wtorek, 24 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

Ile razy mam Ci powtarzać, żebyś zaczęła myśleć? Czy ja mówię, że narkotyki to samo zdrowie?
Napisałem, że marihuana jest zdrowsza od narkotyków, legalnego i tak powszechnego alkoholu jak i od papierosów. Do tego pomaga na wiele dolegliwości. To Ty tutaj należysz do tępej masy. Twoje wypowiedzi, można nazwać tępymi i krzywymi strzałami, bo lecą, ale w ogóle w innym kierunku i nie trafiają w cel, nie wbijają się nigdzie, bo są...tępe. Jeszcze troszeczkę, a zaczną działać jak bumerang, bo nie wiem czy czujesz, ale spadają blisko Ciebie. Pogrążasz siebie sama w oczach ludzi, mądrzejszych od Ciebie.

Jesteś bardzo tępo myślącą osobą.

Po co piszesz wielkimi literami w tym wątku? Boisz się, że ktoś przeoczy te bzdury? Chcesz nadrobić mierną treścią?

I jeszcze: nietolerancja ogromna bije od Ciebie....to mało powiedziane biorąc pod uwagę Twoje wspominanie o Syberii, kamieniołomach- to praktyki mrocznych i tyrańskich umysłów. Np. Stalina. Popierasz go? Bardzo możliwe, że wywiózł kogoś z Twojej rodziny albo rodziny Twojej znajomej, a Ty pieprzysz o Syberii. Szanuj się, może jeszcze ktoś będzie Ciebie szanował w Tym Twoim smutnych, zakłamanym i niekonsekwentnie przeżywanym życiu tępa strzało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

Fajne dupy? Najlepsza pani Ania - szalona 50tka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

a wy co sloleczniaki spac po nocach nie mozecie czy sasiadow podgladacie? kazdy orze ja moze, takie czasy taka wladza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

Tylko, po co mi Ty taki zużyty i to przez cały dzień? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

zużyty ? :p

PS: dlaczego Ty jeszcze nie śpisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szczyt hipokryzji co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie w wydaniu Czerwonego

to jest nr do złotego smoka 86 211 12 00

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org