poniedziałek, 23 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rydzykowi nie po drodze z PiS

No co ma dziewczyna rację.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

haha dobre - wyprostowal kregoslup, ze tez ludzie w to wierza....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Wytrzeżwiałka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Sklep Farmer :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Rozwiązanie potyczek językowych:)
Kołdun - mały lub średniej wielkości pieróg, robiony z mąki dobrej jakości, jajek i drożdży piekarskich lub piwnych, rozrobionych ciepłym mlekiem z odrobiną cukru. Tradycyjna potrawa kuchni litewskiej oraz kuchni białoruskiej.

Często są one nadziewane rozmaitymi farszami. Najczęstszymi farszami są : mięso, cebula i grzyby, a także ser żółty. Są pieczone wyłącznie w piecu lub piekarniku, gdyż gotowane rozpadają się. Odmianą kołdunów są mniejsze od nich kołdunki.

źródło- wikipedia.
Właśnie, ja całe życie słyszałam i mówiłam "kołdun". kAłdun brzmi dość dziwnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

gimp, photo space


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych - Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

GIMP jest jest darmowy ale cholernie trudny, przynajmniej taka była wersja z której korzystałem.


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/czeczen-chcia-zabic-polskiego-szefa_118191.html

Jaki pracodawca jest na tyle głupi, żeby zatrudniać Czeczena ? - przecież wiadomo, że to agresywni i leniwi ludzie.

Pięć razy dziennie muszą się modlić , szefem nie może być kobieta, a najlepiej, żeby szefem nie był ateista czy Chrześcijanin - tylko Muzułmanin. Stawka dzienna dwa razy wyższa niż zasiłek, przerwy w dowolnym momencie, jedzenie hallal i wtedy szanowny Czeczen może poszedłby do roboty.

Czeczeni popełniają strasznie dużo przestępstw, mimo, że jest ich stosunkowo mało.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Picasa2 , glitery,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

PhotoFunia

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

jeszcze imikimi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

chyba 80......

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

photo filtre . : ) oraz photo brush 5
pobierz i jesli bedzisz potrzebował/a pomocy napisz pod tym postem:) oczywiscie pomogę:)
w photo brush od razu mówie jest wiecej funkcji . oczywiscie programy za free . ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

W okolicach łomży bez szans kupujemy na giełdzie kwiatowej w Warszawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Witam we wrześniu kończy mi się internet.Zastanawiałem się głównie nad netią.Jaki internet polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Stacja Paliw na ul. Wiejskiej
Biedronka na ul. Wojska Polskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

zamaracha jak jestes taki czeczenski to wez ich wszystkich pod skrzydla....zapewne jestes z WSA....
Zobacz co sie dzieje czlowieku a potem komentuj...prawda jest ze sa leniwi i agresywni...jak podskoczysz to cie w kilku po pracy zajma albo oszkla ci bryke.tak nas kochaja i sznuja ze z tej milosci najchetniej zrobili by z nami co hitler z zydami.Poczytaj sobie ze kazdy chrzescijanin to smiec dla ich skurwione....j religi....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Jak to czytam mam wrażenie, że po tym regionie posuwają różnymi złomami sami miszczowie. Mi osobiście wysepki zwisają. Wkurwia jednak, że jakiś gnojek robi na tym interes (za darmo ich nikt nie robi).
Milionem km żaden głupek mnie nie zaskoczy. Jeżdżę od 37 lat i nikogo jeszcze nie drasnąłem, Mnie zresztą też udaje się unikać konsekwencji wyczynów miszczowskich na trasie. Niezależnie od tego czy wysepki są czy ich nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

"Jasne że szef wie,wiesz to że tam pracuję nie oznacza że muszę korzystać z ich usług:D"

hehe a to dobre, ja też tam pracuje ale prezesowi nie tłumacze sie z jakiego operatora korzystam :P

DamianE03, nie przesadzasz trochę z tym czasem podłączenia neta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

zależy co sie robi. do czytania stron wystarczy najtańszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

Introlan:) mam od paru lat i jestem zadowolony

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

kiedyś jechałam samochodem.patrze ktoś stoi, myślę podwiozę. wsiadł gościu ok. 40 zaczął z nami rozmawiać. powiedział na koniec ze jest czeczen i jedzie do rodziny gdzieś tam.. i zarabia niecałe 4zl na godzinę w ogrodzie u księdza pod Łomżą i ma na utrzymaniu żonę i dziecko.

to nie pie**rdol mi tu że oni kokosy zarabiają i że wybredzają z robtą.he.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rydzykowi nie po drodze z PiS

ist oczywiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org