sobota, 19 października 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"bolszewik\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

naprawde chinskie centrum handlowe jest otwarte od ktorejs tam godziny do 2O:OO lub 19:OO . Wiem,bo byłem tydzien temu ;)
ale nie przychodz npp. o 18:45 bo oni jak niemaja zadnego klienta to zamykaja wczesniej .

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Dzięki za info:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Mamy zdecydowanego lidera - Stację Orlen na ul. Wiejskiej!

1. Stacja Paliw na ul. Wiejskiej - 7 głosów
2. Sawana na ul. Browarnej - 5 głosów
3. Biblioteka na ul. Długiej - 4 głosy
3. Cztery Pory roku - 4 głosy
3. Intercosmetic - 4 głosy
3. Stacja paliw BP - 4 głosy
4. Polo Market - 3 głosy
5. Bar/Pub Savana na ul. Piłsudskiego - 2 głosy
5. Budka z pieczywem "Sulima" obok dworca - 2 głosy
5. Centrum Masażu "Anamed"na ul. Jatkowej - 2 głosy
5. Lord - 2 głosy
5. Urząd Skarbowy - 2 głosy
5. Sklep Mięsny (pawilon na ul. Długiej) - 2 głosy
5. Kaufland (kasy, stanowisko z alkoholami oraz stanowisko mięsne) - 2 głosy
5. Żabka na ul. Księcia Janusza I (".. nie spotkalam nigdy tak miłej ekspedientki jak ona") - 2 głosy
5. Apteka samoobsługowa d."Jantar" - 2 głosy
5. Stacja paliw Shell - 2 głosy
5. Apteka na ul. Księżnej Anny 2 - 2 głosy
5. Stomatolog - pani Podolak - 2 głosy
5. Cukiernia na rogu ul. Dwornej i ul. Giełczyńskiej - 2 głosy
6. Biebrza - 1 głos
6. Statoil - 1 głos
6. Sklep mięsny na ul. Wiejskiej - 1 głos
6.Apteka na Al. Legionów przy Wortalu - 1 głos
6. CB 13-ka na Al. Legionów - 1 głos
6. Sklep meblowy "Boss" - 1 głos
6. Kredyt Bank - 1 głos
6. Stacja Paliw "Orlen" na ul. Piłsudskiego 115 - 1 głos
6. ZUS (pani, która siedzi na dole po lewej:-) - 1 głos
6. Szkoła Podstawowa nr 9 (Pani Bogusia - nauczycielka kształcenia zintegrowanego;-) - 1 głos
6. Urząd Miejski (pani kasjerka) - 1 głos
6. Stomatolog - pani Budzanowska - 1 głos
6. Złoty Smok - 1 głos
6. Bar "Kufelek" - 1 głos
6. Bar "Zibi" - 1 głos
6. Apteka w Stokrotce - 1 głos
6. Radio "Eska" - 1 głos
6. Apteka na ul. Wyszyńskiego - 1 głos
6. Doktor Danielski - 1 głos
6. Salon Ery - 1 głos
6. Księgarnia "Ola" k/dworca - 1 głos
6. BPH - 1 głos
6. Stokrotka (skrzyżowanie ul. Zawadzkiej z ul. Piłsudskiego)– 1 głos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

A jaki zespól gra?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

laura jak czekasz na kasę to nie płacisz ZUSu i tzw reszty, chyba ze lokal żeby nie przepadł. Ja czekałem 9mies od złożenia wniosku do podpisania umowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Czy ktoś ma już doświadczenie w tym temacie? Byłam raz u pana na Rycerskiej. Czy wiecie jak to będzie wyglądało? (żeby wyprostować kręgosułp potrzeba podobno około 20 bolesnych zabiegów). Czy ktoś już może z tego korzystał? Dało się przeżyć? Proszę o wypowiedź zainteresowanych. Dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

"Pracuję tam więc powiedz o co chodzi to pomogę"

Pracujesz w Netii ale internet masz w IST:D Szef wie?;]

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Jasne że szef wie,wiesz to że tam pracuję nie oznacza że muszę korzystać z ich usług:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

co do prawa autorskiego zwrócić należy uwagę na dozwolony użytek osobisty. Dozwolony użytek w zakresie prywatnym jest generalnie zwolniony z roszczeń finansowych właścicieli majątkowych praw autorskich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Autor: lauracrow1 (---.introlan.pl)
Data: 23-07-10 22:33

drogo...o 5zl sie bedziecie drzec jak te przekupy na ryncaju? Dlugo czekac? To chyba dobrze swiadczy skoro maja tyle zamowien, ja jkos juz 3 razy bylam i czekalam tylko 10min, wam dogodzic to...nie wiem i tak zle i tak nie dobrze. Darmo by wam dawali to byscie pilowali japy...
chinczycy przy patelmni, a co myslales, ze chinskie zarcie to robia ruskie nimfy? Nie wiem, kogo chciales tam przekonujacego zobaczyc, Elvisa, Jacksona czy malpe z ZOO? Ludzie zdecydujcie sie o co Wam chodzi, bo obsmarowujecie na tym forum kogo i co sie da, a prawda jest taka, ze jak glod dupe przycisnie to szorujecie do chinczyka...




