sobota, 28 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

najlepiej o 16

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Ja ostatnio kupiłam dla swojej teściowej taki fajny stojak na wino i była zachwycona :) http://www.takapaka.pl/Produkt/605/lancuch_na_butelke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Czyje, albo czego mamy dziś święto? Czy nauczyciele powinni mieć swój dzień do świętowania, czy tez celebracji wymaga branża edukacyjna ze względu na swoją szczególną rolę? Górnicy mają Św. Barbarę, kierowcy Krzysztofa....jakiego patrona mają nauczyciele? Czy może nim być Janusz Korczak?






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Dzien wolny dzieś, jutro akademie, więc też dzień wolny:)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

dla mnie przeglądanie głowy dziecka to normalna rzecz, tak samo jak przeglądanie czy nie ma kleszcza Panie w przedszkolach wiedzą że jest to skupisko dzieci jeśli mają jakieś wątpliwości to powinny raz w tyg przeglądać głowy dzieciom bądż powinna być wyznaczona jedna osoba która się tym będzie zajmować.

Więc "Brzeczyszczykiewicz" nie pisz takich czy pamiętam takie rzeczy za czasów podstawówki bo nie pamiętam nigdy nie spotkałam sie z takim problemem a u mnie w domu to jeśl mchodzi o0 higienę to była przestrzegana na pierwszym miejscu !!!!
wszystko zależy od czlkowieka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

szkolatanca z tym gangiem hehe to popieram :) he sprobuje ciekawe moze jakims trafem zdam:) ale teraz to juz chyba nie jedynie tylko na wiosne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

no fajnie widac Łomże tylko ciezko tam wjechac bo bloto straszne jak po deszczu i dziury :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Jak są w 15 to moze juz wyszły poza grupę, teraz wtrzeba sprawdzać w całym przedszkolu.
Przyznaję, że o wszach w szkole i przedszkolach dłuuuuuuuuuugo była cisza. Może sie poprostu nie mówiło o tym. Ale to tak jak z innymi pasożytami. Znajomi zapobiegawczo robią teraz na jesieni, dziecku po letnich zabawach w piaskownicy wyniki z kału. W piaskownicach przez "odpowiedzialność dorosłych" mających psy, które strają w piasek - można załapać wszystko! Niestety. Trzeba być czujnym.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Z tym to trochę problem. Chętnie internetowo udzielam wyjaśnień (międzi innymi razem z innymi na żabiance). Ale spotkać się nie dam rady, bo.... mieszkam w Szczecinie (po prostu wnerwia mnie bezczelność zarządów spółdzielni itp. i walczę z tym). Po drugie sprawę w sądzie mam hm... od 5 lat. Adwokat strony przeciwnej tak miesza, że 5 razy sąd wzywał mnie do podania wartości przedmiotu sporu, a 4 razy do przysłania odpisu załączników. Za każdym razem dosyłaliśmy im, a za moment kolejne pismo, "pod groźbą odrzucenia pozwu proszę podać wartość przedmiotu sporu". Gdzie są te dokumenty?? Na bank idę, że wynoszą z sądu. Dlatego już nic do sądu nie piszę tylko czekam, aż zarząd mnie da sądu poda. Zarząd to mocno dziwi się, że ja kiedyś reklamację składałam:" pani składała wogóle jakąś reklamację? Coś się pani pomyliło". Normalnie zdębiałam. Nektórzy jak widzą, że tyle lat walczymy to odpuszczają. Wolą robić dopłaty. A lobby podzielnikowemu właśnie o to chodzi. Mnie czas walki nie zraża, bo wiem, że siedząc bezczynine pozwalam, by robiono ze mnie głupka. A całe życie napychać kabzy cwaniakom (bo za rozliczenia podzielnikowe się placi) nie zamierzam. No i marzy się mi abyśmy wreszcie wyszli z komuny, bo to co się dzieje w spółdzielniach, sądach itp. zakrawa na paranoję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAA



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

O przepraszam pfofciu ja mam 13:):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Zobacz jak się zbierają żeby nas zobaczyć :):):)

Aż im ozory wiszą do kolan :):):):) jak wygłoddzonym kundlom :):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

kup jej szczote na kiju a gdy bedzie zamiatala nia to sie zapytaj mama zamiata czy chce odleciec? bedzie ubaw hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

poniedziałek 8 rano? No nie wiem czy to nie będzie ruchu juz lepiej na 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

jA RÓWNIEŻ POLECAM PANA wĄDOŁOWSKIEGO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

ale ja jestem tylko Twoja!! Twoja na wieki



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

szkolatanca przyznam widziałem Cię tylko raz i musze przyznać ,że to był miły widok.Pierwsza dziewczyna na motorze ,która zrobiła na mnie jakiekolwiek wrażenie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Thomas przyznaj,że bardziej spodobał Ci się Eweliny motor...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

Mamy kilka kobitek na forum ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

zaraz zwymiotuje :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

oprocz wawy i bialego ?a co z nimi jest nie tak ? mi sie dobrze jezdzi . w bialym szybciej dojade dgzies niz w lomzy bo tam choc seicento to malo silnik nie wyskoczy z pod maski ale gosciuwa cisnie zeby nikt nie trabil a u nas 3 litrowe diesle sie rozpedzaja 2 minuty do 50

Borys-50

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

jeszcze tego tylko brakuje i tak bieda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

michalina gumka ci pękła :):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

może wybiera się ktoś do sanatorium "Wital"bym sie dołączył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

a sledczego boli ze jest dupo nie kierofco i na niego trombio ;))))))))


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plują nam w twarz a Nie-rząd milczy !!!!

od rana w tym miejscu nie był aktywny

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org