc mam skuteczny sposób na te dziadostwo.Cytrynę kroimy na małe kawałeczki, wielkością odpowiadające kurzajce. Wrzucamy do szklaneczki i zalewamy octem. Odstawiamy na noc. Rano odławiamy kawałki cytryny, delikatnie przykładamy w miejsce kurzajki i zaklejamy plasterkiem. Okład zmieniamy kilka razy dziennie, dodatkowo stosujemy także na noc. Ja pierwszy okład założyłem na noc,rano po przebudzeniu zdjąłem plaster i zobaczyłem że kurzajka jest czarna od środka i że korzenie zostały skutecznie wypalone.Obecnie mija 4 dzień mojej kuracji i kurzajka wygląda na przygotowującą się do kapitulacji.Jest o wiele mniejsza i wyraźnie odłącza się od zdrowej tkanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

można sprawdzic, ale jak jestes mało zaradnny, to gówno sprawdzisz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

na wikendzie bawilem sie i bylo nie zle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

a ja polecam .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

3 - 5 dni, nie więcej. Dosyć sprawnie to idzie :) Ale dostaniesz je po uiszczeniu 84zł w urzędzie miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

a ja panu profesorowi radzę dowiedzieć się skąd biorą się kurzajki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

napewno bede musial naprawic za wlasne pieniazki . :(
;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Tradycja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

No ŁKS dobrze daje rade :D Prawie jak Chelsea w Angielskiej Premier League tylko że nasz liga to jest najsłabsza nie chce nic mówić ale jak będzie awans to trafią na lepsze drużyny od siebie i wtedy potrzebna jest kasa na zawodników na inne potrzebne rzeczy do grania w noge dla tego miasto powinno się dofinansować do klubu jeśli nie ma zamiaru to na ki * ten stadion ? te oświetlenie te boiska treningowe i wydawana kasa jak klubu nie będzie ? jeśli się robi A to trzeba zrobić B w tym przypadku dać kase na stadion i na klub a na resztę również się znajdzie kasa ale trzeba szukać i rozważnie podejmować decyzje żeby miasto nie traciło zamiast dawać kase typowi co z wieżo ciśnień nie potrafił nic zrobić przez 2 lata to coś nie hallo i dać to kase klubowi a dokładnie młodzikom którzy jakoś pokazują że te miasto jest i żyje .


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

wiesz ja to czy siedze w astrze czy w vectrze czy w corsie to eoznicy nie odczuwam hehehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

A w jakim wieku ma być ten wokalista??? ja mam 8-latka ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Skuteczny jest też Brodacid, polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Witam,

Poszukuję w Łomży wypożyczalni strojów np. karnawałowych.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Więc nie wiem czemu pisałeś o łażeniu po brudach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Nikola

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

NATYCHMIAST!!!! autora tego tematu do sądu.Niech ma nauczke na całe zycie,że osobiste tematy załatwia sie w cztery oczy,a nie forum i znazwiskami
Ja bym ta zrobił NATYCHMIAST!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

Pozatym nie straszcie jej sądem bo przed każdym będzie usprawiedliwiona ponieważ znieczulenie zadziałało z opóżnienie i najpierw bardzo bolało a póżniej odjeło jej głowę jak to się mówi.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczeże na kogo głosujemy Łomżyniacy

w jakim terminie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org