PRYMITYWIZM!!!!i ile ortografów ! Córeczka się właścicielowi nie udała.



Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. — Woody Allen



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

WORD -egzaminatorzy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

To jednak ryzyko . Ja udałbym się na oddz. rehabilitacji . Pozdr.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Ale ja już byłam na jednym zabiegu i widzę ogromne zmiany. W sensie pozytywnym oczywiście. Niestety następny dzień po jest bolesny po takim gruchotaniu kości. Tradycyjna rehabilitacja niestety jest nieskuteczna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

a ja polecam bar "Matysiaki" na ul. Długiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Epoka na Al.Legionów-miły tam jest jedynie kot, który wyleguje się na ladzie


Nie znam nikogo, kto stracił wiarę po lekturze dzieł Marksa, ale znam wielu takich, którzy stracili ją po kontakcie z własnym proboszczem


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Czy może Pani powiedzieć coś więcej na ten temat? Czy interesowała się Pani tym tematem? W większości ludzie na forach wypowiadają się raczej pozytywnie w tym temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

No to go nie zatrudniaj. A co do modłów, nie pięć razy tylko raz (bodajże o godz. 12 o ile pamiętam). I to akurat mi by nie przeszkadzało. Co mnie wkurza to ta stawka dzienna, która robi się żałosna dla wszystkich zatrudnianych, niezależnie od narodowości czy wyznania. Rodzimi biznesmeni tłumaczą to rzekomym kryzysem, którego po nich jednak nie widać. To nasi zapierdalają za gówniane stawki na czarno i jeszcze się o nie biją.
Wstyd, że Czeczeni muszą za polskiego robola dobijać się o przyzwoite warunki zatrudnienia. Bo nasi z tej pieprzonej wolności boją się piardnąć, żeby nie stracić gównianego zajęcia i jałmużny, jaką za nie otrzymają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Młoda Pani z Żabki. :]
b. sympatyczna.
do niej leci mój głos.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Nie przesadzam, napisałem "w zależności od lokalizacji". W niektórych miejscach możemy to zrobić od 5 do 14 dni roboczych, a w innych do 14 dni roboczych. Aktualnie możemy oferować internet nawet średnio za 25 zł/miesiąc (6 miesięcy za 1 zł, następne za 39 zł) z możliwością korzystania z aktualnych promocji.
Numer kontaktowy: 697 902 044

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

west obódż się -jedna jaskółka nie czyni wiosny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Pewnie trafil naiwniaka....Co mial mowic zeby ci nie placic za podwozke?????
Kolego nie piszemy tu o wszystkich brodatych...ale o tych 99% obibokow ktorzy zyja z naszych podatkow dostajac dotacje na mieszkanie a pieniadze dane im do raczki rozpierdal....a w lokalach typu Admiral i inne...Zajdz tam zobacz ilu ich jest i zapytaj czy chca dla ciebie pracowac"w ogrodku" zapewne zbierzesz cale rzesze plantatorow....
Powodzenia....
:)

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Biblioteka Publiczna - tam chce się wracac :)
Salon Ery na Starym Rynku - panowie zawsze mili i pomocni.
Kapeluszniczy na Krótkiej - miła i fachowa obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

10 lipca byłam w Legionowie na TSF i TWO udalo się teraz czekam na tel z KWP odnoścnie MS i jakos niemoge soe doczekać. Jak długo to może trwać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

" Jeśli Polska nie wypracuje szybko skutecznej polityki imigracyjnej, niedostrzegany dziś problem integracji uchodźców może wybuchnąć z siłą porównywalną do zamieszek we Francji. Lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na swoich
Dzieci Ukrainek, które dziś sprzątają nam domy i prasują koszule, czy Wietnamczyków, w których barach jemy tanie lunche, jutro nie wyjdą na ulice, by podpalić warszawskie Bródno czy podkrakowską Nową Hutę tak jak wyrostki z przedmieść Francji. Nie zrobią tego też zapewne przyjeżdżający coraz liczniej do Polski Czeczeni, choć nie ma dla nich u nas pracy, mieszkań i perspektyw na integrację. Na razie propaganda Kremla nie zdołała przekonać Polaków, że przyjmując czeczeńskich uchodźców, wychowujemy sobie terrorystów. W powszechnej opinii pomagamy narodowi, który cierpi podobnie jak kiedyś my z powodu rosyjskiej polityki imperialnej.

