piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Media sprzedają kłamstwa....

Witam.
Mam pytanie, do jakiej pojemności silnika nie trzeba mieć prawka na motor ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Podjebałeś obywatela, urzędnika państwowego, listonosza, mężczyznę, ojca, męża, brata, syna...podjebałeś...podjebałeś.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

zaznaczyłeś ?
chyba moczem na śniegu w ostatnią wigilię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Autor: jawiemonawie (---.internetia.net.pl)
Data: 07-10-10 20:05

Podjebałeś obywatela, urzędnika państwowego, listonosza, mężczyznę, ojca, męża, brata, syna...podjebałeś...podjebałeś.




to poczta polska nieudolnie próbuje podjebać DHLa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Proste :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Kup kamerton i sama nastroj, Jeżeli nie potrafisz, to znaczy, że słoń Ci uszy podeptał i gitara niepotrzebna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

cezar1-
Nie wiem o co ci chodzi, przeciez po wzieciu gitary do reki odrazu sie grac nie naucze co?
Tak samo ze strojeniem
Chyba ze ty jestes taki utalentowany..-.-

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Na giełdzie w Białym 20 zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

a gdzie jest relax cafe i kafeteria?podpowie ktos?
co do vanilla cafe w centrum 4plus to rzeczywiscie kawa jest beznadziejna,a wiem co mowie bo pilem ja tam kilka razy i za kazdym razem mnie nie przekonala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

w biedronce promocja na jajka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Hmm a moze tak naukowo podejsc do tematu, czyli po co nam włochy pod pachamyyyyy i na ptaszku czy muszelce... otuż teorie sa różne, tak do końca niewiado do czego służą, ale...
Jedna teoryjaa mówi ze włochy w tych miejscach słożą do niczego innego jak do roznoszenia freomonów czyli lotnych substancji chemicznych majacych na celu zwabienie partnerki lub partnera, zalezne od upodoban:) nom ale to bardzo bardzo dawno temu, obecnie jedak w XXI wieku sa chyba lepsze lotne substancje niz wlasny freomon...
Druga teoria mówi ze włochy w tych miejscach słóżą do lepszej wentylacji tych miejsc, jednym słowem żeby sie nieopażyło to i owo... jednak to tez bardzo bardzo dawno temu, obecnie chyba każdy używa mydła, wody itp..

Tak wiec, PO CO i KOMU wlochyyyy w tych miejscach? Odpowiedzcie sobie sami...


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Do Famy - mnie ten pan też obraził i jeśli nadal bedzie kogoś obrażał, chętnie pomogę dotrzeć do jego szefów, ciekawe jakie będą mieli zdanie o takim współpracowniku...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

168 zlota piatka zlota czworka i contra wymiataka...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Media sprzedają kłamstwa....

Głosu niestety nie mam ;p


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org