niedziela, 29 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Starosta p.Mioduszewski?

priorytetem pewnie ze żdązy gdybys wczoraj zamówiła. A jak jeszcze nic nie kupilas dogadaj sie ze sprzedającym, dzis wysle paczke a na sobote rano będzie napewno.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

w ogrodniczym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

malutka zdjecia juz poszly... prosze o odzew bo troche mi sie spieszy a w lomzy jestem tylko do niedzieli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

Rzeczywiście jest taki program, ale działa na starszych wersjach Gadu-Gadu. Jest również program, który działa w nowszych wersjach gadu, ale osoba atakująca musi być w tej samej sieci LAN, lub musiał poznać hasło.

Cytat:

co do gg to wierze, bo przecież hasło też można jakoś rozszyfrować ale co do reszty to myślę, że to tylko strachy na lachy :)


http://szkolahakerow.pl/index.php?what=film Tu masz krok po kroku jak można przechwytywać zdjęcia, maile, hasła, w locie edytować treści rozmów gg itd w sieci LAN.

Uruchomienie już samej tej aplikacji http://www.dobreprogramy.pl/Wireshark,Program,Windows,13025.html może dać zaskakujące rezultaty w sieci LAN ;-)

Się pewnie ten ktoś naczytał w/w szkoły hakerów, czy coś i teraz się bawi. Ale są sposoby na takich "podglądaczy" ;-)


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

hehe nie dziękuję, nawet wchodzić nie chcę, bo będzie kusiło.

napewno są, ale skoro ona sama odpuszcza to ja tym bardziej. heh chyba, że jeszcze coś mnie zaniepokoi. i stwierdzę, że coś się dzieje

hmm kxxn czy Ty za wiele przypadkiem nie wiesz?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

dzis na nk jest texas ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

na stronie chyba jest jakis nr tel. a jak nie to wez wyszukaj w google i zadzwon, bo szkola istnieje, ale najlepiej bedzie jak zadzwonisz, albo przejdz sie tam do nich na Reymonta 4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

Najwięcej się udzielam, bo jestem tym mocno zainteresowany i działam w PSdPN, czyli Polskiej Sieci ds. Polityki Narkotykowej.

Do wypowiedzi Profesora ciężko się odnieść, bo napisał tylko coś o jakimś gimnazjum- bardzo niski poziom.

VX nie pozjadałem wszystkich rozumów,ale lubię zjadać prawdziwe i wiarygodne informacje. Nasza organizacja zbiera materiały, np. badania naukowe sama, nieprzefiltrowane przez żadne media.

Czy Ty właśnie zdecydowałeś się na podważenie mądrości wybitnych naukowców z różnych dziedzin nauki poprzez tą mierną próbę zdyskredytowania raportu WHO - Światowej Organizacji Zdrowia, organizacji działającej w ramach ONZ ?

Często odwiedzam, wraz ze znajomym, dziennikarzem monary i ośrodki odwykowe w całej Polsce. Rozmawiamy na temat marihuany, głównie poruszamy ten temat. Poczytaj gazetę, do której link tu wrzuciłem.
Opinie na jej temat wśród pacjentów placówek odwykowych są takie:

"Wszystko zaczęło się od alkoholu..." Większość z nich uważa marihuanę za nieszkodliwą i nie zamierza z niej rezygnować po wyjściu, ma im ona dać siłę aby nie sięgnąć po inne narkotyki, przez które tu są i oczywiście po alkohol.

Słuchaj, ja widzę swoich dawnych znajomych jak stoją pod Kauflandem i pytają czy nie odprowadzić wózka, bo zbierają drobne na wino. Są opuchnięci i brudni. Państwo im na to pozwoliło

BEZ ŻADNEJ KAMPANII informującej o tym co może spotkać człowieka po nadużywaniu alkoholu. Napisali tylko "Alkohol szkodzi zdrowiu"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

jest podobny sklep na ul. Wojska Polskiego nr nie pamiętam ale jest on na przeciwko sklepu czarny kot tam gdzie robią pieczątki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

ford mustang gt cobra cabrio czerwony ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

nie ja wioze Panne młodą a Ty pana młodego:D i tak bedzie lepiej:) kobieta niech kobietki wiezie;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

ok tylko nie zapomnij o mnie ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

ok ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

Gdyby właścicielowi KAFETERII zależało na jakości świadczonych usług, to dawno zainteresowałby się tym, co dzieje się w jego lokalu. Porozmawiałby z klientami pod kątem jakości świadczonych usług przez jego firmę. Skoro proceder obrażania klienta "kwitnie" od dawna, to znaczy, że osoba właśnie tak zachowująca się (nieważne czy jest właścicielem, czy pracownikiem) ma na to przyzwolenie. Pracujący tam personel, też nie jest bez winy, bo nie próbował powstrzymać napastnika, ani też nie czuł potrzeby potrzeby przeproszenia sponiewieranej klientki. Przykro, że usługi w naszym mieście świadczone są na tak niskim poziomie. :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

znane nie od dziś że tylko nieliczni sie tam dostają....reszte dopowiedz sobie sam!!!
a Ci co już tam pracują wolą nie mówić kto z ich znajomych bądz rodziny tam pracuję-pełna dyskrecja!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

prosiłbym o zdjęcia na e-maila tego pieska ;) : sempek1222@o2.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

www.wiejskitjuning.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

u mnie jest ciepło w bloku, nie narzekam:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

po co mi tyle pieniędzy , wystarczy mi tyle aby dobrze żyć a reszta wolę dac ludziom aby chociaż w ten spsób poczuli się choc przez chwile bardziej szczęsliwi. I to jest dopiero satysfakcja dobrze zainwestowanej kasy. Nigdy bym nie czuł się dobrze mając kupe kasy a obok nie przewijaliby się ludzie którym na życie nie starcza albo nie maja na lekarstwa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

hce bana ,TAK ZDECYDOWALY OBYWATELE FORUM !!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

własnie, znalazł sie??

Szanujmy się nawzajem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Starosta p.Mioduszewski?

Mam okazje kupic pare rzeczy na Ebay.com co byscie doradzili zeby mozna bylo na tym zarobic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org