sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawurowa kampania Dudy w Anglii

http://www.maciejskretek.ginweb.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

ŁSM 50,5 m2 Kresek 20,5 250zl. zwrotu. Dziwne co? Zapraszam do wątku "rozliczenie podzielników ciepła" tych którzy chca zdjąc podzielniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

nie no dobrze ejzde tylko w tym samochodzie w ogole predkosci nie czuc lekko depniesz i 100 jechalem w granicach 60-70\

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

jak facet odczytywał podzielniki to nic nie mówiłem ale potem wyjąłem szkło powiększające i zażyczyłem sobie ponowne odczytanie. Dzięki powiększeniu uzyskałem kilka kresek mniej. Ten system to jest lipa i jednym z większych przekrętów w ciepłownictwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

Na ten tuz przy szpitalu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

to samo jest w stanach chinczyki maja taki bar stoi szwedzki stol chodzisz i jesz do woli a dania na cieplo sa na biezaco podgrzewane i najesz sie za grosze . Ja popieram otworzenie baru takiego typu tylko kto sie na to porwie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

a tak wogóle to handel na rynku jest jeszcze opłacalny?? usmarkać się na zimnie i utargować 200zł, z tego 30% do kieszeni - to średnio optymistyczna wizja na nadchodzące dni..

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

ja tez nie wiem ktore dzialaja a ktore nie, ale zawsze zwalniam tam gdzie radary:) i jakos do tej pory mi sie udalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

hm... nie doslownie to Ty siedzialas w USA ? i masz taki rozowy stroj na motor ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

W SKLEPIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

moze w ogrodniczym?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

pewnie ile by wlazlo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

to jest nazwa gminy na podlasiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

A i jeszcze jedna rzecz, na początku ktoś napisał, że niech rodzice sami oglądają głowy a nie panie publicznie. Niestety to nie taka prosta sprawa, bo co z tego, że ja oglądam itd i kilku innych rodziców, jak są tacy co nie oglądają i pewnie nawet nie wiedzą, że ich dziecko może mieć wszawicę. A tak jak raz w tygodniu panie przejrzą dzieciom główki dowiedzą się o problemie wszyscy "zainteresowani" rodzice. Wtedy jest o wiele lepiej z tym walczyć.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawurowa kampania Dudy w Anglii

i dobrze jej tak niech zdycha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org