sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Średniowieczne relikwie

Kto w Łomży nabija zatrzaski lub napy np. do spodni. Proszę o adres.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

jaki trzeba mic skur... charakter zeby w ten sposob obsmarowywac ludzi na forum?nie chciala jasnie pani podac?trzeba bylo stanowczo sie tego domagac a nie spizdzic sie i wyjsc a teraz plakac.pracownika prosi sie o nr. do szefa, dzwoni sie i prosi go zeby przyjechal i nas obsluzyl(gwarantuje ze ja bym przyjechal).chyba ze opisana sytuacja wygladala troche inaczej i jest to tylko zwykle skur... ze strony ktostam301.zajmuje sie handlem i nie wyobrazam sobie takich sytuacji, moze niektorzy sa po prostu zbyt skupieni na wlasnej osobie i wydaje im sie ze wszystko kreci sie wokol nich.troche szacunku dla innych.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Poziom wzrasta,dobrze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

kaligulik trudno się z Tobą nie zgodzić.
Abstrahując od tematu. Nawet gdyby autorka postu pisała bezosobowo od razu wiadomo, że to pisała kobieta. Dziwna zależność jeśli chodzi o tego typu tematy :) Brakuje już tylko żon/mężów skarżących się jak to im źle w związku albo na brak zaspokojenia przez partnera. Ja głupi zawsze myślałem, że to ludzie z naprawdę dużych miast są złośliwi i mściwi, a tu proszę. Jakaś osoba z innego miasta, czytając tylko to nasze "forum", bez trudu mogłaby uznać nasze miasteczko za stolicę debilizmu. Proponuję w każdym sklepie, salonie, punkcie umieścić skrzynkę dla klientów oraz podpisać ją "Uprzejmie donoszę".
Zawsze wtedy niewyżyty lub sfrustrowany klient mógłby dać upust swoim zmartwieniom i zje*ać kogoś. A co! Niech poczuje się lepiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

no oczywiscie trzeba miec ubezpieczenie, ktore dostajemy w pracy na normalny etat. W Polsce na czarno tez nie jest kolorowo ale wg mnie gorzej niz tam. Berry w stanach bylem ;) urodzilem sie tam ;) oczywiscie wszedzie jest roznie no ale co do czystosci Berry to kategorycznie sie nie zgadzam, amerykanie papierka od batonika nie wyrzuca na chodnik a gdy znajdzie sie taki brudas mandacik dostaje taki ze mu sie odechciewa, surowo ale czysto.Oczywiscie jak wszedzie sa wyjatki, tam gdzie glownie imigranci tam i syf, tam gdzie wiekszosc amerykanow tam jest spokoj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

ja ostatnio robiłam to u krawca na Małachowskiego, obok sklepu z tkaninami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

nie wiem ktora odpowiedz jest poprawna :(


http://www.eamobileclub.com/BrainTestPL_MO/tabid/337/Default.aspx?qnum=9&cor=554&ans=1&campaign=SMS_GRY%20TI&corans=22



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Pamiętaj Google nie ma wakacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

jak to jest na tym forum że moderator jest niewidoczny i nieznany. Na innych forach admin jest przedstawiany i jest do niego ciągły dostęp.Jestem dłuższy czas na Digart i tu każdego dnia jeśli moderatorzy się zmieniają są przedstawieni i jest z nimi kontakt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

na BRONX to widzialem jak garbage przez okno wala bo sie nie chce im schodzic a ten o papierkach od BATONIKA AGHAHAHAHAHAHAHAAHAHA gdzie ty sie uchowales chyba gdzies na redneckowie to i batonikow i papierkow nie ma AHAHAHAHAA

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

hehe, Kodeks pracy z alt 70-tych.
No przeca "wolna sobota".

Listonosze też nie chodzą, jeno dlaczego k..rwa przychodzą do mnie zawsze o 11.00, skoro ja pracuję? Hę, bo "Kodeks pracy" i taki pan listonosz, czy inny szambonurek ma "wolną sobotę"...

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Witam, czy oruentuje się ktoś, gdzie w Łomży można kupić wizjer do drzwi, mianowicie chodzi mi o taki większy z możliwością rozkręcenia go-potrzebna mi tylko większa soczewka. może ma ktos na zbyciu i chcialby sie pozbyc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

mozna juz rejestrowac, albo to obejsc;p wystarczy zarejestrowac anglika np we francji, a potem w polsce, bo niby robia opor z bezposrednio rejestracja anglika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

ok 17.30 moze pare minut pozniej , o 18 wyszedlem ze sklepu .Uszodzen raczej nie da sie ukryc , ja mam zarysowany tylny błotnik i popętany zderzak , i granatowy lakier który pozostał po sprawcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Chcę ostrzec wszystkich przed korzystaniem z ''usług" tej "dentystki" E.Szostakowskiej-Choromańskiej ta kobieta nie ma pojęcia o stomatologii,leczeniu zębów potrafi tylko uszkodzić wiedza jej to dno i wodorosty.Poza tym jest zarozumiała,chamska i głupio mądra,a co najważniejsze nie potrafi wyleczyć zębów.Ostrzegam wszystkich co muszą wyleczyć profesjonalnie zęby.E.Szostakowska-Choromańska nie ma pojęcia o profesjonalnym leczeniu zębów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Do kolegi Radoslaw84tbg. Również mam tam przydział. Jeśli chcesz napisz to się jakoś zgadamy. GG 16198707. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

mmm...desery truskawkowe pycha!:) chociaz to byly zwykle truskawki zmiksowane z cukrem i zamrozone:) tak turbo bylo "rakotworcze":D I tak kazdy kupowal tak jak te pierwsze lizaki truskawkowe z guma do rzucia.Pamietam tez jak matula kupowala krowki na szyszki....pychotka :p
Albo przed szkola (1) skakalismy po murkach (tych siedzeniach) albo chodzilismy po ogrodzeniu wokolo szkoly :) A i goraczke na tiki tiki pamietam czy jak sie te kulki tam nazywaly co obijaly nam nadgarstki?;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

PS. Zakładasz login tylko po to, żeby kogoś obrazić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

Autor: Milena_ (---.centertel.pl)
Data: 24-10-10 13:18

Widać jak zacofani i beznadziejni są ludzie w Łomży.Szkoda mi was.A i jeszcze jedno żeby każdemu z wyżej podpisanych wypadły zęby


Mam nadzieję, że poczucie humoru Cię nie opuści również na sali sądowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Średniowieczne relikwie

pewnie tak ale to nawet lepiej że jesteśmy sami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org