piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
fajna ta nowa rada

Czy jest jeszcze ktoś, kto chciałby na tym forum docenić łomżyńską obsługę? Myślę, iż wkrótce można będzie zrobić podsumowanie i zakończyć ranking.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

AFMF czyli jaki koszt lapowy ?
potrzebny jest tam paszport czy normalnie na dowód można ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

Nie wierzę, ze ktoś ze straży miejskiej mógłby coś takiego powiedzieć, że uśpią po dwóch dniach psa. To już twój wymysł. Oni znają przepisy z ustawy o ochronie i zwierząt i w Łomży jest schronisko gdzie trafiają bezdomne psiaki i tam w spokoju żyją.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

to gra xD jaja se z Ciebie robi, nie wiem wgl po co on tu zbedne komentarze pisze ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

właśnie nie bardzo, trochę poczytałem forum różnych wilkiki na YT o tym ale to tam nic jasnego za bardzo nie ma;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

siema! do ktorej dzis basen otwarty :>?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

Szukam osoby ktora wykona tapicerke drzwi. Czy znacie kogos kto moglby sie tym zajac? Czy wiecie gdzie oferowane sa takie uslugi? Chodzi mi o konkretne informacje lub namiary. Dzwonilam do kilku zakladow tapicerskich lecz niestety nie zajmuja sie tym i nie sa w stanie tego wykonac. Z gory dziekuje.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

Kiedyś robiła to firma od żaluzji P. Twardowskiego z siedzibą na tyłach ABC. Może i dalej tym się zajmują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

ja tam bylem ostatnio straszne kije krzywe maja bo w rzadnabile celnac nie mogłem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

hehe i wjazd za 5pln :)








Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

Emi, najwcześniejszy autobus z Wawy do Łomży odjeżdża o 6 rano, bodajże z Dworca Zachodniego



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: fajna ta nowa rada

w dzisiejszych czasach gdzie na porzadku dziennym jest swoboda obyczajow -te slowo ma swoj odpowiednik w tego typu szopkach

http://www.voyonsvoir.fr/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org