Niestety, brak strategii integracyjnej w Polsce może rozbudzić frustrację uciekinierów z Kaukazu. We wrześniu br. w polskich obozach dla uchodźców akcję protestacyjną zorganizowało ok. 150 Czeczenów. Kilku z nich podjęło głodówkę - wszyscy narzekali na brak perspektyw. Choć protest odbywający się pod hasłem "Pozwólcie nam wyjechać z Polski" rozszedł się po kościach, dla polskich władz powinno być to ostrzeżeniem, że nie można dalej ignorować tego problemu. Inaczej rosyjska propaganda odniesie sukces - Polacy zaczną się bać Czeczenów, a Czeczeni przestaną lubić Polaków."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

"Polscy eksperci zajmujący się imigracją przestrzegają, że jeśli nie będziemy integrowali uchodźców, zafundujemy sobie w przyszłości konflikty etniczne i wykarmimy tym populistów dużo gorszych od Samoobrony. - Niestety, największym problemem jest to, że nasi politycy nie widzą w tym problemu - tłumaczy profesor Krystyna Iglicka, koordynator programu "Migracje i bezpieczeństwo wewnętrzne" w Centrum Stosunków Międzynarodowych (CSM)"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Zdecydowanie Savana, ul. Browarna!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

do katiia87:

Ja również byłam 10 lipca na TSF w Pile(II próba).
Myślałam, że będę długo czekać na telefon, ale w czwartek, 15 lipca zadzwonili, że 5 sierpnia mam test psychologiczny. Więc nie długo czekałam. Na pewno na dniach zadzwonią, bo w każdej Komendzie jest inaczej:)
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Oprócz KW sa jeszcze uchwały.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

no nie: ze wszystkim sie z toba zgadzam oprocz ostatniego zdania,a dokladniej jego czesci:
Czeczeni przestaną lubić Polaków....
Mysle ze oni nas nie lubili nie lubia i zapewne stan ten z czasem bedzie sie pogarszal.
Czym bedzie ich wiecej w tak malym miescie jak Lomza tym bardziej beda sie panoszyc....bardziej udowadniac ze to oni sa panami a my niewiernymi psami,ze my tu jestesmy dla nich.....podajcie mi jeden przyklad wdziecznosci czeczenow za to ze polska,no zostanmy przy naszym miescie...Ze lomza tak bardzo im pomaga....
Nie ma odezwu a oni wyzekaja ze tak im u nas zle na darmowym kotle...Czemu nie niemcy,belgia,czechy czy litwa lotwa lub estonia nie biora dzikusow....Bo maja poukladane w bani......Polska wielka matka dobrodziejka.....zawsze dostajemy kopa od zycia....Nie pomoga nam w niczym jedynie w dojsciu do stanu ich kraju....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Baltazar ale ja dokładnie zgadzam się z tobą,to pol,pop oszołomy mieszają ludziom w dyńkach wmawiajac jacy to my nietolerancyjni,a jest wprost przeciwnie Polacy to bardzo tolerancyjny naród ,niestety aż za bardzo-na chwile obecna to Polacy są dyskryminowani,a nie odwrotnie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

mozesz tez podac maila do siebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Boze co za palant, poczytaj sobie inne moje wypowiedzi, a znajdziesz wiele innych moich opin ii na temat wielu innych tematow i zczaisz, ze gdybym byla właścicielem czy rodzina to nie zachwalałabym innych miejsc. Jak pochwalic to nie dobrze, bo wlascieiel albo jego rodzina, jak odradzic to jeszcze gorzej, bo konkurencja...matko jedyna prymityw to jest z ciebie autochton jak jestes taki polonista to spiepszaj wykladac na uczelni swoje madrosci, a nie siedzisz trolu na necie i piepszysz 3 po 3. Albo lepiej wez sie do roboty, to nie bedzie ci szkoda zaplacic 5zl wiecej za zer! Najlepoiej zeby wszystko bylo za darmo, ale jak idziesz na Maca i przejadasz 15zl za tortille, chiza i reszte tego to jakos ci nie zal? Wypij jednego browara mniej i bedziesz mial na ryz, albo i na 2 pudelka ryzu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"bolszewik\\\" zestrzelil pasazerski samolot malezyjskich linni lotniczych, zginelo

Oczywiście.
Damian3107@interia.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org